Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Відмінність контекстної реклами від SEO

  1. Особливості контекстної реклами
  2. До переваг контекстної реклами можна віднести:
  3. Особливості просування сайтів
  4. Що ж можна віднести до недоліків просування?

  Часто фахівцям СайтАктів в своїй роботі доводиться стикатися з питанням «що порадите: контекстну рекламу або просування сайту ». Питання не настільки однозначна яким здається на перший погляд.

  І контекстна реклама і просування сайту - це таргетована реклама в Інтернет. При цьому обидва способи залучення клієнтів мають свої переваги і недоліки, які можна використовувати з максимальною вигодою для вашої компанії.

  Особливості контекстної реклами

  Контекстна реклама - це показ рекламних оголошень на пошукових системах (Яндекс, Гугл, Ремблер та ін.) При пошуку відвідувачами цих пошуковиків Контекстна реклама - це показ рекламних оголошень на пошукових системах (Яндекс, Гугл, Ремблер та ін ваших товарів або послуг.

  Принцип роботи контекстної реклами: на рахунок рекламної кампанії перераховується певна сума, потім задається вартість одного переходу з кожного оголошення на ваш сайт, яку ви готові платити, і поки рахунок позитивний відбувається показ оголошень і списання вартості кліка за кожен перехід.

  Принцип роботи контекстної реклами: на рахунок рекламної кампанії перераховується певна сума, потім задається вартість одного переходу з кожного оголошення на ваш сайт, яку ви готові платити, і поки рахунок позитивний відбувається показ оголошень і списання вартості кліка за кожен перехід

  У міру переходів потенційних клієнтів на ваш сайт по створеним оголошеннях з рахунку рекламної кампанії знімаються суми, зазначені вами як «ставка за клік». Немає переходів - гроші цілі, є переходи - гроші витрачаються пропорційно кількості переходів.

  До переваг контекстної реклами можна віднести:

  • Точковий вибір міста / регіону показу оголошень з наявних в базі Яндекса списку, в якому містяться всі більш-менш значущі міста Росії, СНД країн ближнього і далекого зарубіжжя (наприклад, в Свердловській області Яндекс «бачить і розрізняє» відвідувачів з: Єкатеринбурга, Н. Тагілу, Первоуральска і Кургану);
  • Можливість обмежувати час показу оголошень, для відсікання «Не ваших» відвідувачів, і економії витрачання грошових коштів (наприклад, показувати оголошення з 9:00 чт. По 18:00 пт, тобто не показувати вночі і в вихідні дні);
  • Перші відвідувачі, залучені контекстною рекламою можуть виявитися на вашому сайті через 1-2 дня після запуску контекстної рекламної кампанії, більш високою швидкістю не володіє жоден рекламний носій;
  • Контекстна реклама в режимі он-лайн дозволяє управляти показом тих чи інших оголошень, відключаючи або включаючи їх на ваш розсуд і коригувати вартість переходу по кожному з оголошень;
  • Єдиний контролюючий орган між вами і вашими клієнтами в разі контекстної реклами є модератори, які перевіряють кожне з оголошень на предмет відповідності законодавству РФ, закону про рекламу і відсутності в них помилок. Саме вони можуть заборонити взагалі показ оголошень, якщо вони пропонують, наприклад, дистанційну продаж товарів або послуг, яка заборонена;
  • Автобюджет - одна з можливостей перебувати в межах рекламного бюджету в поточному місяці. Встановивши межа витрачання грошових коштів в місяць система контекстної реклами автоматично управляє показами оголошень таким чином, щоб не перевищити зазначену в налаштуваннях суму;
  • Контекстна реклама сайтів дозволяє в різні місяці працювати з різними бюджетами, підлаштовуючись під наявний в поточному місяці рекламний бюджет, при цьому без втрати раніше накопичених результатів;
  • Можливість залучати відвідувачів по необмеженому списку ключових слів, дозволяє створювати до декількох тисяч рекламних оголошень, що практично неможливо при просуванні сайту.

  Які тоді можуть бути недоліки у контекстної реклами?

  Недоліком можна назвати те, що як тільки гроші на рахунку рекламної кампанії закінчуються - оголошення моментально перестають бути показані, а значить і потік клієнтів відразу припиняється. Таким чином, клієнти, які знаходили вас тільки в оголошеннях контекстної реклами взагалі не зможуть знайти вашу компанію в Інтернет.

  Крім того, деяка аудиторія пошукових систем негативно ставиться до даних оголошеннях, сприймаючи їх не як підказку пошукової системи, а саме як рекламу.

  Особливості просування сайтів

  Просування сайтів - це оптимізація сайту для пошукових систем, яка дозволяє відвідувачеві пошукової системи побачити ваш сайт на першій сторінці результатів пошуку на зроблений ним запит пошуковій системі.

  Просування сайтів - процедура досить тривала, але разом з тим вона більш правильна з точки зору кінцевого результату. Давайте розберемося чому.

  Просування сайту - це комплекс робіт, який зазвичай складається з 2 складових частин: 1. оптимізація вмісту сайту, 2. робота із зовнішніми факторами (зовнішня оптимізація), по відношенню до просувається сайту.

  Таким чином, оптимізуючи сайт для пошукових систем ми наводимо сайт у відповідність до вимог пошукових систем, при дотриманні яких сайт буде показуватися на першій сторінці в пошукових системах при пошуку наявних товарів або послуг.
  Крім того, оптимізація для пошукових систем в серйозних студіях систем поєднується з оптимізацією сайту для відвідувачів, що призводить до підвищення конверсії Таким чином, оптимізуючи сайт для пошукових систем ми наводимо сайт у відповідність до вимог пошукових систем, при дотриманні яких сайт буде показуватися на першій сторінці в пошукових системах при пошуку наявних товарів або послуг і істотно більшому числу звернень в компанію при однаковій відвідуваності (для випадку до і після оптимізації сайту для відвідувачів).

  Другий блок робіт - підвищення «авторитетності» просувається в Інтернет, що показує «шановані» і «значимість», який просувається з боку інших сайтів і порталів, існуючих в Інтернет. Одним з найбільш очевидних факторів «авторитетності сайту», що діють на момент написання даної статті, є кількість посилань, що ведуть на просувний сайт.

  Обидва блоки робіт, що проводяться при просуванні сайту мають довгостроково зберігається результат, що дозволяє постійно знаходити сайт в пошукових системах аж до 6 міс. після виходу сайту на першу сторінку пошукових систем в результаті просування.

  При цьому, що важливо, оптимізовані (обнародувано) сайти, на відміну від контекстної реклами, не сприймаються як реклама, хоча по суті і є такою.

  Що ж можна віднести до недоліків просування?

  • Наявність регіональної видачі в пошукових системах, яка першими в результатах пошуку виводить сайти з того ж регіону, що і відвідувач, який зробив запит. Це істотно ускладнює залучення клієнтів з сусідніх регіонів;
  • Необхідність наявності представництв або офісів в тих містах / регіонах (крім головного) з яких необхідно залучення клієнтів. Це дозволить «прив'язати» сайт більше ніж до одного регіону для просування сайту;
  • Досить тривалий період оптимізації, необхідний для появи просувається на першій сторінці пошукових систем: зазвичай від 4 до 6 міс, перші результати від просування з'являються вже через 1 міс.

  Табл. 1 Параметр Контекстна реклама Просування 1. Мінімальний термін від початку робіт до перших відвідувачів (при віці сайту від 6 міс) 1 день 1 міс. 2. Мінімальний термін від початку робіт до перших відвідувачів (при віці сайту від 1 міс) 1 день 3 міс. 3. Вплив на підвищення конверсії з відвідувача в покупця - + 4. Довгочасність результату 0 хв до 6 міс. 5. Щомісячний бюджет від 5 т.р. від 8,5 т.р. 6. Вплив на загальний бюджет кількості слів для залучення клієнтів незначне істотне 7. Можливість залучення клієнтів з будь-яких міст без обмежень неможливо або суттєво ускладнено 8. Термін появи результатів при зміні списку ключових слів 10 хв 1-3 міс. 9. Контроль на дотримання закону про рекламу так ні 10. Наслідки роботи з різними щомісячними бюджетами відсутні можлива втрата позицій 11. Кількість пошукових систем, на які поширюється результат 1 2-5

  Знаючи всі нюанси і особливості контекстної реклами і просування можна дуже ефективно їх комбінувати, досягаючи скорочення рекламного бюджету, залучаючи клієнтів з необхідних вам міст або регіонів, зберігаючи при цьому довгостроковий ефект для вашої компанії та створивши постійний потік потенційних клієнтів на ваш сайт.

  Тільки комбінація контекстної реклами і просування сайту дозволить отримати максимальний результат для вашої компанії.

  При цьому не варто забувати: скільки з залучених відвідувачів стануть клієнтами сильно залежить від якості оптимізації сайту і його готовності до прийому відвідувачів.

  Також існують способи безкоштовного просування сайтів в інтернеті.

  всі статті

  Які тоді можуть бути недоліки у контекстної реклами?
  Що ж можна віднести до недоліків просування?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»