Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Відео для веб-сайтів - Чи допомагають вони SEO та перетворення? - Джунглі

  1. Наскільки важливим є відео для рейтингу веб-сайтів на Google?
  2. Що таке канал YouTube Vanity?

  Інтернет зараз є масивною частиною повсякденного життя, і в народі його називають четвертою утилітою, після газу, електроенергії та води.

  У перші роки інтернет швидко став корисним інструментом обміну інформацією, потім з'явилися ті шукачі, які хотіли витрачати свої розслаблюючі години просто переглядаючи (Часто називають «Інтернет-розпусниками»). Рекламодавці та маркетологи швидко побачили можливість отримати імпульсний продаж від ретельно спрямованої реклами на своїх улюблених сайтах. Одним з таких веб-сайтів, який отримав ранню популярність у цих неробочих - YouTube.

  Google тепер стверджує, що шість з десяти людей воліють відео платформи до телепередач (Джерело: Google Data Global Q4 2015). Сьогодні YouTube є другою за популярністю пошуковою системою в Інтернеті поряд з Google. І популярне джерело відео для веб-сайтів.

  І популярне джерело відео для веб-сайтів

  YouTube - одна з найбільших історій успіху Інтернету. Перше відео, завантажене на YouTube 23 квітня 2005 року, отримало назву «Я в зоопарку». Він має співзасновника Jawed Karin в зоопарку Сан-Дієго. Це відео можна переглянути на YouTube.

  Протягом 18 місяців після того, як це перше відео було завантажено, YouTube отримував 20 млн відвідувань на місяць, уклавши маркетингове партнерство з NBC у червні 2006 року.

  9 жовтня 2006 року YouTube був придбаний компанією Google за $ 1,65 млрд. Акцій. Дивовижна історія успіху та доказ масового попиту на відео.

  У перші роки Google Ларрі Пейдж, співзасновник Google, зробив наступний прогноз:

  «До 2009 року кожен бізнес потребуватиме веб-сайту ...

  у 2014 році кожен бізнес потребуватиме відео ...

  і до 2019 року кожен бізнес потребуватиме власного онлайн телеканалу »

  Наскільки важливим є відео для рейтингу веб-сайтів на Google?

  Відео контент на веб-сайті зараз важливіше, ніж будь-коли. Просто розміщуючи короткий пояснювач відео на веб-сайті може збільшити показник переходів на + 80%. Відео збільшить час відвідувача на сторінці, і це може позитивно вплинути на ваш рейтинг пошукової системи; Google побачить сторінку більш релевантною пошуковому терміну і відповідно збільшить рейтинг.

  Створення високоякісного відео, навіть за допомогою мобільного телефону, є просто в ці дні доступним для завантаження безкоштовним, зручним для користувача програмним забезпеченням. Хоча, щоб максимізувати успіх ваших зусиль з маркетингу відео, ви можете розглянути питання про наближення до професійної компанії з маркетингу відео, щоб керувати створенням та розповсюдженням вашого відеовмісту.

  Що таке канал YouTube Vanity?

  Один чудовий спосіб показувати відео своєї компанії - це канал марнославства YouTube (канал з вибраним ключовим словом або ім'ям компанії, вбудованим у URL-адресу). Для того, щоб кваліфікувати канал, необхідно мати більше 500 абонентів і показувати відео в Інтернеті більше 30 днів. Ніщо не є безкоштовним, тому для досягнення цих вимог знадобиться деяка робота, але після перегону цих бар'єрів канал, який може похвалитися URL-адресою марнославства, виглядатиме набагато більш професійним.

  Вам необхідно націлити ці ключові слова, які мають справжнє комерційне намір. Виконайте дослідження ключових слів, після чого скористайтеся результатами, щоб вплинути на вибір теми та теги відео.

  Природно, ви хочете зв'язати відвідувачів вашого каналу YouTube на свій власний веб-сайт. Наявність більшої кількості посилань на ваш веб-сайт означає більше довіри, збільшення довіри до пошукових систем і поліпшення рейтингу.

  YouTube не є єдиним доступним веб-сайтом для обміну відео. Також подивіться на; Vimeo, Dailymotion, Facebook і багато іншого.

  Важливість контролю над всім своїм цифровим вмістом (відео / PDF / білі / MP3 / презентації тощо) стає першорядним для підприємств будь-якого розміру. Необхідність направляти глядача через свою цифрову подорож і зберігати їх на своєму вмісті важливіше, ніж будь-коли.

  Професійні цифрові маркетингові агентства, як наша, можуть порадити, як оптимізувати хостинг, завантажувати та розповсюджувати всі ваші відео та цифрові маркетингові комунікації, генеруючи охоплення та залучення до цільової аудиторії з вимірними результатами.

  Тепер доступна платформа, яка унікально об'єднує всі форми цифрових медіа, будь то відео, зображення, текст, PDF-файли, галереї і навіть потокову трансляцію. Ця платформа управління може бути вбудована безпосередньо в існуючий веб-сайт, ефективно надаючи бізнесу свій власний YouTube або телеканал.

  Ця платформа має вбудований відео-інформаційний бюлетень та інтеграцію в соціальні медіа, систему платного доступу для монетизації вашого трафіку і всеосяжний збір даних для глибокого аналізу. Вона також може бути ідеальною для електронного навчання та навчальних програм. Наприклад, презентація PowerPoint може одночасно працювати поруч із трансляцією на вимогу або потоком у прямому ефірі.

  Google повідомляє, що більше 50% пошукового трафіку зараз на відео, і прогнозує, що до 2018 року цей показник зросте до 90%.

  Створюйте якісне відео з цінним вмістом для вашого веб-сайту, а потім керуйте розповсюдженням цього відеовмісту професійно через Інтернет, щоб веб-бізнес зростав від сили до сили.

  GD Star Rating
  система рейтингу WordPress

  Наскільки важливим є відео для рейтингу веб-сайтів на Google?
  Що таке канал YouTube Vanity?
  Що таке канал YouTube Vanity?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»