Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Відео SEO написання зразка

  1. Розуміння сигналів рейтингу відео
  2. Дослідження ключових слів відео
  3. Як використовувати ключові слова відео
  4. У описі YouTube для відео
  5. Ключові слова списку відтворення
  6. Багаті фрагменти
  7. Створити відео-транскрипт
  8. Заробіть соціальне підтвердження
  9. Обмін відео на інших каналах
  10. У закритті

  Кожен із перелічених вище типів відео має свої переваги та привабливість. Пам’ятайте, що будь-які типи відеофайлів, які ви обираєте, мають відповідати вашій аудиторії та вашому бренду.

  Розуміння сигналів рейтингу відео

  Так само, як Google або Bing, YouTube має власні унікальні рейтингові сигнали, які він використовує для визначення якості вмісту (хороша новина полягає в тому, що ці фактори не настільки глибокі або складні, як Google).

  Якщо ви хочете, щоб YouTube класифікував ваш вміст, потрібно грати за їхніми правилами.

  Першим основним моментом є назва вашого відео. Кожна назва повинна містити ключове слово, яке ваша аудиторія скоріше за все використовуватиме під час пошуку вашого вмісту. Ця частина може бути складною, тому що ви повинні бути одночасно описовими і лаконічними.

  Незалежно від того, яке ключове слово ви використовуєте у своєму заголовку, ви також хочете використовувати його у своєму описі відео (про це трохи більше).

  Інші фактори ранжирування YouTube обертаються навколо популярності (деякі можуть називати ці "метрики марнославства"). Такі речі, як кількість переглядів відео, уподобань, акцій, залучення аудиторії, час перегляду та загальна популярність вашого каналу YouTube беруться до уваги.

  Багато в чому, хороше відео SEO це гра чисел. Чим більше людей бачать ваш вміст, тим краще ви подивитеся на YouTube.

  Це не означає, що ви повинні зосередитися лише на отриманні переглядів і акцій. Залучення важливо, але якість вашого контенту ще більш важлива. Коли ви створюєте великий вміст, який люди насправді хочуть дивитися, як наслідок, зазвичай беруть участь.

  Дослідження ключових слів відео

  Так само, як ви б досліджували ключові слова для вашого статті в блозі , Ви також повинні зробити невелике копіювання ключових слів для відео. Знання того, що люди активно шукають, є набагато ефективнішим, ніж розміщення та молитва на основі ваших власних уподобань.

  Щоб розпочати дослідження ключових слів для відео, почніть з функції автозаповнення YouTube. Подібно до Google, ви можете почати вводити слово або фразу у вікні пошуку YouTube і переглядати список відповідних пошукових термінів.

  Подібно до Google, ви можете почати вводити слово або фразу у вікні пошуку YouTube і переглядати список відповідних пошукових термінів

  Іншим способом використання цієї функції є введення ключового слова плюс буква алфавіту, щоб побачити, що з'являється.

  Ви також повинні побачити, які типи відео виробляють ваші конкуренти. Подивіться на теми, які вони охоплюють, теги YouTube, які вони використовують, та інші дані, які допоможуть структурувати та продавати свій вміст.

  Google AdWords також пропонує дослідження ключових слів для відео. Його можна використовувати безкоштовно і може показувати результати, спеціально для відеовмісту.

  Є кілька інших інструментів дослідження ключових слів, які дуже корисні для створення вмісту YouTube. Багато з них безкоштовні, а деякі пропонують платні опції для розширених функцій:

  Як використовувати ключові слова відео

  Знайшовши ідеальні ключові слова, їх можна використовувати декілька:

  У описі YouTube для відео

  Опис є одним з найважливіших місць для вашого вмісту, щоб виділитися. Оскільки пошукові системи не можуть прослуховувати звукові аудіоканали, важливо створити цілісний текстовий опис, який показує, про що йде моє відео.

  Оскільки пошукові системи не можуть прослуховувати звукові аудіоканали, важливо створити цілісний текстовий опис, який показує, про що йде моє відео

  Приклад з NatGeo

  Скористайтеся тим фактом, що тут немає слова або обмеження символів. Зробіть свій опис якомога довшим і поглибленим, щоб пошукові системи мали більше для сканування. Ключові слова можна посипати в описі відео. Чим більше ви пишете, тим більше можливостей для включення ключових слів із довгим хвостом.

  Написання великого опису може здатися неприємним, але не думайте про це так. Замість цього перегляньте це як можливість надати своєму відео перевагу над конкурентами. Багато компаній роблять помилку написання короткого опису як запізнення. Створення глибокого опису може допомогти вам відокремитися від інших відео і в кінцевому підсумку привести до кращих результатів.

  Ключові слова списку відтворення

  На каналі YouTube можна створювати списки відтворення, які організовують ваш відеовміст за категоріями. Наприклад, якщо ви володієте живописною справою, у вас може бути одна категорія відеороликів, присвячених техніці живопису, одна з них до і після перетворень, а також одна, присвячена рецензіям марок фарб.

  Ознайомтеся з тим, як гігант «домашнього благоустрою» організує свій контент:

  Ознайомтеся з тим, як гігант «домашнього благоустрою» організує свій контент:

  Ця система організації не тільки полегшує для ваших глядачів, але й надає додатковий сік SEO. Переконайтеся, що ви вказуєте ключові слова в назві кожного списку відтворення, так що пошукові системи знатимуть, про що йде ваш список.

  Важливо, щоб пошукові системи надавали якомога більше контексту вашого вмісту. Чим краще ви зможете це зробити, тим більше шансів у вас досягти бажаного рейтингу.

  Багаті фрагменти

  Якщо ви розміщуєте власний відеовміст, ви можете використовувати багаті фрагменти для подальшого підвищення SEO у вашому відео.

  Якщо ви не знайомі з цим терміном, ви, мабуть, дізнаєтеся, як виглядають багаті фрагменти:

  Якщо ви не знайомі з цим терміном, ви, мабуть, дізнаєтеся, як виглядають багаті фрагменти:

  Багаті фрагменти допомагають виділити відео на сторінці результатів пошуку. Це допомагає вашому вмісту виглядати більш автентичним і авторитетним, що може зробити його більш привабливим для натискання.

  Щоб використовувати багаті фрагменти, потрібно додати код Schema.org до веб-сторінки та додати XML-карту сайту за допомогою інструментів Google для веб-майстрів. Ви можете взяти інструкції, як це зробити тут .

  Це не працює для відео, розміщених на YouTube, а це означає, що потрібно знайти місце на своєму веб-сайті, щоб вміст використовувався для використання цієї функції.

  Створити відео-транскрипт

  Відео з підписами набирають популярність у мобільній революції з двох причин.

  По-перше, наявність транскрипту дозволяє глядачеві не змінювати гучність, при цьому отримуючи вигоду від вашого вмісту (наприклад, хтось працює за робочим столом і повинен дивитися відео, не заважаючи своїм колегам).

  Але що більш важливо, транскрипт надає Google прямий погляд на вміст вашого відео. Пошукові системи можуть сканувати транскрипт для ключових слів і відповідних даних, щоб краще зрозуміти ваше відео.

  Насправді, навчання у цифрових мережах Discovery виявили, що відео з титрами отримали приблизно 7,32% більше переглядів, ніж відео, які не мають заголовків.

  В цілому, відео-транскрипт допомагає поліпшити досвід користувачів, дозволяючи їм переглядати відео таким, яким вони хочуть (наприклад, звук проти звуку). Їх також легко створити. Дізнайтеся більше про підписи до відео тут .

  Заробіть соціальне підтвердження

  Як згадувалося раніше, соціальні фактори ранжування величезні у SEO відео на YouTube. Ви можете надати своєму соціальному залученню стимул, просто попросивши про це.

  Підприємства зазвичай не звертають уваги на те, що вони можуть попросити своїх глядачів сподобатися або поділитися своїм вмістом або навіть підписатися на свій канал.

  Складання переглядів та інші показники взаємодії показують соціальне підтвердження. Люди, швидше за все, сподобаються та обмінюються відео, яке інші вважають гідними.

  Обмін відео на інших каналах

  Наявність власного каналу YouTube - чудовий старт для відео-маркетингу, але ви не обмежені цією платформою. Спільне використання відео на інших соціальних медіа може допомогти вам накопичити перегляди, покази бренда та взаємодію.

  Також переконайтеся, що ви поділяєте свої відео на своєму веб-сайті. Ви можете мати спеціальний розділ відео або просто додати їх у свій блог. Ви також можете відправляти посилання на свої відео в маркетингові повідомлення електронної пошти.

  Нарешті, скористайтеся корисними відео, щоб відповісти на питання на форумах, таких як Quora або Reddit. Існує питання про все про Quora і групу для будь-якої теми на Reddit. Ви можете написати короткий відповідь і скинути посилання на своє відео, яке може допомогти читачам.

  Просто майте на увазі, що посилань поодинці, як правило, недостатньо, і ви не повинні викидати посилання по всьому місці тільки тому, що можете. На таких веб-сайтах більше не обов'язково краще. Всякий раз, коли ви додаєте своє посилання, переконайтеся, що ви дійсно надаєте цінність людям, які найчастіше натискатимуть його.

  У закритті

  Відео SEO стає все більш важливим у найближчі роки, тим більше, що відеоконтент не показує жодних ознак втрати популярності. Передбачається, що за відео буде відповідати 80% інтернет-трафіку до 2021 року - всього за три роки.

  Підготуйтеся зараз - і користуйтеся перевагами на довгі роки.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»