Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Відгук про SEO PowerSuite »Бабломан '$ Блог - Блог SEO вебмастера або як заробити в інтернеті з нуля

  Привіт всім

  Привіт всім. Ви любите автоматизацію? 🙂 Я дуже. Складно уявити, як людина обходився б без ЦПУ і програм, до яких ми сьогодні так звикли в побуті, на роботі та відпочинку.

  Веб-будівництво і аналіз не виняток. Спробуйте зробити тисячі доров в блокноті або зробити аналіз конкурентів повністю руками. Неможливо все тримати в голові і робити руками.

  Дана стаття йде в блоці експерименту - способи розкрутки сайту . Якщо не читали, нижче посилання на статті:

  1. Яка реклама працює в офлайні і нахрен нам СЕО?
  2. Крок 1 - Аналіз сайтів конкурентів

  Як я вже писав, щоб когось випередити (будь це спорт, кулінарія, робота) - ми повинні знати особливості суперника. Теж саме і в СЕО.

  Наприклад, запит:
  - купити плитку облицювальну червоного кольору в Нижньому Новгороді проспект Леніна дешево;
  буде розкрутити куди легше, ніж:
  - купити плитку Москва.

  Щоб розуміти, наскільки трастові сайти зайняли видачу по одному або іншому запиту, потрібно зробити аналіз: PR, ТИЦ, кількість зворотних посилань, скільки з них анкорний (безанкорние) і маса інших показників. Нам потрібно зрозуміти, що особливого в сайті-конкуренті, що він займає такі позиції. Власне це і відрізняє кожного сеошник, у кожного свої інструменти розкрутки, хитрості і інші моменти, які гарантують успіх.

  Коли зароджувався цей експеримент, я почав шукати софт, який може забезпечити мої потреби в аналізі, відстеження позицій конкурентів і моїх сайтів та інші плюшки.

  Насправді перекопав багато програм, але не знайшов нічого кращого ніж Power Seo Suite . У зв'язку з цим, хочу написати відгук.

  Power Seo Suite - це не програма, це комплекс програм абсолютно різного призначення, які полегшили мої завдання в рази, автоматично працюючи і збираючи важливі дані.

  Перед початком опису хочу відзначити, що пакет є дуже гнучким (можна ідеально все налаштувати під себе), дуже часті апдейти. Реально дуже часті!

  Скріншоти наводити не буду, немає сенсу. У програми є тріал, качайте на здоров'я, дивіться, знайомтеся, пробуйте. Тепер докладніше про модулях (на мою пріоритету):

  Rank Tracker - перевірка ключових слів в пошукових системах. Ви можете вибрати пошукову (google.ru, google.by, google.com.ua і т.п.), вибрати мову перевірки і т.п. Перевірка здійснюється швидко і коректно. Софт працює "м'яко", емулює дії людини. Запустив і забув. Я не бачив жодної капчі за весь час роботи. Оцінка конкурентності ключового слова, кліка в adwords, підрахунок трафіку, дуже зрозумілі графіки, також в модулі представлений пошук ключових слів з Wordstat, Google Suggest і т.п.

  Всього не опишеш. Модуль першочерговий, правильний, з безліччю функцій і гнучкістю налаштувань. Працює програма дуже гідно. Дуже.

  WebSite Auditor - аналізує все що пов'язано з контентом, помилки на сторінках (title, desc занадто довгі або однакові), інші помилки (404, карта сайту і т.д.) щільність ключових слів, статистика по соц сигналам, порівняння з конкурентами.

  Модуль безсумнівно корисний, почерпнув для себе багато нового після аудиту сайту конкурентів, конкретно по описуваних в експерименті проектам.

  SEO SpyGlass - все що пов'язано з беклінков. Налаштувань маса, звітів теж. Блоки ip, країни, PR сайтів, що, кількість внутрішніх посилань на сторінку, зовнішніх посилань, nofollow, анкор та інше інше інше. Реально все що потрібно знати про посилання - все там. Інструмент зручний також тим, що ви можете Напарс ресурси для беклінок під свої проекти. Крім того, можна чітко контролювати беклінков на свої сторінки і кількість анкоров. Статистика дуже зрозуміла і докладна.

  LinkAssistant - програма перевірки і пошуку нових зворотних посилань. Як заявляють розробники в ній є все, починаючи від визначення параметрів і контролю вже проставлених посилань, до пошуку нових, якісних джерел. Це єдиний модуль в цій четвірці, до якого у мене ще не дійшли руки. Скоро дійдуть 🙂

  У даній компанії є ще 1 продукт, який ідеологічно розділений з основними 4-ма програмами. BuzzBundle - спрямований на розкрутку в SMM. Зараз я активно його тестую і з урахуванням того, що він стоїть окремих грошей, напишу про результати і самому софт окрему статтю.

  Насправді, мені дуже сподобалася ідея різних комплексів. Спочатку це здається дивним і можливо не зовсім комфортним. Але пізніше ти розумієш наскільки це зручно і наскільки такий підхід розвантажує сам софт, в якому і без того море налаштувань.

  Є деякі мінуси, які я відзначив для себе. Наприклад, неможливість запуску примусового аналізу в тлі; апдейт перед запуском (я б вважав за краще скачування під час використання програми у фоновому режимі, а потім вже перед наступним запуском оновлення (як в Firefox). Так швидше); софт десктопний.

  Але плюси перекривають всі мінуси сповна. Та й чи можливо я просто ще знайшов не всі потрібні мені настройки.

  Крім того, софт розробили і підтримують вже більше 5 років. Апдейтів, як я писав, дуже багато і вони часті. Це добре.

  Тепер про гроші 🙂

  Цінова політика. Тут мені сподобався підхід розробників в тому, що для країн СНД надається знижка. На сьогодні програма коштує 149,5 $ за версію Professional і 349,5 за версію Enterprise. Остання відрізняється лише тим, що надає можливість працювати зі звітами. Це більше для клієнтів. Якщо у вас не СЕО студія по розкрутці сайтів і вам не потрібно відправляти звіти - версії Professional вистачить з головою.

  Ліцензія не вічна, продовження підписки коштує грошей:

  - 6 місяців 49,97 $ - 8,33 $ / місяць

  - 12 місяців 62,47 $ - 5,21 $ / місяць

  - 24 місяці 99,97 $ - 4,17 $ / місяць

  - 36 місяців 149,97 $ - 4,17 $ / місяць

  Продовження цілком осудна, 4 бакса віддати за подібний СЕО софт - дуже навіть. Ідеологічно це правильно. Багато хорошого софта не оновлюється і саппорт пішов в туман через відсутність продовження підписки. Знову ж, ціни для нас - СНД вебмайстрів.

  Використовуючи сео програми такого типу, ми розвантажуємо руки і завантажуємо мозок. Це правильно.

  Всім світу, бобра і удачі в боротьбі з новими алго.

  Скоро новий рік, курси ростуть - чекайте піку і купуйте подарунки за старими цінами 🙂 Так вигідніше (с) (Ентоні Хопкінс)

  Ви любите автоматизацію?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»