Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Відгуки про SeoPult.pro і результат роботи за місяць!

  Здрастуйте дорогі читачі мого блогу, сьогодні я хочу написати відгук про систему seopult Здрастуйте дорогі читачі мого блогу, сьогодні я хочу написати відгук про систему seopult.pro, яка не так давно з'явилася в мережі, але я думаю вже багато чули про неї.

  Але для тих хто не в темі, розповім коротко про саму систему і як вона працює. Я сам не є прихильником таких систем автопродвіженія, але прочитавши про seopult.pro відгуки в мережі, мені захотілося випробувати долю, а їх метод визначення трасту SPR (SeoPult Trust) мене ще більше зацікавив. Адже потрібно ж дізнатися самому, чи дійсно такий параметр як SPR працює або ж все це чергові байки блогерів.

  Є така біржа посилань TrustLink.ru , Думаю ви багато про неї знаєте і активно монетізіруете там свої сайти, її основна відмінність від sape в тому, що тут купують більше посилань, але за меншою ціною. І ця біржа посилань якраз і належать SeoPult, але раніше в ній можна було закуповувати посилання тільки на великі суми (точно не пам'ятаю, але начебто з оборотом понад 1млн. Рублів), а зараз через систему SeoPult.Pro це може зробити і простий смертний оптимізатор. Значить потрібно точно перевірити цю біржу!

  Після реєстрації, я створив проект і мені потрібно було вибрати схему (аля фільтр закупівлі посилань), по-замовчуванню їх там три, але ви можете створювати і свої схеми. Так як я хотів найбільше дізнатися про параметр SPR, то мені потрібно створити свою схему і перевірити саме його, для цього я зробив простий фільтр закупівлі:

  1. Вказав кількість зовнішніх посилань до 5 (спочатку правда я цього не зробив і система мені почала надсилати заявки по 7-9 зовнішніх посилань, довелося фільтр перенастроювати)

  2. Вартість посилання до 7 рублів (можна і дешевше звичайно)

  3. SeoPult.Pro Rank (SPR) від 4 до 7 (звичайно система надсилала майданчика з 4-5, мабуть на SPR 6-7 ціну потрібно ставити більше, але мені і 4-5 вистачило з головою).

  Після цього я почав плавно закуповувати посилання (чесно скажу ще витратив не весь бюджет, а він досить скромний 600 рублів на місяць). Думаю через тиждень зможу закупитися на весь бюджет, так як деякі майданчики я відхиляв, на одному майданчику навіть виявив не зовсім хорошу ситуацію приховування посилань. Тобто посилання як би є, але візуально її не видно було, правда тех.підтримка пообіцяла виправити цей казус, погодьтеся так чинити не добре.

  підтримка пообіцяла виправити цей казус, погодьтеся так чинити не добре

  Ну а тепер найцікавіше, результат просування за місяць в системі SeoPult.Pro:

  Pro:

  Результат роботи seopult.pro видно не озброєним оком, особливо якщо врахувати той факт, що пройшов всього 1 місяць. Можна сміливо сказати, що параметр визначення трасту на даний момент робочий і дає свої результати. Для тих хто скептично ставитися до скриншотам, можу записати відео 😉

  Для тих кому стаття допомогла, можете регнуться по моїй посиланням SeoPult.Pro тим самим сказавши мені своє спасибі =)

  Зверніть увагу на пости:   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»