Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Види послуг з SEO просування сайтів: Що в них входить?

  1. SEO-аудит сайту
  2. Базовий аудит сайту дозволить:
  3. Оптимізація HTML-коду
  4. Оптимізація коду передбачає:
  5. Розробка контенту для SEO
  6. Види контенту для наповнення веб-сторінок:
  7. Розміщення посилань на сайті
  8. Правила нарощування посилальної маси:
  9. Семантичне ядро ​​сайту
  10. Особливості розміщення ключових слів:
  11. Навчання SEO оптимізації

  Привіт друзі! У цій статті ми поговоримо про те, які бувають послуги SEO просування сайту і чим взагалі займаються SEO-фахівці. Отже поїхали!

  Отже поїхали

  Пошукова оптимізація ( SEO-просування ) - це комплекс професійних заходів, спрямованих на створення умов для просування сайту. Існує безліч послуг в сфері пошукової SEO оптимізації, які пропонують доступні професійні рішення для усунення різних проблем технічного характеру і поліпшення діючих параметрів ранжирування сайту. Залежно від цілей і потреб замовника професійним оптимізатором будуть використані конкретні інструменти для просування сайту .

  SEO-аудит сайту

  Аудит веб-сайтів - це основна послуга SEO, яка необхідна для повторного просування віртуальних майданчиків. Аналіз стану веб-сторінок може статися на різних рівнях деталізації і складності. Проста перевірка сайту займає мінімум часу (близько пари годин), але вона дозволить визначити лише великі збої, адже фахівцем перевіряється тільки декілька вибраних у вільному порядку сторінок.

  На базовому рівні аудит в області SEO повинен враховувати основи просування сайтів . Професіонали, яким довірено експертна оцінка сайтів, надають результат своєї роботи у вигляді звіту з висновками і рекомендаціями. Якщо знайдені кричущі порушення, такі як відсутність заголовків, биті посилання , Помилки відображення вмісту і спам, оптимізатор запропонує кілька доступних методів для їх усунення.

  Базовий аудит сайту дозволить:

  1. Підлаштувати майданчик під діючі вимоги алгоритмів пошукових систем.
  2. Знайти технічні неполадки на ранній стадії їх розвитку.
  3. Усунути помилки оптимізації різного ступеня складності.
  4. Зібрати корисну статистичну та аналітичну інформацію.
  5. Підготувати основу для подальшого просування сайту.
  6. Поліпшити інтерфейс, дизайн і юзабіліті веб-сторінок.
  7. Уникнути попадання сайту під дію активних фільтрів пошукових систем.

  Всеохоплюючий SEO-аудит сайту буде складатися з ретельної перевірки десятків сторінок. Для оптимізації більшості великих ресурсів використовується вибірка, що включає сотні веб-сторінок. В результаті SEO-оптимізатори можуть відшукати навіть самі крихітні порушення в роботі сайту, які з часом завдадуть серйозної шкоди ранжирування. Мова йде не тільки про технічну становить, але і про пошук джерел для значного поліпшення SEO-контенту , розміщення посилань і розвитку загальної стратегію органічної оптимізації .

  При базовому аудиті власник веб-сайту розраховує на отримання продуманого керівництва не тільки для виправлення порушень в роботі майданчика, але і для її налаштування під наступні етапи просування . З огляду на отримані після аналізу висновки, фахівці з SEO підберуть великий перелік інструментів, які роблять просувається майданчик привабливою для індексації роботами пошукових систем.

  Оптимізація HTML-коду

  Просування сайту, що знаходиться в поганому технічному стані, є абсолютно безперспективним і витратним заняттям. Якщо майданчик не відповідає сучасним стандартам щодо якості технічних аспектів роботи, її відвідуваність буде стрімко падати навіть в разі використання висококласного контенту.

  Оптимізація HTML-коду - це послуга, яка необхідна для створення оптимальних технічних показників, потрібних для подальшої оптимізації сайту. Пошукові системи запускають фільтри, алгоритм яких налаштований на блокування і зниження позицій у видачі сайтів, що відрізняються нестабільним технічним станом і регулярними збоями.

  Оптимізація коду передбачає:

  1. Ретельний пошук і усунення помилок.
  2. Оновлення HTML-коду і адаптацію дизайну.
  3. Скорочення часу на завантаження сторінок сайту.
  4. Усунення пошкоджених і невпорядкованих ділянок коду.
  5. Подальший редизайн майданчика.
  6. Підвищення показників ранжирування в пошукових системах.
  7. Поліпшення стану контенту для індексації.
  8. Залучення ботів, що функціонують на базі алгоритмів пошукових машин.

  Оптимізація HTML-коду підвищує рівень довіри і кількість позитивних відгуків відвідувачів про роботу сайту. До стабільно функціонуючим майданчикам представники цільової аудиторії не мають претензій. Вони можуть відзначити швидке завантаження сторінок, відсутність збоїв і цілодобову доступність сайту.

  Поряд з налаштуванням HTML-коду професіонали можуть зробити поступовий і продуманий редизайн сайту. Сучасна адаптивна верстка є невід'ємною частиною роботи великих майданчиків, які піклуються про нарощування аудиторії. На етапі зміни початкового дизайну сайту не варто забувати і про повторну оптимізації, що включає ретельне наповнення площадки і розміщення посилань ( перелинковка ). Саме так я і вивів свій сайт на відвідуваність 1000 осіб на добу !

  Розробка контенту для SEO

  Розробка контенту - це процес написання SEO-текстів , Зйомки відеороликів, обробки зображень та аудіофайлів, які будуть розміщені на сторінках веб-сайту. Оскільки контент може бути представлений в різних форматах, його замовленням і розміщенням займаються спеціально найняті фахівці. Контент-менеджмент вважається однією з невід'ємних послуг в області просування сайтів.

  Традиційне визначення контенту, тобто статей і новин, більше не підходить для пояснення суті наповнення сайту. Сучасний контент використовується в багатьох формах. Вибирати оптимальний його варіант для розміщення на веб-сторінках рекомендується в залежності від конкурентного середовища і ніші, в якій працює сайт. Далеко не кожен тип контенту підходить для наповнення вузькоспеціалізованих веб-майданчиків.

  Види контенту для наповнення веб-сторінок:

  1. Тексти, в тому числі статті, документи, есе, дослідницькі звіти, підручники та глосарії.
  2. Відеоролики (тизери, трейлери, кліпи, фільми, відеоуроки, прямі трансляції).
  3. Аудіозаписи (пісні, мелодії, аудіокниги, запису звуку на різних заходах).
  4. Інформаційна графіка, яка об'єднує текстові та візуальні компоненти, включаючи PDF-файли та презентації.
  5. Бази даних, доступні для внутрішнього використання власником сайту і пошуку інформації.

  Окреме згадка заслуговує SEO-контент, тобто візуальні і текстові матеріали, які розроблені з урахуванням потреб пошукових роботів. Подібний контент, який може позитивно вплинути на процес індексації в пошуковій системі, повинен також виявитися актуальним для цільової аудиторії. У свою чергу релевантне наповнення сайту спростить отримання безкоштовних і вічних партнерських посилань, додатково підвищивши рівень довіри відвідувачів до просуває майданчику. Тільки за рахунок SEO-контенту можна вивести сайт в ТОП 10 пошукових систем .

  Коли оптимізатор шукає контент, який допоможе здійснити якісне SEO, вкрай важливо приділити увагу якості. Використання виключно оптимізованих текстів, які не приносять користь відвідувачам, може привести до падіння позицій в пошуковій видачі. Якісний SEO-контент зобов'язаний виконувати кілька завдань, основною серед яких вважається підвищення позицій сайту в результатах пошукової видачі. Добре написані, цікаві та корисні тексти здатні привернути увагу аудиторії.

  Розміщення посилань на сайті

  Нарощування маси входити до переліку основних інструментів, що використовуються в сфері зовнішнього просування, але оптимізатори приділяють увагу також внутрішньої перелинковке. Розміщення зовнішніх посилань є однією з найбільш суперечливих і часто обговорюваних тем, присвячених пошукової оптимізації. Оскільки зворотні посилання є важливим компонентом будь-якої маркетингової кампанії, багато власників сайтів не проти купити кількість посилань. У свою чергу пошукові системи забороняють скупку низькоякісних посилань, наполягаючи на природному нарощуванні посилальної маси шляхом залучення авторитетних партнерів .

  Правила нарощування посилальної маси:

  1. Використання вічних посилань.
  2. Відмова від спаму і використання тимчасових посилань, які надаються біржами і каталогами.
  3. Застосування посилань, які гармонійно вписуються в текст.

  Фахівці з пошукової оптимізації називають процес формування довідкового профілю найбільш трудомісткими і, отже, найдорожчим етапом просування. Якісне розміщення посилань буде привертати увагу потенційних клієнтів, адже продумані до дрібниць схеми внутрішньої перелінковки дозволять відвідувачеві з легкістю орієнтуватися в структурі сайту.

  Зазвичай розміщення посилань відбувається після написання і додавання статей, сприяючи тим самим поліпшенню показників ранжирування. Позитивно позначається на просуванні сайтів і цитування матеріалів. Особливу увагу слід також приділити розміщенню відгуків з посиланнями на сторінках соціальних мереж, каталогів, блогів і форумів. Орієнтуватися слід на якість, а не на кількість. Одна релевантна посилання принесе в багато разів більше користі, ніж сотні посилань низької якості. Поширення достовірної інформації про сайт, дозволить привернути увагу цільової аудиторії, поступово нарощуючи трафік.

  Семантичне ядро ​​сайту

  Семантичне ядро ​​сайту вимикає підбір і розміщення ключових слів, за якими майданчик будуть шукати потенційні відвідувачі. Оскільки подібні словосполучення додаються прямо в текст, заголовки і метатеги, оптимізатори роблять ставку на розробку корисного, цікавого і актуального семантичного ядра, яке в повній мірі відповідає рекомендаціям пошукової системи.

  Особливості розміщення ключових слів:

  1. Ключовим запитом може бути одне слово або словосполучення.
  2. Запити необхідно якісно вписати в текст.
  3. Ключове слово має асоціюватися з тематикою сайту і змістом конкретної сторінки.
  4. Слід уникати спаму ключовими словами.
  5. Тексти перед розміщенням перевіряються на рівень водності (кількість стоп-слів без смислового навантаження).
  6. Професіоналами розраховується нудота тексту, що залежить від частоти вживання одних і тих же слів.

  Підбір ключових запитів для розміщення на веб-сторінках розглядається в якості додаткової послуги SEO, яка часто застосовується в комплексі із замовленням контенту та розміщенням посилань. Запросити інформацію про відповідні ключових словах можна через спеціалізовані сервіси Яндекс і Google. Тут представлена ​​корисна аналітична інформація, що дозволяє безпечно просувати різні сайти.

  Для побудови всеосяжної кампанії з пошукової оптимізації застосовуються всі перераховані вище компоненти. Стратегія просування також буде включати такі важливі сервіси, як дослідження ключових слів, ранжування звітів, відстеження стану конверсії та пошук шляхів для підвищення трафіку.

  Навчання SEO оптимізації

  Всім хто хоче навчитися самостійно просувати сайти і бізнеси в інтернеті, пропоную пройти онлайн курси по SEO оптимізації , Після яких Ви не будете мати потребу в послугах SEO продвіженцев. Навчання проходить по скайпу і в протягом 3 годин я навчу Вас основним речам, які впливають на розкрутку сайту. Просуванням я займаюся вже 7 років і повірте на слово, знаю в цьому толк!

  В якості свого портфоліо уявляю 6 моїх особистих інтернет проектів, які я зараз веду. Відвідуваність кожного перевищує 1000 відвідувачів на добу:

  1. Сайт Господар дачі. Ви зараз на ньому
  2. Сайт про подорожі: Авіаманія
  3. Канал на Ютубі про автомобілях: Толя Пітерський
  4. Канал на Ютубі про подорожі: Авіаманія
  5. Канал на Ютубі про будівництво: СМК
  6. Канал про навчанні просування сайтів SEO СПб (Недавно почав вести)

  На цьому все, всім удачі і до нових зустрічей!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»