Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Відкритий вихідний код CMS SEO Тостер випустила свій SEO будівельник сайтів на німецькій, російській та італійській мовах

  Цей випуск локалізації охоплює як підтримку акцентів для URL-адрес веб-сайтів, перевірку орфографії, так і інші важливі поля та компоненти, які допомагають веб-сайтам підвищуватися з пошуковими системами для відповідних мов Цей випуск локалізації охоплює як підтримку акцентів для URL-адрес веб-сайтів, перевірку орфографії, так і інші важливі поля та компоненти, які допомагають веб-сайтам підвищуватися з пошуковими системами для відповідних мов. Крім того, користувальницький інтерфейс інструменту для будівельників веб-сайтів тепер доступний на німецькій, російській та італійській мовах.

  SEOTOASTER - це надзвичайно простий у використанні, але потужний будівельник веб-сайтів. Редагування веб-сайту є непростим завдяки інтуїтивному та стильному інтерфейсу "редагувати під час перегляду". Вона також має мізки зі списком вражаючих, але простих у використанні вбудованих функцій програмного забезпечення для SEO, які виконують техніки SEO SEO на одному рівні з найкращими SEO-компаніями, що пропонують своїм клієнтам. SEOTOASTER дозволяє відкритих розробникам PHP розширювати програмне забезпечення за бажанням за допомогою смартфонів, віджетів, плагінів і навіть вдосконалювати ядро ​​програми, надаючи підприємцю, електронному магазину або місцевому власнику малого бізнесу або маркетолога, присутність веб-маркетингу виконувати з пошуковими системами, отримувати рейтинг веб-сайту, генерувати потенційних клієнтів і в кінцевому підсумку продажу.

  В результаті SEOTOASTER вважається серйозною і вільною альтернативою Yahoo Stores для невеликих веб-сайтів електронної комерції або WordPress, коли їх використовують малі підприємства як корпоративні CMS.

  Крім того, SEOTOASTER має унікальну та проривну систему управління контентом або архітектуру CMS, яка зростає разом з вашим бізнесом, і робить можливим пілотування та автоматизацію SEO та маркетингу для декількох веб-сайтів. Веб-розробники, а також маркетингові агентства можуть приватної етикетці всієї рамки.

  "Я дуже рада оголосити про випуск seotoaster на трьох важливих мовах, якими користується понад 150 мільйонів користувачів Інтернету". каже Мішель Леконт, генеральний директор компанії SEO Samba - компанія з інтернет-маркетингу, яка займається SEOTOASTER з відкритим вихідним кодом SEO cms, і додає; "Тепер унікальні здібності SEOTOASTER доступні підприємцям, веб-маркетологам, філіям і веб-розробникам з відкритим вихідним кодом у Німеччині, Росії, Італії, а також в Україні, Австрії, Білорусі, Казахстані".

  "Я дуже радий зростанню пошукового маркетингу та участі спільноти розробників з відкритим вихідним кодом у SEOTOASTER", - додає Девід Кулот, технічний директор SEO Samba. Дійсно, Ерік Кубіц, високо оцінений підприємець, професіонал у сфері SEO та блогер, локалізував інтерфейс SEOTOASTER до німецької мови. Ерік прокоментував: "Звичайно, багато хто буде вести блог з Wordpress. Але SEOTOASTER задовольняє ваші потреби в SEO без плагінів та інших налаштувань. Для невеликого сайту SEOTOASTER, безумовно, легше працювати і забезпечує набагато кращу пошукову оптимізацію ніж Wordpress. " Один з найвідоміших італійських експертів з маркетингу в пошукових системах, Санте Акіл, який локалізував інтерфейс SEOTOASTER до італійської, додав "SEOTOASTER - абсолютно найсучасніший SEO CMS на ринку сьогодні, рівень уваги до деталей з точки зору SEO і просто в усьому вражає, і користувальницький інтерфейс дивно рідина теж. "

  Про SEO тостер

  SEO ToasTer є найбільш передовою SEO CMS прямо з коробки, ніяких плагінів не потрібно; з автоматизованим створенням перенаправлення 301, автоматизованим оптимізованим зв'язуванням на місці, автоматизованим скульптуванням каналів з використанням JS, і навіть точкою та натисканням на посилання. Це CMS з відкритим вихідним кодом, що налаштовується за бажанням і доступна для завантаження безкоштовно на сайті http://www.seotoaster.com.

  SEO Тостер проста у використанні з повним фронт-енд "редагувати, як ви серфінгу вашого веб-сайту" зміст видання і адміністрування. Крім того, дивно швидко розробити або імпортувати існуючі сайти в SEO Тостер завдяки використанню стандартів. Тільки 4 HTML і 2 CSS шаблони необхідні для створення повної теми, і вона поставляється з набором попередньо побудованих тем, готових до живлення вашого наступного проекту. Нарешті, SEO Тостер є системою управління контентом (CMS) з унікальною архітектурою, яка зростає разом з вашим бізнесом, і робить пілотування SEO і маркетинг для декількох веб-сайтів з центрального автоматизованого веб-маркетингу можливим з можливістю оплати підписки на SEO Samba .

  Для отримання додаткової інформації про SEO Тостер, відвідайте http://www.seotoaster.com або зв'яжіться з [email protected]


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»