Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Види реклами в інтернеті

  1. контекстна реклама
  2. Медійна реклама
  3. Приклади банерної реклами
  4. Реклама в соціальних мережах
  5. SMM
  6. таргетингової реклама
  7. Продакт-плейсмент
  8. вірусна реклама
  9. CPA-мережі
  10. Головні переваги інтернет-реклами

  Щороку ринок реклами зростає шаленими темпами, що провокує зростання кількості видів реклами в інтернеті. З кожним днем ​​маркетологи і рекламісти придумують різні види комунікацій з потенційними покупцями.

  У порівнянні з традиційними ЗМІ реклама в інтернеті відрізняється швидким залученням клієнтів і більш високою ефективністю. Даним способом просування продукції і послуг може скористатися будь-який підприємець, починаючи від малого бізнесу і закінчуючи великим холдингом.

  контекстна реклама

  Щороку ринок реклами зростає шаленими темпами, що провокує зростання кількості видів реклами в інтернеті

  Приклад контекстної реклами

  Контекстна реклама представляє собою відображення на інтернет-сторінці рекламного оголошення, яке відповідає змісту ресурсу. Варто відзначити, що контекстна реклама поділяється на два види, зокрема:

  • Пошукову.
  • Медійну мережу.

  Перша відображається в пошуковій видачі популярних пошукових систем, в той час як друга - на інтернет-сайтах, які є учасниками рекламних мереж.

  Серед основних її переваг слід виділити:

  • Можна скористатися широкими можливостями для націлювання. Наприклад, можна вибрати параметри, за допомогою яких оголошення буде відображатися виключно входять в цільову аудиторію користувачам.
  • Зручне контролювання ефективності інтернет-реклами.
  • Результати досягаються миттєво завдяки тому, що після створення оголошення можна моментально його запустити в мережу.

  Однак крім переваг контекстна реклама має такі недоліки:

  • Кожне залучення відвідувача відрізняється високою вартістю.
  • Відсутня інерція.
  • Якщо в браузері користувача включена блокування реклами, то об'яви не будуть відображатися.

  Щоб розмістити даний вид реклами в мережі інтернет, можна скористатися такими популярними сервісами, як Яндекс.Директ, Бігун або Google AdWords.

  Медійна реклама

  Медійна реклама також відома як банерна. Вона розміщується на сторінках інтернет-ресурсів у вигляді графічних носіїв. Для охоплення широкої аудиторії користувачів, банери встановлюються на інтернет-сайтах, що володіють високими показниками відвідуваності.

  До слова, наш сайт підключений до Медійній мережі Google, яка показує нашим відвідувачам як текстову, так і медійну рекламу.

  Медійна реклама буває таких видів:

  • Статична (використовується все рідше).
  • Що містить анімацію.
  • Інтерактивна

  Головними перевагами такого роду реклами в мережі інтернет є:

  • Підвищується впізнаваність бренду, який рекламується.
  • Привабливий зовнішній вигляд банерів.
  • Можна охопити значну аудиторію користувачів.

  Приклади банерної реклами

  Варто врахувати, що існують і недоліки, зокрема висока вартість створення оголошень, низький коефіцієнт КЕП, відсутність відображення, коли в браузері включена блокування рекламних блоків.

  Варто врахувати, що існують і недоліки, зокрема висока вартість створення оголошень, низький коефіцієнт КЕП, відсутність відображення, коли в браузері включена блокування рекламних блоків

  Медійна реклама

  Часто такі банери є лише частиною підтримує маркетингу компанії, таким чином, банери є ефективним додатковим способом рекламування послуг або продукції, оскільки застосування тільки однієї медійної реклами є дійсно недоцільним.

  Реклама в соціальних мережах

  Реклама в соціальних мережах відрізняється різноманітністю підходів. Даний спосіб інтернет-просування включає в себе:

  SMM

  Реклама здійснюється шляхом створення сторінок брендів в соціальних мережах, а також різноманітних матеріалів, публікацій, груп і т.д. Така діяльність націлена на тісну роботу з широкою аудиторією.

  таргетингової реклама

  Даний вид просування полягає в створенні оголошень, які будуть відображатися певної цільової аудиторії в соцмережах. Завдяки численним налаштувань кожен рекламодавець може задати необхідні параметри відповідно до індивідуальних потреб.

  Facebook, ВКонтакте і Однокласники є найбільш поширеними і популярними соціальними мережами. Незважаючи на численні відмінності, всі три здатні принести максимальну результативність, а підприємець в короткі терміни голосно зможе заявити про себе.

  Продакт-плейсмент

  Даний спосіб найбільш часто використовується в онлайн-іграх і являє собою рекламу прихованого характеру. Особливістю продакт-плейсмент є те, що бренди стають елементом захоплюючого ігрового процесу або ж часто виникають на екрані. За допомогою такого виду реклами можна успішно вивести на ринок нову продукцію або послугу, при цьому збільшуючи позитивний імідж компанії в очах потенційних покупців.

  За допомогою такого виду реклами можна успішно вивести на ринок нову продукцію або послугу, при цьому збільшуючи позитивний імідж компанії в очах потенційних покупців

  Продакт-плейсмент

  Варто врахувати, що цей спосіб характеризується певним недоліком, адже аудиторія користувачів не відрізняється широким охопленням. Також досить непросто попередньо оцінити ступінь ефективності продакт-плейсменту. Вартість реклами відрізняється широким ціновим діапазоном, оскільки залежить від обраної майданчика.

  вірусна реклама

  Вірусна реклама забезпечує самостійне розповсюдження в мережі інформації про товари і послуги при мінімальних фінансових витратах. Щоб скористатися таким способом, необхідно створити унікальний контент, який підкорить користувачів і стимулює їх поділитися посиланням з друзями. Це може бути створена сторінка або знятий відеоролик. Варто врахувати, що ефект від вірусної реклами відрізняється нетривалістю: швидке підвищення інтересу змінюється затишшям. Також досить важко передбачити реакцію аудиторії.

  Різноманітність варіантів інтернет-реклами дозволяє кожному рекламодавцю вибрати найкращі способи просування в мережі, враховуючи особливості бізнесу, цільову аудиторію користувачів і фінансові можливості. Найбільш результативний ефект приносить комбінація декількох способів, а огляд переваг і недоліків кожного з видів інтернет-реклами дозволить кожному підприємцю зробити оптимальний вибір.

  CPA-мережі

  Можна було б не виділяти CPA як окремий вид реклами, але з огляду на наростаючою популярності даного напрямку, ми би все-таки хотіли трохи розповісти вам про неї.

  CPA - це модель оплати реклами за результат (Cost Per Action).

  Результатом може бути:

  • Установка рекламованого додатка
  • Проходження онлайн-ігри до певного рівня (показник залученості)
  • Купівля віртуального товару
  • Купівля реального товару
  • Транзакція (грошові перекази)

  Головні переваги інтернет-реклами

  • Максимально ефективна віддача.
  • Можливість проаналізувати, хто дивився рекламу, в який час і багато іншого.
  • Різноманітність форматів оголошень дозволяє створювати унікальну рекламу.
  • Можна в будь-який момент відредагувати оголошення.

  Також можна доповнити, що не кожному бізнесу підійде той чи інший вид реклами, але це зовсім не означає, що потрібно обмежуватися якимось одним видом. Завжди! Завжди! Завжди потрібно тестувати різні види реклами і шукати найкращу комбінацію з видів комунікацій з вашими клієнтами! На ринку виграє той, хто не боїться експериментувати!

  Якщо ви знаєте будь-які ще види інтернет-реклами, пишіть в коментарі, думаю, всім буде цікаво!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»