Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Відкриваємо інтернет-магазин з нуля: покрокова інструкція

  1. Пошук ніші для стартапу
  2. Пошук постачальників
  3. Створення сайту
  4. Зареєструйте ТОВ або ІП
  5. При необхідності орендуйте склад і офіс
  6. Штат працівників
  7. Доставка товарів
  8. Просування інтернет-магазину

  Скільки коштів необхідно, щоб створити з нуля інтернет-магазин? Буде потрібно проаналізувати всі етапи в процесі його створення, кожен з яких потребує певних витратах. Покрокова інструкція, як відкрити інтернет-магазин - детально підкаже і допоможе уникнути краху на ранніх етапах.

  Пошук ніші для стартапу

  Ніша - це цільова аудиторія. Коли продукція починає створювати новий ринок, на якому товар зростає, утворюється ніша. В цьому випадку треба чітко розуміти, що ви можете запропонувати і наскільки ви можете розвернутися на ринку.

  Саме тому щоб створити власний інтернет-магазин з нуля потрібно покрокова інструкція, де сформульовані поставлені завдання. Це залежить від того, які товари планується продавати.

  Співвідносите свій капітал з вартістю продукції. Не плануйте відкрити інтернет-магазин дорогою електроніки, якщо маєте в своєму розпорядженні невеликим капіталом.

  Поставтеся уважно до затребуваності обраного виду товарів. Самостійно досліджуйте ринок або зверніться до маркетологам, щоб дізнатися освоєння обраної ніші іншими продавцями.

  Основна помилка на старті полягає в тому, що люди намагаються відкрити справу з нуля при відсутності розуміння ніші. Більшість просто бере товар і впроваджується в ринок, а коли нічого не виходить, розчарувавшись йдуть.

  Інші, навпаки - вивчають нішу, але нічого не роблять. Парадокс в тому, що в першій ситуації шансів на потрапляння в нішу більше, оскільки пробуючи, а не тільки розмірковуючи, простіше домогтися успіхів.

  Парадокс в тому, що в першій ситуації шансів на потрапляння в нішу більше, оскільки пробуючи, а не тільки розмірковуючи, простіше домогтися успіхів

  Пошук постачальників

  Починаючи роботу з нуля, завчасно займіться пошуком постачальників. Коли ви почнете оформляти необхідну документацію, потрібно буде точно знати, з ким із них ви зможете співпрацювати. Бажано обговорити умови такого співробітництва заздалегідь.

  Основні критерії, за якими відбираються постачальники:

  • маржа;
  • Термін постачання;
  • сертифікати;
  • Спосіб оплати;
  • Терміни придатності продукції;
  • Можливість повернення або обміну продукції;
  • Ціна доставки;
  • Унікальність описів і фотографій;
  • Статус офіційного дилера тощо.

  Є нюанси, які не згадуються постачальниками на перших порах. наприклад:

  1. Спеціальні ціни. Початок роботи з постачальником проводиться за певною ціною, а після звернення до нього за більш низькими цінами, миттєво з'являється прайс з розцінками нижчими. Дізнавайтеся, як домогтися цього.
  2. Якість продукції. При отриманні неякісного товару потрібно відстоювати свої позиції оптового покупця, вимагаючи повернення або обміну (зазвичай це гарантується договором).
  3. Наявність продукції. Постачальники пропонують товар, гарантуючи його наявність на складі, а при зростанні продажів товар несподівано закінчується.

  Щоб застрахуватися від недобросовісних постачальників, просите мінімальний набір документів:

  • свідоцтво про реєстрацію;
  • ІПН;
  • договір;
  • виписки з Єдиного держреєстру.

  Створення сайту

  Будь-яка покрокова інструкція створення свого інтернет-магазину підкаже вам, що основним важелем виступає створення веб-сайту. Розпочати розробку сайту можна паралельно з підготовкою необхідної документації.

  Можливо, вам буде потрібна допомога професійного дизайнера для оформлення логотипу та розробки фірмового стилю ресурсу. Це відіграє важливу роль, так як до появи перших текстів вам необхідно оцінити привабливість бізнесу для потенційних клієнтів.

  Ключову роль логотипу не слід недооцінювати, так як він виступає важливим елементом (бренд онлайн - магазину). Через сайти фріланса можна знайти відповідного фахівця для його розробки. Оплата в такому разі буде відрядної (в середньому 3 000-10 000 р. За логотип і 10 000-30 000 р. За дизайн).

  Фірмовий стиль використовується як для оформлення сайту, так і для різної атрибутики, що супроводжує діяльність магазину. Можна знайти самостійне рішення або використовувати готові шаблони, однак ваш бренд не буде оригінальний.

  Якщо початковий бюджет на розвиток проекту обмежений, відкрити інтернет- магазин можна на базі готових рішень. наприклад платформа InSales

  Зареєструйте ТОВ або ІП

  Вибір організаційно-правової форми для відкриття інтернет-магазину з нуля приймається на початкових етапах. ТОВ та ВП мають свої переваги й недоліки, а документообіг і витрати істотно відрізняються.

  Відкриття ІП істотно знижує витрати. Буде потрібно лише сплатити держмито (800 руб.) Розрахунковий рахунок і наявність печатки для ІП не обов'язкові.

  Вдаючись до посередницьких послуг для економії часу вам знадобиться доплата суми в 2 000-3 000 руб.

  Значно складніше відкрити ТОВ. Ціна буде коливатися від 6 000 до 40 000 руб., В залежності статутного капіталу і оплати юридичних послуг.

  Мінімальний розмір статутного капіталу - 10 000 руб. При цьому знадобиться реєстрація юридичної адреси. Про вигоду відкриття інтернет-магазину в формі ТОВ можна судити після підрахунку витрат і порівняння їх з прибутком, яка планується.

  При необхідності орендуйте склад і офіс

  На початковому етапі можливо власний склад не буде потрібний, однак якщо ви прийняли рішення орендувати його, заздалегідь врахуйте витрати.

  Дізнайтеся вартість оренди складського приміщення необхідних розмірів і зверніть увагу на місце його знаходження, відповідність технічним умовам, а також можливість під'їзду.

  Підрахувавши можливі витрати, проаналізуйте ваші витрати на доставку поштою і кур'єрську доставку. Можливо, для вас якийсь із цих видів доставки виявиться простіше і обійдеться вигідніше, і не доведеться оплачувати оренду складу і стежити за ним.

  Офіс має відповідати виконанню поставлених конкретних функцій, особливо на перших порах існування інтернет-магазину. Оренда офісного приміщення необхідна лише в тому випадку, якщо вам він дійсно потрібен.

  Більшість початківців фірм офіс використовують щоб продемонструвати свою престижність, але його оренда обходиться в 5 000-10 000 руб. щомісяця і здатна стати вельми витратною для вас. Ключові зустрічі зі своїми партнерами можна на початкових етапах проводити в конференц-залі, в кафе і на інший нейтральній території.

  Штат працівників

  Підприємці, які вирішили створити з нуля магазин в інтернеті, стикаються з проблемою, пов'язаною з формуванням штату співробітників. Звичайний магазин формує фонд по оплаті праці працівників, що є є найбільш суттєву статтю витрат. Це правило не поширюється на магазин в інтернеті.

  Для функціонування інтернет-магазину не обов'язково створювати цілий штат співробітників, оскільки бізнесмен може взяти на себе всі обов'язки. Разом з тим при найкращому розкладі майбутній розвиток магазину вимагає створити мінімальний штат.

  Для ідеального функціонування онлайн - магазину вам будуть потрібні наступні працівники:

  • Керівник (віддалене спілкування з постачальниками, обслуговування клієнтури, організація доставки продукції покупцям, ведення бухобліку)
  • Персонал, який займається доставкою товарів (якщо магазин невеликий, доставку може здійснювати безпосередньо керівник магазину)
  • Адміністратори (на перших порах функції адміністратора можна виконувати самому, а в процесі розвитку бізнесу і розширення штату - найняти досвідченого працівника)
  • IT (техпідтримку сайту, наповнення карток товару, просування в інтернеті, створення і здійснення кампаній в рекламних цілях можна доручити фрілансерам).

  Доставка товарів

  Доставка товарів виступає важливим чинником, який впливає на формування у покупців позитивного ставлення до вашого магазину. Можна створити професійний сайт, провести велику рекламну компанію, співпрацювати з фахівцями і робити безліч речей, для успішності інтернет-магазину. Однак помилки в організації доставки приведуть до того, що всі праці виявляться марними. Тому будь-який онлайн-маркет зобов'язаний визначити відповідний для нього спосіб доставки, для того, щоб у клієнтів була можливість своєчасного отримання своїх покупок.

  Існують різні способи доставки продукції:

  • "Пошта Росії"
  • Кур'єрська доставка або аутсорсинг
  • Транспортні компанії
  • Своя служба доставки
  • Самовивіз товарів.

  Просування інтернет-магазину

  Навіть якщо відкрити найкращий і якісний інтернет-магазин - він нікому не буде відомий без просування в інтернеті.

  Для розкрутки використовують різні способи.

  1. SEO-оптимізація (оптимізація під пошукові запити текстів, формування ключових слів - це необхідно для того, щоб сайт був успішний і популярний в інтернеті).
  2. Реклама - контекстна і банерна, тизерну оголошення, реклама та безкоштовні дошки оголошень та інші форми реклами в мережі для просування на різноманітних майданчиках свого проекту.
  3. Популярні соціальні мережі - необхідна установка віджетів на сайт і створення публічних сторінок в головних соцмережах. При мінімальних витратах можна досить скоро повідомити цільову аудиторію про те, що відкрився новий інтернет-магазин.
  4. Друкована та зовнішня реклама.
  5. Реклама в засобах масової інформації (ТБ, журнали і газети, відеореклама).

  Не забувайте відслідковувати ефективність реклами (приріст кількості відвідувачів і активних покупців). За 1-2 тижні можна буде зрозуміти ефективність кожного виду реклами для оптимізації на неї своїх витрат.

  Таким чином, вам гарантовано успішне відкриття інтернет-магазину. Ця покрокова інструкція не досить докладна, але вона передбачила всі важливі ключові моменти, щоб допомогти підприємцю.

  Читати далі...


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»