Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Від першої особи: Seo-фахівець. Кажуть, що ця професія померла. Чи це правда?

  1. Кажуть, що професія сеошник померла. Чи це правда?
  2. А що, якщо його не буде? І чи можна без нього?
  3. А що саме робить SEO-спеціаліст?
  4. У чому радість цієї роботи?
  5. У чому складність і огидність цієї роботи? Вона, може бути, рутинна?
  6. Чи є в цій роботі обчислення? документи? люди? тексти?
  7. Кому підпорядковується seo-специалист?
  8. Де на нього вчитися?
  9. Скільки він заробляє?
  10. Хто їм не може бути категорично?

  ПрофГід продовжує рубрику " Від першої особи ", І сьогодні з нами ділиться досвідом директор веб-студії« Алаіч' і Ко », Автор блогу alaev.info Алаев Олександр.

  info

  Читайте також:

  Кажуть, що професія сеошник померла. Чи це правда?

  Ні, звичайно, не так. Дослівно SEO - це search engine optimization, тобто оптимізація сайту для пошукових систем. Навіть якщо порівняти seo 5-6 років тому і seo зараз, то, що ми робимо зараз, набагато більше відноситься до слова «оптимізація», ніж будь-коли раніше.

  Щоб успішно оптимізувати і домогтися результатів у просуванні зараз, треба знати дуже багато нюансів, розбиратися в них. І вже колишнього seo-фахівця, який тримає руку на пульсі можна назвати інтернет-маркетологом. Тому що треба дбати не тільки про те, щоб усіма правдами і неправдами затягти відвідувачів з пошуку на сайт, а вирішити проблему відвідувача, дати йому те, що він шукав. Тобто це вже рішення бізнес-задач. І все це пов'язано, користувач потрапив не на цільову сторінку, не по тому запитом, не зміг здійснити цільове дію на сайті - у підсумку і такий сайт буде знижений у видачі.

  Професія змінюється, перероджується, але залишається!

  А що, якщо його не буде? І чи можна без нього?

  Чи не буде кого? Seo-фахівця? Тоді не буде і трафіку на сайт. А якщо буде трафік, то зовсім не в тих масштабах, в яких він міг би бути за участю грамотного фахівця.

  Все більше бізнесів розуміють, що без представництва в мережі розвиток неможливий, це стосується практично всіх областей. Старше покоління не користується інтернетом, але покоління змінюються, дітки з перших років життя вже вміють користуватися телефонами планшетами. Мої батьки, яким по 60 років і ті купують в інтернеті товари.

  Треба подбати про сайті і його оптимізації заздалегідь.

  Читайте також:

  А що саме робить SEO-спеціаліст?

  Seo-фахівця безпосередньо повинен цікавити бізнес клієнта.

  Крім чисто технічних речей, таких як грамотні заголовки title, текстові описи на цільових сторінках, усунення технічних помилок і дублів на сайті, фахівець повинен піклуватися і про так званих комерційних факторах. Зокрема, в Яндексі дуже важливо враховувати важливі саме з точки зору простого відвідувача речі: в інтернет-магазині повинні бути вказані ціни, повинна бути інформація про оплату і доставку, наприклад. Сторінка контактів, великий асортимент товарів і їх докладний опис, все те, що формує довіру. Погодьтеся, що це важливо для будь-якого покупця! Тепер це важливо і для пошукових систем.

  Seo-фахівець повинен це знати, розуміти і враховувати при роботі з сайтом!

  У чому радість цієї роботи?

  Радість в результатах твоєї роботи. Так як і всюди, в будь-якій діяльності. Мені радісно, ​​коли клієнту радісно, ​​коли його бізнес розвивається і клієнт з радістю платить гроші за це.

  Ось це радісно, ​​коли трафік з пошукових систем збільшується в 6 разів за 8 місяців:

  Ось це радісно, ​​коли трафік з пошукових систем збільшується в 6 разів за 8 місяців:

  І пропорційно до цього зростає продаж і заявки з сайту!

  Читайте також:

  У чому складність і огидність цієї роботи? Вона, може бути, рутинна?

  Так, на жаль, деякі речі, які і дають результат, є рутинними. Саме з цього у великих веб-студіях є аналітики (стратеги, які придумують, що треба зробити) і працівники нижчої кваліфікації, які займаються рутинними справами. Частково рутина вирішується різними програмами, веб-сервісами, але все одно це рутина, навіть якщо після автоматизації займає в N раз менше часу. Творчості щось не додається ...

  Чи є в цій роботі обчислення? документи? люди? тексти?

  Так, і обчислення, і документи, і люди. Все вищезазначене.

  Творчість має бути у стратегів, вони придумують нестандартні ходи в складних проектах. Підлеглі люди це виконують, їх силами кується залізо. У документах все так чи інакше фіксується, куди ж без рідного Ексель? :)

  Кому підпорядковується seo-специалист?

  Залежить від структури компанії. Є багато seo-фахівців фрілансерів. Вони підпорядковуються самі собі (хоча, так чи інакше, підкоряються клієнту). Я, поки працював за наймом, підпорядковувався керівнику відділу маркетингу, підпорядковувався керівнику технічного відділу, директору. По різному, кажу ж.

  Читайте також:

  Де на нього вчитися?

  Я вчився самостійно, в 2005 ніде цього не вчили. Були якісь форуми, де спілкувалися однодумці. У 2007 з'явилася перша (на кшталт) і найвідоміша книга про оптимізацію сайтів від Ашманова. Потім з'являлися блоги про seo і пов'язані області. Зараз же безліч і блогів, і форумів, і інших джерел інформації. Купа книг. Зараз проводять багато конференцій, коучинг, навчань, курсів, семінарів і вебінарів. При бажанні навчитися можна. Але найголовніше - це практика, без неї ніякі знання не мають цінності. Більшості речей вчишся тільки в процесі, їм тебе ніхто не навчить крім себе самого.

  Скільки він заробляє?

  По різному. Найбільше заробляють в Москві, що не дивно.

  Ось, можна середнє по лікарні подивитися в Яндексі на підставі поточних відкритих вакансій: ЗП seo-фахівця

  Хто їм не може бути категорично?

  Категорично? Той, хто не хоче. Але зазвичай seo-фахівцями стають люди з технічною освітою, ті, хто закінчив матфак, фізфак, щось в цьому дусі. Я сам закінчив фізичний факультет.

  Думаю, що лінгвісти, історики, психологи, соціологи гідні інших професій. Хоча у мене друг за освітою хірург, але програміст, притому дуже високого рівня. Але це виняток із правил.

  Питання задала Ельміра Давидова.

  Читайте також:

  Чи це правда?
  А що, якщо його не буде?
  І чи можна без нього?
  А що саме робить SEO-спеціаліст?
  У чому радість цієї роботи?
  У чому складність і огидність цієї роботи?
  Вона, може бути, рутинна?
  Чи є в цій роботі обчислення?
  Документи?
  Люди?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»