Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  відкриття автомийки

  1. Переваги та недоліки бізнесу
  2. види автомийок
  3. стандартна мийка
  4. щіткова мийка
  5. Безконтактна мийка
  6. суха мийка
  7. Автомийка самообслуговування
  8. Мийка для вантажних автомобілів
  9. Мобільний автомийка
  10. характеристика клієнта
  11. персонал
  12. Основні і додаткові послуги
  13. Як вибрати обладнання для автомийки
  14. вибір обладнання
  15. вибір приміщення
  16. Необхідні документи
  17. екологічні аспекти

  Щороку на дорогах суттєво зростає кількість машин Щороку на дорогах суттєво зростає кількість машин. В середньому на кожну сім'ю припадає по дві, а то й по три автомобіля. І звичайно будь-який транспортний засіб вимагає не тільки обслуговування, а й догляду. У зв'язку з цим відкриття автомийки на сьогодні є одним з найбільш рентабельних і швидко окупаються автопідприємств. Не дивлячись на високу конкуренцію, не можна назвати даний сегмент ринку перенасиченим. Склавши, грамотний план розвитку і надавши дійсно високо професійні послуги можна отримувати стабільний дохід. Які переваги даного бізнесу? Як відкрити і розкрутити автомийку з нуля? Яке обладнання вибрати? А також юридичні нюанси бізнесу. Розглянемо нижче.

  Переваги та недоліки бізнесу

  Висока популярність даного виду бізнесу пояснюється затребуваністю послуги цілий рік. Велика кількість опадів, погана якість дорожнього покриття - всі ці фактори змушують автовласників заганяти свої авто в миючі бокси. Осінь і весна супроводжуються дощами, сльотою і брудом. Відповідно необхідність в мийці машини виникає практично щотижня. Влітку потрібно очищати автомобіль від пилу. У зимовий період потік машин забезпечують реагенти, сіль і пісок, якими обробляють дороги.

  Основними перевагами даної діяльності є:

  • Окупність початкових витрат від 1,5 до 2 років;
  • Високий попит на послугу;
  • Простий вхід в нішу даного сегмента.

  недоліки:

  • Висока конкуренція;
  • Труднощі з підбором відповідного приміщення і вибору місця;
  • Сезонність. Можливі простої при деяких погодних умовах.

  види автомийок

  Існує кілька різних видів автомийок. Все залежить від стартових фінансових можливостей підприємця. Кожен вид передбачає закупівлю певного обладнання. Від виду автомийок залежить і кваліфікація персоналу. Відповідно вартість послуг і окупність будуть різні.

  Основні види:

  • Стандартна (ручна);
  • Щіткова мийка;
  • Безконтактна мийка;
  • Суха мийка;
  • Мийка самообслуговування;
  • Мийка для вантажних автомобілів;
  • Мобільна мийка.

  стандартна мийка

  Традиційна ручна мийка автомобіля. Автомобіль обслуговує персонал. Процес являє собою очищення машини водою з застосуванням автошампунів. Також використовуються різні губки, щітки, ганчірки.

  Для відкриття такої автомийки не буде потрібно великих фінансових вливань. Ще одним плюсом даного виду є те, що в процесі контактної мийки мийник бачить ті забруднені ділянки автомобіля, які потребують більш ретельного очищення. Великий попит на дану послугу обумовлює відносно невисока ціна.

  щіткова мийка

  Є різновидом контактного миття. Але очищення автомобіля відбувається не людьми, а спеціальними автоматичними установками. Процедура проводиться в кілька етапів. Під високим тиском машина обдається водою. Потім кузов обробляється гарячою піною. Піна вбирає все забруднення з поверхні. Далі за допомогою спеціальних щіток, що обертаються відбувається очищення автомобіля. Щітки виготовлені з синтетичних ниток з закругленнями на кінцях. Важливо використовувати щітки високої якості, щоб не подряпати лакофарбове покриття кузова. Заключний етап - нанесення захисного воску і сушка автомобіля.

  Щіткова мийка є найбільш ефективною. На відміну від безконтактної вона справляється з найскладнішими забрудненнями.

  Мінусами контактної мийки є «людський фактор». Некомпетентний співробітник може по необережності пошкодити лакофарбове покриття. Таким чином підприємству доведеться виправляти помилку, нести збитки і відповідно втрачати репутацію. Також ця послуга займає найбільшу кількість часу.

  Безконтактна мийка

  Мийка даного типу виконується із застосуванням спеціального обладнання і активними піною. Для початку верхній шар бруду збивають напором води під тиском. Потім за допомогою приладу наносять активну піну. Витримавши певний час для впливу піни на забруднення, кузов промивають струменем води під сильним напором. На закінчення покриття автомобіля обробляється полиролями. Поліроль надає блиск, а також захищає від бруду, пилу і реагентів. Основна перевага безконтактної мийки - це мінімальний ризик пошкодження покриття автомобіля.

  суха мийка

  Мийка із застосуванням спеціальних шампунів-поліролей без використання води. До складу шампуню входять силіконові масла і поверхнево-активні речовини. Нанесений шампунь, розм'якшує і просочує частки бруду. Суха мийка гарантовано зберігає цілісність лакофарбового покриття. Шампунь-поліроль забезпечує блиск кузова та захист від швидкого забруднення і негативних погодних факторів.

  Суха мийка вважається щадить. Тому для видалення сильних забруднень вона малоефективна. Цей варіант підходить для підтримки чистоти автомобіля між основними водними мийками.

  Автомийка самообслуговування

  Являє собою кілька боксів з встановленими автомийних комплексами. Устаткування відповідає за настройку програми мийки, вибір відповідних функцій, а також приймає оплату через вбудований використовують монети. Основні функції мийного комплексу:

  • Подача води (холодної та гарячої);
  • піна;
  • віск;
  • осмос;
  • Стоп.

  Як правило бокси працюють цілодобово. Перевага такої мийки, в тому, що клієнт сам контролює процес і сам відповідає за результат.

  На мийці самообслуговування не потрібно великий штат мийників, досить найняти одну людину, який буде контролювати справну роботу обладнання.

  Автомийка самообслуговування - дорогий проект. Однак при грамотному плануванні бізнес-процесу вже на десятий місяць можна окупити всі інвестиції.

  Мийка для вантажних автомобілів

  Варто відзначити, що в даному сегменті ринку конкуренції найменше, а ось затребуваність велика. Звичайно даний проект досить дорогий, але і ціна за послуги автомийки для вантажівок вище, ніж за аналогічні послуги для легкових авто. При грамотному плануванні вже через рік бізнес почне приносити стабільний і регулярний дохід.

  Для відкриття автомийки вантажівок оптимальним буде місце недалеко від міста і поблизу с жвавою трасою. Важливо організувати простір для в'їзду і виїзду великогабаритних фур.

  Просування проекту автомийки для вантажних авто так само має деякі особливості. Для активного залучення клієнтів рекламу автомийки краще розміщувати на білбордах уздовж трас, на автозаправних станціях і на спеціалізованих радіостанціях.

  Автомийку для вантажних автомобілів найкраще організувати в стаціонарному приміщенні. Як правило дані приміщення вже укомплектовані всім необхідним обладнанням. Та й отримати дозволи в такому разі буде простіше.

  Мобільний автомийка

  Для Росії цей вид послуги досить новий. Перевага мобільного автомийки в тому, що клієнту не потрібно приїжджати в бокс, він може отримати послугу в будь-якому зручному місці: в гаражі, на стоянці або у дворі. Весь процес мийки займає до 30 хвилин. Економія часу для зайнятого автовласника очевидна.

  Існує 3 види мобільного мийки:

  Основна перевага в тому, що для сухої мийки зовсім не потрібна вода. Для чищення машини використовуються спеціальні хімічні засоби. Вони відмінно видаляють забруднення, без шкоди для автомобіля, а самі швидко випаровуються. Основна перевага сухої мийки можливість помити машину абсолютно в будь-якому місці.

  • Мийка в пересувному фургоні

  Весь процес мийки відбувається в спеціально-обладнаному автомобілі. Робочий автомобіль повинен бути оснащений дизельним генераторам, резервуарами для чистої і використаної води, міні-мийкою високого тиску, пилососом, насосом і шлангами. Розмістивши на автомобілі рекламну інформацію про фірму і про послугу можна залучати нових клієнтів, виконуючи поточний замовлення.

  • Мийка в збірній конструкції

  Так звані модульні мийка. Швидко монтується, легко розбирається. Комплектується стандартним обладнанням для автомийок. Встановлюється на ділянку землі, як правило недалеко від жвавих трас. Головний плюс модульної автомийки - при виборі невдалого місця її легко перевести на іншу ділянку.

  Значно кращими мобільного автомийки є незалежність від комунікацій (електрика, водопровід), немає необхідності шукати певне місце для мийки, а також мінімальна кількість документів і дозволів.

  характеристика клієнта

  Клієнт автомийки - людина, яка любить свій автомобіль. Він має можливість оплатити послугу, тобто платоспроможний клієнт. Якщо автолюбитель не поїхав мити автомобіль на річці або у дворі, значить ця людина цінує свій час. Він приїхав за якісним сервісом і передбачає використання професійної хімії та обслуговування кваліфікованого персоналу.

  Як правило клієнти автомийок - це представники середнього і вище середнього класу: менеджери, підприємці. Серед клієнтів автомийок великий відсоток жінок. Таксисти, для забезпечення комфортних умов для своїх же клієнтів, часто користуються послугами автомийок.

  Якщо розташувати мийку недалеко від великого підприємства, то можна отримати корпоративного клієнта. Весь автопарк фірми буде користуватися послугами найближчої мийки.

  Завдання власника мийки отримати лояльність клієнта і напрацювати постійну клієнтську базу. Для цього необхідно забезпечити якісне надання послуг, а також навчити персонал працювати з кожним клієнтом в індивідуальному порядку.

  персонал

  Персонал автомийки підбирається в залежності від масштабів проекту і режиму роботи. Якщо автомийка розташована в одному боксі, то досить найняти дві пари співробітників, що працюють позмінно. Для більшої кількості боксів відповідно потрібно більше працівників.

  Стандартний штат для автомийки складається з наступних працівників:

  • директор;
  • Бухгалтер;
  • Адміністратор (він же може виконувати обов'язки касира);
  • Мийники автомобілів.

  Для відкриття мийки самообслуговування досить найняти одного адміністратора-техніка, який буде стежити за справністю обладнання і надавати допомогу клієнтам.

  Даний вид діяльності не потребує ліцензування, тому і особливих вимог до персоналу немає. Але якщо власник зацікавлений в просуванні автомийки та в залученні більшої потоку клієнтів, то потрібно приділити особливу увагу на якість послуг, що надаються. Рівень обслуговування безпосередньо залежить від кваліфікації персоналу.

  Працівник автомийки повинен:

  • Вміти користуватися миючим обладнанням;
  • Розбиратися в дії використовуваної хімії;
  • Ненав'язливо просувати додаткові послуги;

  Таким чином якщо приділяти більше часу на підвищення кваліфікації мийників можна заощадити гроші і нерви. А також залучити задоволених і лояльних клієнтів.

  Основні і додаткові послуги

  Зовнішня мийка кузова і чистка салону є основними послугами на автомийці. Але є ще великий спектр додаткових послуг, при правильній подачі яких можна значно збільшити рентабельність мийки.

  До таких послуг належать:

  • Мийка двигуна;
  • Чорніння гуми;
  • Промивання радіатора;
  • Нанесення воску;
  • Абразивна поліровка;
  • Нанесення тимчасового малюнка на кузов;
  • Частка пластика;
  • Видалення голограм.

  Чималу роль грає місце для очікування замовлення. Це може бути просторе приміщення з безкоштовним wi-fi, телевізором, зручним диваном і можливістю випити чай або каву. Як правило частіше клієнт повертається туди, де йому було комфортно очікувати своє замовлення.

  Як вибрати обладнання для автомийки

  Вибір відповідного обладнання залежить від виду автомийки.

  Для оснащення автоматичної мийки потрібно:

  • Портальна або тунельна установка;
  • Мийний комплекс самообслуговування.

  Устаткування для автоматичних автомийок досить дороге. На початковому етапі відкриття автомийки цей проект надто ризикований.

  Як правило все обладнання монтується в комплексі «під ключ» кваліфікованими фахівцями. У підсумку отримуємо готові бокси з автоматизованим і налагодженим обладнанням.

  Для роботи контактної автомийки потрібно:

  • апарату високого тиску;
  • компресор;
  • пороховсмоктувач;
  • система очищення рециркуляції води;
  • спеціалізовані миючі засоби і хімія;
  • установка для миття коліс;
  • установка для мийки деталей.

  Для організації безконтактної мийки додатково до апарату високого тиску слід придбати пеногенератор і миючу хімію для безконтактної мийки.

  вибір обладнання

  Звичайно кількість і якість обладнання залежить від фінансових можливостей власника. Використання спеціалізованого обладнання гарантує хороший результат миття. Як наслідок великий потік задоволених клієнтів.

  Європейські марки добре зарекомендували себе на російському ринку:

  • Мийні апарати високого тиску Cayman. Італійське виробництво. Економічні, зручні у використанні і безпечні для навколишнього середовища.
  • Апарати високого тиску EDDY. Спільне виробництво Італії та Росії. Завдяки трифазного двигуна з повітряним охолодженням апарат витримує тривалу роботу.
  • Мийні апарати датської фірми Nilfisk. Компактні, легкі в експлуатації;
  • Піногенератори італійської фірми Procar. Мають великий обсяг бака. Забезпечують відмінний результат при мінімальних витратах миючих засобів.
  • Пилевідсос фірми Elsea. Підходять для сухого та вологого прибирання. Універсальні, компактні і мобільні.

  Устаткування для автомийок вимагає чималих вкладень. Деякі підприємці пропонують здати техніку в оренду. Взяти в користування обладнання вживане досить ризиковано. Техніка для автомийок витримує колосальні навантаження і екстремальні обсяги, тому вимагає постійної технічної перевірки. Орендований апарат може в самий невідповідний момент вийти з ладу, що призведе до втрати лояльності клієнта.

  Відкриваючи автомийку краще купувати нове обладнання. Техніка повинна мати гарантії і сертифікати. Деякі постачальники надають також технічне обслуговування.

  У разі якщо стартового капіталу на відкриття недостатньо для повного оснащення автомийки, можна скористатися різними кредитними програмами для підприємців. Також в магазинах весь товар можна придбати в кредит.

  Магазин «Автомеханік» пропонує великий вибір професійного мийно-прибирального обладнання для автомийок. Повний асортимент можна подивитися в «Каталозі товарів» . У продажу представлено спеціалізоване обладнання перевірених європейських фірм. Є можливість оформити товар в кредит на вигідних умовах. Працює послуга доставки.

  вибір приміщення

  Основний критерій, за яким потрібно враховувати придатність приміщення під автомийку - його місцезнаходження. Найбільш рентабельними вважаються автомийки в спальних районах. Недалеко від торгових центрів, бізнес-центрів. На території автосервісів, поблизу с заправними станціями.

  Приміщення під автомийку можна придбати або зняти в оренду. Іноді зустрічаються діючі автомийки, які виставлені на продаж або здаються в оренду. Варіант привабливий, не потрібно витрачатися на ремонт і купувати обладнання. Однак варто уточнити з якої причини власники відмовляються від підприємства. Якщо бізнес виявився збитковим у зв'язку з низьким трафіком - від цього варіанту краще відмовитися.

  На початковому етапі для розвитку бізнесу буде досить два бокси. Приміщення повинно бути просторим. Необхідно переконатись у присутності всіх комунікацій: вода, електрика. У разі самостійного будівництва приміщення під автомийку необхідна можливість проведення інженерних комунікацій. Приміщення повинно бути опалювальним. Також слід спланувати кімнату відпочинку для персоналу, приміщення очікування клієнтів, а також невеликий склад.

  Необхідні документи

  Для відкриття автомийки будуть потрібні наступні документи:

  • Ескіз проекту, узгоджені з пожежниками, з архітектурним відомством і СЕС;
  • Дозвіл від органів місцевої влади,
  • Архітектурний проект будівлі;
  • Експертний висновок в пожежній інспекції;
  • Договір оренди на земельну ділянку
  • Дозвіл від служби з охорони природи;
  • Дозвіл від санітарно-епідеміологічної служби;
  • Дозвіл водоканалу;
  • Угода про вивезення твердих відходів і прибирання прилеглої території.

  Залежно від регіону перелік документів може змінюватися. При покупці або оренді готового бізнесу список необхідних документів істотно менше.

  екологічні аспекти

  Даний вид діяльності вимагає суворого дотримання екологічних норм. На автомийці слід встановити очисні фільтри. Система водоочищення запобігає потраплянню нафтопродуктів, хімікатів та інших забруднень в стічні води.

  Також необхідно враховувати, що організація автомийки заборонена менш ніж в 100 метрах від житлового будинку.

  Дотримуючись усіх правил і норми, власник автомийки вбереже свій бізнес від зайвих фінансових витрат і штрафних санкцій.


  Які переваги даного бізнесу?
  Як відкрити і розкрутити автомийку з нуля?
  Яке обладнання вибрати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»