Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Вибір агентства SEO: уникнути зриву! Поради та контрольний список для завантаження

  1. Підготовчі завдання
  2. Спеціаліст або повний сервіс? Фрілансер або агентство?
  3. Де ви знайдете потенційні SEO агентства?
  4. Як оцінити потенційних постачальників послуг SEO?
  5. Отримати SEO базові знання
  6. Видимість самого агентства
  7. повноваження
  8. Розмір і репутація агентства
  9. Задавайте питання
  10. Онлайн репутація та зовнішній вигляд
  11. публікації
  12. договірний
  13. Немає довгих контрактних періодів
  14. Уникайте залежностей і ризиків під час створення посилання
  15. Оптимізація onpage завжди на вашому власному проекті
  16. сертифікати SEO
  17. Заяви, які ви повинні скептично ставитися до:
  18. Що каже Google про вибір агентства SEO?
  19. Контрольний список для вибору агентства
  20. Далі подано додатковий внесок у тему:

  Rip-Off сумнівними агентствами з SEO все ще залишається великою проблемою і більш присутнім, ніж коли-небудь. У минулому я був дуже зайнятий темою вибору агентств для SEA та SEO і хотів би обговорити цю тему на основі деяких старих внесків. SEO агентство Огляд з моїм поточним досвідом. Нижче я хотів би пояснити типові практики провайдерів SEO послуг, які не завжди є оптимальними для клієнтів і пояснюють, на що звертатися. Багато з перелічених підказок і підказок можуть базуватися на прикладі SEO та застосовуватися до пошуку постачальників послуг в інших областях.

  Підготовчі завдання

  Перш ніж зробити вибір для можливих агентств SEO, ви повинні дізнатися, що ви хочете. Відповіді на такі запитання:

  • Чи важлива регіональна близькість?
  • Хочете використовувати інші послуги, крім SEA, такі як SEA, веб-дизайн, електронний маркетинг, розробка додатків ...?
  • Якщо акцент робиться на Onpage SEO або Offpage SEO?

  Спеціаліст або повний сервіс? Фрілансер або агентство?

  Хто наступний Пошукова оптимізація Якщо ви хочете скористатися додатковими послугами, ви повинні шукати великі агенції з більш ніж двома співробітниками і кілька основних компетенцій. Ви повинні бути скептично настроєні, якщо фрілансер або агентство з двома-трьома співробітниками пропонує цілий спектр послуг. Веб-сайт має на перший погляд зробити зрозумілим, що потрібні послуги, такі як SEO, є одними з ключових компетенцій компанії. Основні компетенції - це послуги, які зазвичай повідомляються на початковій сторінці та виділяються. Пошук сівби з яєчного шерстяного молока буде складною, адже установи повинні залучити велику кількість фахівців, щоб охопити весь спектр технологій, дизайну, маркетингової діяльності, творчості, корпоративних комунікацій та веб-аналітики. Є лише декілька великих агентств, які можуть відобразити таку річ. Робота з кількома постачальниками послуг у різних областях разом робить власного менеджера інтернет-маркетингу багато сенсу.

  Як у моєму пості Ідеальна онлайн і вхідна команда маркетингу: бачення майбутнього!? У деяких випадках певні сфери діяльності вимагають фахівців. А фахівці можуть бути дійсно хорошими не більш ніж у двох областях, інакше фахівці можуть стати багатоборцями, які більше не можуть відповідати стандартам якості у відповідних областях. Ось кілька можливих комбінацій без будь-яких претензій на повноту:

  • Спеціаліст SEM (SEO / SEA / Веб-аналіз)
  • Вихідний Інтернет-маркетинг / Спеціаліст з маркетингу по електронній пошті (Партнерська / Дисплей / Email-маркетинг / Веб-аналітика)
  • Спеціаліст з SEA / оптимізації переходів (SEA / оптимізація переходів / веб-аналіз)
  • Спеціаліст з маркетингу PR / соціальних медіа (PR / Маркетинг соціальних медіа / веб-аналіз)
  • SEA / Спеціаліст з маркетингу по електронній пошті (SEA / Email-маркетинг / веб-аналіз)
  • Маркетинг / SEO спеціаліст (контент-маркетинг / SEO / веб-аналіз)
  • Маркетинг вмісту / спеціаліст з соціальних медіа (контент-маркетинг / соціальні медіа / веб-аналіз)

  Для багатьох випадків використання SEO достатньо розширеного веб-аналізу або базових знань Google Analytics. Таким чином, сертифікація для партнера Google Analytics не обов'язково потрібна.

  Малі відомства під п'ятьма працівниками, на мою думку, здатні охопити максимум 3 сфери належної якості у сфері консультування та впровадження. До консультанта, який проводить лише консалтинг, я довіряю лише 2-ма областям професійно. Чим ширше агентство створено, тим більше скептицизму має бути, чи може він працювати з сферою SEO дійсно всеосяжною і високої якості. Якщо надавати великого значення області аналізу на сторінці, певна близькість до технології, наприклад, веб-дизайн або розробка, є перевагою. Якщо акцент робиться на оптимізації за межами сторінки, близькість до PR та маркетингу є перевагою. Якщо ви тільки хочете доглядати за певною областю, фрілансери або дуже невеликі установи з одним-двома співробітниками є економічно ефективною альтернативою великим установам, де необхідно фінансувати високу частку фіксованих витрат.

  Де ви знайдете потенційні SEO агентства?

  Почати важко навіть при виборі професійного агентства SEO. Якщо ви не займалися темою SEO заздалегідь, часто важко почати пошук агентства. Є кілька каталогів і списків, де можна запустити пошук агентства:

  Однак, ці списки та каталоги не є гарантією повноти або якості, оскільки включення відбувається за гроші або, якщо є інші критерії включення, вони знаходяться трохи вище за торф. Тут знаходяться також одне чи інше сумнівне запитання в цих списках.

  Звичайно, ви також можете шукати такі терміни, як "SEO агентство", "SEO-сервіс-провайдер" або "SEO-компанія" на Google або ви знайшли в пошуках інших SEO-відповідних умов на агентство. Якщо місцева близькість актуальна у поєднанні з відповідним місцем. Агенції, перелічені тут на першій сторінці результатів пошуку, здаються, принаймні, розуміють, як отримати ваш сайт на власні важливі ключові слова. Однак це також досить слабкий перший критерій оцінки, оскільки агентства лише доводять, що вони розуміють це для себе.

  Найкращим підходом до попереднього відбору відповідних агентств є надання рекомендацій від довірених осіб у безпосередньому оточенні, які можуть об'єктивно оцінювати свої рекомендації на місцях. Якщо у вас немає людей, які б могли це зробити, ви матимете можливість ознайомитися з деякими з найвищих рейтингів компаній у сусідніх галузях і зв'язатися з ними з питанням, чи є вони сервіс SEO працювати разом і якщо так, з яким.

  При холодному виклику контактів через SEO агентства потрібний скептицизм. Часто такі агентства мають велике зосередження на продажах часто за рахунок професійної підтримки після укладення договору або недостатнього ноу-хау SEO. Я не шанувальник розмірів, але особливо в області онлайн-маркетингу, акцент на рекламі та продажі - це підхід, що керується замовленнями, який часто йде рука об руку з об'єктами, а не класом. Маса може мати дві речі:

  1. Для кожного консультанта багато замовників - "докторанти". Як багато чого я б назвав> від 15 до 20 клієнтів на одного консультанта.
  2. У бізнес-моделі, орієнтованій на продаж, часто існують конфлікти інтересів або цілей між торговим персоналом і відповідальними консультантами. Співробітник з продажу, як правило, сплачується з експлуатації і тому орієнтований на порядок. Хороший консультант повинен діяти клієнтоорієнтовано і бути в змозі відмовитися від замовлень на користь існуючих і запитуючих клієнтів.

  Ось чому я не шанувальник бізнес-моделей, орієнтованих на продаж, в індустрії онлайн-маркетингу, особливо коли йдеться про консалтинг. Хороші агентства процвітають на вашій репутації, націленому маркетингу, і не в останню чергу на вміст, який вони публікують (ключове слово: маркетинг вмісту). Більшість хороших агентств нахабно заявляють, що їм не потрібно зосереджуватися на продажах, якщо вони не мають певного розміру та компонента фіксованих місячних витрат для розгляду.

  Як оцінити потенційних постачальників послуг SEO?

  Якщо ви зробили попередній відбір, це стосується уважного розгляду. Вам не потрібно зараз зв'язуватися з цим, але часто ви можете отримати велику кількість попередньої інформації через веб-сайт агентства і отримати перше враження. Ви повинні звернути менше уваги на поверхневі враження, такі як дизайн. Я не придумав усіх наступних прикладів того, як працюють сумнівні агенції SEO, але в останні роки я стикався з моїми дослідженнями в мережі. Там дійсно є! Для більш важливого я розглядаю наступні моменти:

  Отримати SEO базові знання

  Вже в моєму пості в Всередині блогу AdWords Я вказав на важливість самого себе маркетинг в пошукових системах повідомити. Читання з маркетинг в пошукових системах Література і Блоги з SEO або SEM для цього необхідно. Відношення, не доводиться мати справу з SEM або SEO, так як ви хочете аутсорсинг все одно в будь-якому випадку є кращою умовою для помилки у виборі агентства SEO. Основною вимогою, щоб не потрапити в непрофесійне агентство SEO, є SEO базові знання . Крім того, отримані знання допомагають контролювати роботу агентства SEO після присудження контракту.

  Видимість самого агентства

  Має доступ до інструменту SEO, наприклад Searchmetrics , Sistrix або Xovi Можна отримати перше враження про те, як видимість відомств розвивалася з часом. Більш важливо, що увага приділяється можливим покарань, як у наступному прикладі. Те ж саме стосується згаданих клієнтів та проектів.

  Тут колеги здаються таким нічим не підозрюючими, що мали справу зі своїм власним веб-сайтом агентства, що вони отримали штраф після короткого падіння Тут колеги здаються таким нічим не підозрюючими, що мали справу зі своїм власним веб-сайтом агентства, що вони отримали штраф після короткого падіння. Таке агентство не матиме кращого відношення до веб-сайтів клієнтів.

  повноваження

  Рекомендації приємні, але ви завжди повинні запитати, в яких областях ви працюєте або працюєте разом з компаніями, на які посилаються. Тут також згадуються посилання з сусідніх областей агентств або, наприклад, батьківських або дочірніх компаній, які, по-перше, не мають нічого спільного з запитаними SEO-службами. Можна дізнатися про рейтинг деяких агентських референтних проектів за конкретними умовами пошуку, якщо агентство розуміє їх роботу. SEO-проекти та їх рейтинги слід оцінювати з обережністю, оскільки на перший погляд не завжди видно, як досягнуті ці рейтинги та наскільки стійко працювали. Хороший спосіб перевірити правильність посилань - зв'язатися з ними і попросити зворотний зв'язок щодо роботи кожного агентства.

  Наприклад, якщо агентство згадує проект "www.schuhe-selbst- machen.de" як довідник для вищого рейтингу терміну "виготовлення взуття самостійно", то ви повинні бути критичними, тому що так звані домени ключових слів, як правило, легше класифікувати, якщо конкуренція не є особливо жорсткою. Тому в основному немає реального доказу можливості SEO агентства.

  Настільки ж важко, як конкуренція, можна швидко отримати огляд кількості індексованих сторінок. Якщо в індексі Google є лише кілька сотень або тисяч сторінок, це зазвичай вказує на те, що оптимізація цього домену не була спеціальним шедевром SEO.

  А якщо займатися опорними проектами агентства, то можна також зробити перше враження про якість профілів зворотного зв'язку. Просто введіть у Google "посилання: http: //www.domain.com". Таким чином, ви отримуєте перше враження від зворотних посилань, створених агентством, без використання платних професійних інструментів SEO. Це проект з посиланням на клієнта або вашу власну сторінку агентства, яка була пов'язана там, посилання повинні мати певну якість. Скажіть, що переважні зворотні посилання, наприклад, коментарів у блогах та очевидного спаму, не мають жодного продуманого Стратегія Посилання будівлі навіть шкодити вашій репутації.

  Розмір і репутація агентства

  Розмір і назва агентства SEO часто здається вирішальним критерієм вибору на додаток до посилань. Я думаю, що ця інформація часто переоцінюється. Розмір агентства тільки говорить, що він великий. Але це може бути виправдане тільки великою командою збуту, і ми дізналися, що це більше про кількість, ніж про якість. Тому варто завжди дивуватися, чому агентство стало настільки великим. Можливо, агентство є просто відмінним рекламним агентством.

  Крім того, вік і репутація агентства SEO не багато говорять про якість роботи. Ці установи часто досягали певного розміру. Як наслідок, вони можуть бути схожими на старі судна, які стали менш інноваційними та негнучкими через втягнуті структури. Це все ще працює над методами 10 років тому, незалежно від подій, що відбулися в Google & Co.

  Задавайте питання

  Пропозиції агентства SEO, як правило, не дуже відрізняються, за винятком ціни. Кожен спробує представити себе в кращому світлі. У дрібному шрифті часто ховаються пастки. До контрактних підводних каменів нижче. Ціна не повинна бути першим критерієм відбору, оскільки часто непрофесійні установи намагаються з демпінгом ціни залучити нових клієнтів. Допитуючи, ви можете відчути себе на зубі. Передумовою є вже існуючі базові знання. Відповідаючи на питання, ви повинні відчувати, що контакт розуміє своє ремесло. Якщо ви говорите, очевидно, з чистим співробітником з продажу або агентом колл-центру, ви повинні попросити отримати відповіді на запитання консультанта. Потім вони повинні мати можливість відповідати на питання чесно і прозоро без подальших труднощів. У так званій початковій консультації і критичних тонах можуть бути вказівки на якість агентства. Заяви типу "звичайно, ми можемо зробити це" або "ми робимо все, що ви хочете" повинні зробити вас скептичними.

  Онлайн репутація та зовнішній вигляд

  На ринку вже є деякі постачальники послуг, які зруйнували свою онлайн-репутацію своїм способом роботи. Таким чином, ви повинні просто ввести назву агентства в Google, а потім, якщо Google навіть пропонує у вашій функції Suggest назву агентства в поєднанні з негативними термінами, такими як "шахрайство" або "зірвати", як і раніше, щось має відбутися в напрямку. Крім того, ви швидко зустрінете дискусії на форумах і блогах, якщо агентство часто помічає ваш сумнівний спосіб роботи. Це особливо важкі випадки. Я думаю, що деякі з колег, які вже давно працюють у пошуковій оптимізації, знають, які колеги тут маються на увазі.

  Поява агентства - справа смаку. Прозорість на сайті про те, як вона працює, залишається дуже важливою. Хороші агентства дуже відкриті з інформацією і приховано відзначають свої сильні сторони. Є кілька невеликих натяків, які вказують на те, що агентство хоче щось приховати або зробити щось таке:

  • Деякі установи прагнуть зробити себе більшими, ніж вони є. Це можна побачити, наприклад, з першого погляду на групу або працівника. Якщо ви потім шукаєте деяких співробітників, то Google або безпосередньо в xing ви не знайдете їх або вони дадуть працювати в іншому місці. Навіть якщо ці працівники є зовнішніми фрілансерами, ви повинні повідомити її таким чином.
  • IStock Siegel: Агентства, які мають мало, щоб показати свою власну печатку за допомогою графіки IStock, претензії включають такі, як 100% задоволеність клієнтів, провайдери послуг ... Існують навіть випадки, коли агентства розробляють свої власні портали огляду та печатки для штучного створення довіри. Тут краще подивитися двічі. Побачення печатки вперше на сайті агентства допомагає викликати автора і їх веб-сайт. Там погляд на відбиток може принести той чи інший сюрприз.
  • Всебічне існування елементів довіри, таких як голоси клієнтів і т.д., може вказувати на підвищену необхідність приховувати сумління, яке винен.

  Чудова коробка агентств, які втратили свою онлайн-репутацію, є великою. Таким чином, як тільки марка пошкоджена, дочірні компанії або бренди засновані з «білим жилетом». Зокрема, як приклад можна назвати АГ, вже відому в мережі. В даний час вона має кілька дочірніх брендів паралельно в "Продажі". Часто материнська компанія реєструється у відбитку. Тому слід також досліджувати репутацію пов'язаних компаній. Для того, щоб зберегти першу сторінку результатів пошуку "чистими" з точки зору критики, часто використовуються власні домени, профілі соціальних медіа, записи бізнес-довідника тощо, намагаючись витіснити негативні голоси. Google пропонує пропозиції, які також включені тут, щоб розмістити домени ключових слів, такі як компанія + experience.de, які легше класифікувати SERPs домінувати з власним змістом. Тому не слід обмежувати пошук лише першою або другою сторінкою результатів пошуку. На наступній сторінці результатів пошуку вам сподобається одна або інша інформація про агентство.

  Агентства, які розробили погану репутацію, як правило, також підтримують хороші контакти з адвокатами або виросли власний юридичний відділ, який зайнятий адвокацією негативних голосів на форумах, блогах і т.д. Це звучить досить авантюрно, але, на жаль, це звичайна практика. Тут необхідно прочитати між рядками і символами і особисто звернутися до виборця у випадку передчуття.

  публікації

  Для одного з найважливіших критеріїв оцінки для постачальника послуг я зобов'язуюсь у формі лекцій, семінарів та технічних внесків. Якщо ви продовжуєте знаходити досвід в інтернет-журналі та / або друкованих журналах, це показує, що ви маєте справу з цим питанням і що агентство або працівники готові відкрито зіткнутися з конкуренцією. Цей критерій оцінки також може призвести до неправильних інтерпретацій. Якщо, наприклад, тільки одна особа одночасно, наприклад, керуючий директор, несе відповідальність за цей вид внеску, дуже важливо запитати у великого агентства, чи мають працівники, що беруть участь в операційному бізнесі, подібні ноу-хау або навички спеціалістів. Частково, також може існувати велика розбіжність між теорією і практикою, оскільки керівник агентства теоретично дуже компетентний, але в оперативній реалізації речі виглядають зовсім інакше. Але, на жаль, це всі моменти, які можна судити лише на практиці. Тому короткий термін контракту є перевагою.

  договірний

  Є деякі моменти, які повинні бути збережені в контракті і особливо в дрібному шрифті ви повинні дивитися дуже уважно.

  Немає довгих контрактних періодів

  Тривалі терміни контракту повинні прийматися, якщо взагалі після етапу тестування. Фази тестування не повинні перевищувати 6 місяців у зоні SEO. Протягом цього часу ви можете переконати себе в якості роботи агентства, не затягуючи зайво довго.

  Уникайте залежностей і ризиків під час створення посилання

  В SEA або AdWords налаштування облікових записів під назвою агентства AdWords є популярним, але сумнівним способом створення облікових записів. Наприклад, обліковий запис AdWords агентства належить агентству, і ви втратите доступ до свого облікового запису після закінчення терміну дії контракту. Тому радимо створити обліковий запис AdWords самостійно та дозволити доступ агентства через так званий центр клієнтів MCC. Таким чином, у вас є це в свої руки, як довго агентство має доступ до вашого рахунку.

  Якщо у вас є агентство у сфері SEO посилання будівля Необхідно дізнатися, чи може будь-яка оренда каналів створити постійну залежність або що посилання залишиться після співпраці. Оренда каналів зв'язку є подібною до Linkkauf, яка може бути використана незрозуміло, і вона працює більшістю агентств SEO на цьому принципі. Якщо все добре, ця форма побудови посилань працює добре без Google. Тим не менш, він не орієнтований на майбутнє і сталий. Оренда каналів зв'язку є несприятливою для цих так званих методів «чорної капелюшки», оскільки вона створює залежності на додаток до ризику штрафу. Створення посилань через так звані мережі зв’язку є невирішеною в даний час і повинна бути виключена.

  Як вже в посту Quo Вадіс будівництво посилання? PR, маркетинг або SEO? Щоб уникнути ризиків, велика обережність має бути зроблена для того, щоб максимально розширити різноманітність того, як зв'язки будуються агентством. Тут слід дізнатися в агентстві, як будуються посилання. Частка Black Hat повинна бути максимально керованою. У контракті має бути зазначено, як здійснюються зв'язки та що відбувається з ними після закінчення контракту. Оскільки ніхто не знає, де розробляється компанія Google і як розвивається майбутнє будівництво посилань, принаймні паралельна орієнтація на контент-маркетинг має сенс грати в безпеці.

  Оптимізація onpage завжди на вашому власному проекті

  Деякі агенції SEO люблять працювати таким чином, що вони відбивають клієнтські проекти, розміщують їх на своїх власних доменах і здійснюють оптимізацію на цих проектах. Обов'язково вживайте заходів на власному веб-сайті, інакше ви станете залежними і не вкладаєте кошти у власний веб-сайт.

  сертифікати SEO

  Зараз є деякі сертифікати SEO. Але насправді тільки asf сертифікат достатньо хороший, щоб включити його повністю в рейтинг у виборі агентства SEO. Зараз є деякі сертифікати SEO АФС є єдиним навчальним закладом, який написав на прапорах професійну підготовку молодих професіоналів у сфері SEO. Відповідно, агентства мають сенс відкрито передавати цей особистий сертифікат, оскільки їм пощастило мати аспірантуру як працівника. Тому що освіта має свою ціну. Детальніше про академію afs.

  SEO сертифікат BVDW є другим офіційним сертифікатом SEO в лізі SEO сертифікат BVDW є другим офіційним сертифікатом SEO в лізі. Проте, як і в сертифікаті SEA BVDW, для оцінки агентства з SEO повинна використовуватися лише в обмеженій мірі і не повинна використовуватися як критерій виключення, якщо він не існує. Сертифікат BVDW повинен бути звинувачений у тому, що він був куплений. Члени, які не є членами BVDW, повинні платити 2500 євро на рік. Необхідно подати такі документи:

  • Підписано керівні принципи для авторитетної пошукової оптимізації пошуку одиниць
  • Доказовий тест від податкового консультанта щодо щорічного доходу від плати за SEO
  • Визначення принаймні трьох проектів клієнтів, включаючи URL та опис мери оптимізації в шаблоні презентації
  • Копія реєстрації комерційного реєстру
  • Доказ SEO призначення від передостаннього, завершеного фінансового року
  • Витяг з посадової інструкції та можливої ​​подальшої кваліфікації працівників
  • Індикація щонайменше п'яти клієнтів, включаючи контактну інформацію для незалежного опитування клієнтів
  • Підтвердження статей та повідомлень або доповідей на лекціях та семінарах (копія, дійсний URL)

  Критичні примітки до цього сертифіката можна знайти тут:

  Аналогічно низький показник розміщення сервісу iBusiness Top 100 SEO сервіс-провайдера iBusiness. Тут видимість зареєстрованих агентств базується на індексі видимості Sistrix. Дивно, оскільки деякі з перелічених агентств мають показник видимості 0,0. Також існує ряд SEO агентств, які я б назвав з точки зору серйозності. Ім'я тут не згадую з відомого Abmahnrisiko. Це також стосується декількох агентств, які прикрашені печатками BVDW.

  Заяви, які ви повинні скептично ставитися до:

  Наступні твердження в розмовах або на веб-сайті агентства мають бути критичними:

  • Ми поклали вас на перше місце з Google
  • Ми гарантуємо Вам місце 1-3 на Google
  • З мета-тегами ми гарантуємо, що ви знаходитесь на найвищих позиціях
  • Ми переконуємося, що ви посіли перше місце під назвою / доменним іменем вашої компанії
  • Ми вводимо ваш сайт в пошукові системи
  • Ми знаємо, хто в Google
  • Ми тісно співпрацюємо з Google, тому ми завжди оновлюємося SEO та AdWords
  • Перемикання AdWords допоможе покращити ваш веб-сайт
  • Ми також гарантуємо Вам і стільки відвідувачів
  • Ми насправді агентство веб-дизайну, але також пропонуємо SEO, SEM і інтернет-маркетинг
  • Ми встановлюємо пошукову оптимізацію.
  • У нас є велика мережа (власних) веб-сайтів, через які здійснюється будівництво посилань.

  На закінчення, розчарування не завжди пов'язане з якістю агентства і не можна уникнути 100%. Навіть на початку, не чітко виражені цілі і бажання або просто недооцінка зусиль і складність теми SEO можуть швидко призвести до розчарування. Але принаймні ризик повинен бути зведений до сумнівного постачальника einzufalllen. Не обманюйте себе зовнішніми людьми, наприклад, зовнішнім виглядом персоналу з продажу, костюмом або маркою автомобіля, з якими ці диски або агентське будівництво засліплюють. Все це говорить спочатку тільки про те, що агентство, ймовірно, не заслуговує поганого. Про продуктивність і якість роботи нічого не сказано. Особливо з AdWords та SEO це навіть більше про технічні навички.

  Якщо ви не впевнені або не відчуваєте себе незручно, ви повинні також проконсультуватися з тим, хто володіє знаннями в пошуковому маркетингу, є незалежним і підтримує вас у виборі. Нарешті, ми створили контрольний список для вибору агентств SEO .

  Що каже Google про вибір агентства SEO?

  Google вказує тут на несправедливих махінаціях і питаннях, які ви повинні запитати у потенційного постачальника послуг SEO. Наприклад

  • У вас є посилання, які ви можете мені показати?

  • Чи дотримуєтеся Ви інструкції Google для веб-майстрів?

  • Чи пропонуєте ви також онлайнові маркетингові послуги або консультації, які доповнюють ваш пошуковий бізнес на основі індексів?

  • Які результати ви очікуєте протягом якого періоду? Як ви оцінюєте свій успіх?

  • Який досвід ви маєте в моїй галузі?

  • Який досвід ви маєте в моїй країні чи місті?

  • Який досвід ви маєте з розробкою міжнародних веб-сайтів?

  • Які ваші основні методи SEO?

  • Як довго ви займаєтеся бізнесом?

  • Як я можу спілкуватися з вами? Чи будете ви повідомити мені про будь-які зміни, внесені на мій веб-сайт, і надайте мені повне пояснення ваших рекомендацій?

  Контрольний список для вибору агентства

  Створений нами контрольний список можна безкоштовно завантажити як відкритий документ Excel і доповнюватись окремо та додатково розвиватися. Після пошуку на веб-сайті та після початкової бесіди у стовпці Перевірити введіть невеликий хрест, якщо це можливо. Якщо ні, залиште камеру безкоштовно. Для кожного вагового критерію ми встановили оцінку від -5 до +5. За рахунок загального балу можна.

  За рахунок загального балу можна

  Завантажити список агентств SEO безкоштовно, натиснувши на завантаження!

  Удачі знайти своє агентство SEO!

  Далі подано додатковий внесок у тему:

  Поради безпосередньо від Google з цього питання

  Стаття про SEO розриви, нездатність і сумнівних методів

  Як ви знайдете хороше агентство SEO?

  Поради щодо пошуку Професійного агентства Adwords Частина 1

  Поради щодо пошуку професійного агентства Adwords Part 2

  Фрілансер або агентство?
  Де ви знайдете потенційні SEO агентства?
  Як оцінити потенційних постачальників послуг SEO?
  Якщо акцент робиться на Onpage SEO або Offpage SEO?
  Спеціаліст або повний сервіс?
  Фрілансер або агентство?
  Де ви знайдете потенційні SEO агентства?
  Як оцінити потенційних постачальників послуг SEO?
  PR, маркетинг або SEO?
  Що каже Google про вибір агентства SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»