Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Вибираємо оптимальний SSL-сертифікат (HTTPS) для SEO

  1. Відмінності Let's Encrypt і платних сертифікатів
  2. Для чого можуть бути потрібні платні сертифікати?
  3. А чи є різниця для SEO?
  4. Оптимізуємо швидкість HTTPS c допомогою Web Support Revolution

  Відмінності Let's Encrypt і платних сертифікатів  Let's Encrypt - некомерційна організація, яка пропонує повністю безкоштовні SSL-сертифікати

  Відмінності Let's Encrypt і платних сертифікатів

  Let's Encrypt - некомерційна організація, яка пропонує повністю безкоштовні SSL-сертифікати.

  Вона була створена за підтримки як найбільших браузерів (Google Chrome, Mozilla Firefox), так і інших гігантів з числа IT-компаній: Facebook, Cisco, Digital Ocean і багато інших. Цей проект повністю перевернув ринок SSL.

  На відміну від деяких аналогів Let's Encrypt став дійсно абсолютно повноцінним і надійним рішенням.

  Багато хостинги почали видавати ці безкоштовні сертифікати. А деякі навіть вже згортають напрямок продажу платних сертифікатів, оскільки вони мінімально не відрізняються від Let's Encrypt.

  Для чого можуть бути потрібні платні сертифікати?

  Крім виключно технологічних аспектів, які ніяк не стосуються стандартних сайтів, є всього 2 випадки, коли вам дійсно можуть бути потрібні платні сертифікати:

  1) У вас вже є величезна кількість піддоменів, які повинні працювати по HTTPS (або тисячі, або нові з'являються десятками протягом тижня).

  У такій ситуації краще взяти Wildcard сертифікат.

  Вартість - близько 40 $ на рік.

  2) У вас є активне юрособа, бажання забезпечити максимальний рівень довіри, а також можливість надати документи компанії (включаючи банківську виписку) на перевірку Центру Атестації.

  У такій ситуації ваш вибір - Extended Validation сертифікат. C ним в адресному рядку браузера поруч з "замочком» буде також відображатися найменування вашого юрособи. Для більшості відвідувачів буде незрозуміло, що це таке і чому мало б викликати більше довіри. Тому ефект можна очікувати, але дуже і дуже невеликий.

  Вартість - близько 200 $ в рік.

  А чи є різниця для SEO?

  Відмінності для SEO є, але не в типі сертифікату, а в тому, як саме ви його використовуєте.

  У HTTPS є проблема у вигляді того, що його використання дещо підвищує навантаження на ваш сервер і суттєво уповільнює швидкість завантаження для відвідувачів, які знаходяться далеко від вашого хостингу.

  Навіть коли і хостинг, і користувачі знаходяться в Росії - можуть бути затримки для першого і ряду наступних запитів більш ніж на 1 секунду.

  Таке уповільнення негативно позначається:

  • і на відвідувачів - збільшується кількість відмов (тобто погіршуються поведінкові фактори і конверсія);
  • і на SEO - Google використовує швидкість завантаження як один з додаткових чинників ранжирування.

  і на відвідувачів - збільшується кількість відмов (тобто погіршуються поведінкові фактори і конверсія);  і на SEO - Google використовує швидкість завантаження як один з додаткових чинників ранжирування

  Сам по собі HTTPS є невеликим позитивним фактором для SEO і конверсії комерційних сайтів. Але негатив від проблем швидкості легко це переважує.

  Оптимізуємо швидкість HTTPS c допомогою Web Support Revolution

  Позбутися таких проблем можливо, якщо кожен відвідувач буде встановлювати HTTPS-з'єднання з сервером, який знаходиться близько до нього.

  Для цієї мети я вибрав CDN від Web Support Revolution , Так як ніде не знайшов і більш широкого охоплення по РФ, СНД і іншим країнам; і зустрів можливість отримати безкоштовний Let's Encrypt сертифікат в 1 клік. Втім, ці переваги виявилися невеликим доповненням до технологій захисту і прискорення сайту, з якими швидкість стає набагато вище, ніж була до HTTPS. Але про них докладно розповім в іншій статті.

  Відео
  В продовження теми корисне відео, про те як перейти на SSL (https) без втрати трафіку.

  А чи є різниця для SEO?
  Для чого можуть бути потрібні платні сертифікати?
  А чи є різниця для SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»