Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Вибір просування: контекстна реклама або SEO

  1. аспект часу
  2. прогнозованість
  3. управління
  4. Налаштування
  5. релевантність запиту
  6. конверсія
  7. моніторинг
  8. вартість переходу
  9. інерційність ефекту
  10. Що краще контекстна реклама або SEO

  Багато власників сайтів замислюються про те, що ж краще пошукова оптимізація або контекстна реклама? В яке русло краще направляти бюджет сайту? У цій статті ми спробуємо відповісти на ці питання.

  Контекстна реклама і пошукова оптимізація (SEO) - це одні з найпопулярніших інструментів просування сайтів в інтернеті. Варто відзначити, що контекст і сео вимагають певних витрат, які не завжди доступні початківцям веб-майстрам.

  Контекст і SEO мають деякі спільні риси - результати відображаються в пошукових системах і відповідно на прибутку з інтернет-проекту. Ці інструменти спрямовані на залучення на сайт цільової цільової аудиторії.

  Крім схожих моментів, є й великі відмінності.

  Крім схожих моментів, є й великі відмінності

  аспект часу

  контекстна реклама дозволяє залучати цільову аудиторію відразу після запуску кампанії, що дає моментальний ефект від витрачених грошей. У цій справі головне професійно підібрати ключові слова і правильно націлити, в іншому випадку рекламний бюджет просто «зіллється» за пару днів. Отже, контекст працює відразу, але він не гарантує конверсії, при некоректній настройці.

  Найперші і незначні результати пошукової оптимізації можуть бути помітні тільки через 1 місяць від початку просування, а то більше. Хороший ефект настає через 3-6 місяців, в залежності від тематики сайту. Це пов'язано з частотою індексації пошукових машин і самими особливостями пошукового розкручування.
  Найперші і незначні результати пошукової оптимізації можуть бути помітні тільки через 1 місяць від початку просування, а то більше
  Але у SEO є свій великий плюс - це довгограючий ефект. Ви оптимізуєте сторінки один раз, а пожинати плоди виходить іноді роками. Розслаблятися не кінцева не варто, а треба час від часу аналізувати позиції, і в разі просіданія останніх, знову оптимізувати.

  Розслаблятися не кінцева не варто, а треба час від часу аналізувати позиції, і в разі просіданія останніх, знову оптимізувати

  прогнозованість

  SEO та контекстна реклама - методики просування , Які дозволяють робити досить точний прогноз результативності. Перед запуском контекстної реклами потрібно знати середні ставки за клік. Вони залежать від частотності ключових слів і конкуренції в тематиці.

  Правда, в області SEO давати точний прогноз набагато складніше, тому що на ситуацію впливає безліч змінних факторів. Основні з них це постійно оновлюються алгоритми пошукових систем, загроза пессимізації, збої в пошукових системах, зміни в стратегії просування конкурентів.

  управління

  Контекстна реклама дозволяє дуже точно і оперативно управляти кампанією. Можна в будь-яку хвилину змінити:

  • заголовки і рекламні тексти;
  • оптимізувати ключові слова;
  • змінити ціну за клік;
  • зупинити демонстрацію пропозицій;
  • знизити або збільшити позицію оголошення.

  Пошукова оптимізація не дає можливості так оперативно втручатися в хід просування .

  Можна, наприклад зробити:

  • доопрацювати сторінки (оптимізувати, додати текст);
  • поліпшити юзабіліті;
  • змінити сніплети;

  Але зміни ви побачите не раніше через місяць.

  Налаштування

  Контекстна реклама дає широкі можливості таргетингу. Наприклад, є можливість налаштувати час і дні показу пропозицій. Можна точно вибрати регіон для демонстрації оголошень.

  SEO не надає можливостей для такої точної настройки. Це призводить до більшого відсотку нецільових відвідувань і відмов. Але з огляду на той факт, що ви не платите за кожен перехід з пошукової видачі, то це не так критично.

  релевантність запиту

  Системи управління контекстної реклами дають можливість редагувати оголошення та повністю міняти їх текст. Це означає, що в ході тестування можна знайти самі конверсійні варіанти тексту оголошень, які будуть максимально відповідати запиту користувача.

  У результатах пошуку демонструється посилання на сайт і сніплет, який формується пошуковою системою. Через особливості ранжирування і пошукового просування, ви не зможете оперативно змінювати ці тексти.

  конверсія

  Контекстна реклама є маркетинговим інструментом з одним з найбільших показників конверсії. Це пояснюється широкими можливостями налаштування і таргетингу. Пошукова оптимізація, як правило, не може похвалитися такою високою конверсією.

  моніторинг

  Рекламна кампанія в контексті передбачає постійний пильний моніторинг. Це пов'язано з тим, що вартість кліка і позиції можуть постійно змінюватися. Справа в тому, що кількість оголошень по вашим запитам можуть збільшуватися конкурентами або зменшуватися, що буде міняти позиції показів. Для оптимізації витрат необхідно регулярно втручатися в початкові налаштування кампанії.

  SEO-просування не вимагає такого ретельного моніторингу. Однак, в ході пошукового просування необхідно постійно займатися аналітикою і відстеженням змін в алгоритмах пошукових систем і стратегіях конкурентів.

  Однак, в ході пошукового просування необхідно постійно займатися аналітикою і відстеженням змін в алгоритмах пошукових систем і стратегіях конкурентів

  вартість переходу

  Вартість залучення цільового користувача на сайт в контекстній рекламі досить стабільна. Якщо є необхідність збільшити кількість переходів, то потрібно пропорційно збільшити бюджет. Крім того, слід враховувати можливість збільшення вартості кліка, що підніме ваші оголошення вище конкурентів.

  На перших етапах пошукового seo-просування вартість може здатися досить високою. Однак, з часом цей показник значно знизиться і буде значно нижче, ніж вартість залучення за допомогою контекстної реклами.

  інерційність ефекту

  Коли ви витратите весь баланс на ваш обліковий запис, контекстна реклама відразу перестане відображатися. Якщо ж ви припините фінансувати пошукове сео-просування, то результати деякий час будуть триматися на зайнятих позиціях і потім поступово почнуть знижуватися, у міру активності конкурентів.

  Що краще контекстна реклама або SEO

  Питання: «що краще контекстна реклама або SEO-просування» не коректне, оскільки для найбільших результатів необхідно і те й інше.

  Порада

  Краще діяти так: після запуску комерційного проекту, для швидкого ефекту потрібно користуватися контекстною рекламою. Так, ви зможете в короткі терміни залучити цільову аудиторію на сайт. Паралельно з контекстом необхідно займатися пошуковим SEO-просуванням.

  У процесі можна буде поступово зменшити витрати на контекстну рекламу, але тут все залежить від кожного окремого випадку і бюджету. Іноді це не доцільно. Зменшуючи витрати на контекст, ви знижуєте кількість конверсійних користувачів, а значить, позбавляєте себе додаткового прибутку.

  Автор sinelege

  В яке русло краще направляти бюджет сайту?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»