Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Відстеження дзвінків і SEO - те, що вам потрібно знати. - AVANSER AVANSER

  Наші клієнти запитують нас багато про відстеження дзвінків та SEO. Є міфи там, але відстеження викликів погано для SEO?

  Ми бачили статті на ринку, які говорять, що відстеження викликів є поганим для SEO. Ці твердження призначені для отримання кліків, і вони створюють певну драматичну плутанину в процесі. Давайте допоможемо розвіяти міфи ...

  Чи можна було викликати відстеження SEO? Так, коли зроблено неправильно!

  Відстеження дзвінків, коли це зроблено з відсутністю технічного розуміння SEO та веб-сайтів, може створити проблеми. Якщо Google відстежує номери відстеження, вони можуть конфліктувати з вашим NAP (ім'я, адреса, номер телефону). NAP є важливим у SEO, оскільки Google враховує цю інформацію під час вибору веб-сайтів, які відображатимуться в пошуках, де люди шукають конкретні місцеві підприємства. Google шукає узгодженість у NAP, тому для Google має важливе значення однаковий номер телефону на вашому веб-сайті, як і інші списки. Якщо Google бачить, що номер для відстеження жорстко закодований у вашому веб-сайті, який відрізняється від кількості, що використовується в іншому місці в Інтернеті, він створює невідповідності і сприймається як несприятливий в рейтингу SEO.

  Якщо Google бачить, що номер для відстеження жорстко закодований у вашому веб-сайті, який відрізняється від кількості, що використовується в іншому місці в Інтернеті, він створює невідповідності і сприймається як несприятливий в рейтингу SEO

  Як це зробити правильно ...

  Використовується правильно, відстеження викликів не зашкодить SEO зусилля. При використанні номерів відстеження на вашому веб-сайті важливо не жорсткий код. Ви повинні використовувати технологію під назвою Dynamic Phone Number Insertion або DNI. Вставка динамічного номера телефону дозволяє вашому веб-сайту відображати інший номер на основі походження відвідувача. Робити це динамічно не тільки дає чудовий досвід користувача, технологія забезпечує цінне і точне розуміння того, звідки дійсно йдуть ваші потенційні клієнти, і це метод, схвалений для SEO. Google розуміє, що ви робите, використовуючи динамічний код, і він не буде очищати номер вашого NAP.

  Якщо ви зацікавлені в повній картині, ваш основний номер телефону все ще може бути номером для відстеження. Вона просто повинна бути послідовно відображатися в каталогах та інших місцях онлайн, а номери відстеження, які використовуються для одержання інформації про ефективність та автономних кампаній, мають бути налаштовані з обережністю та досвідом. Підприємства, які використовують динамічне введення номера телефону на своєму веб-сайті правильно, мають більше контролю над своїм досвідом відвідувачів і не будуть перешкоджати їх зусиллям SEO.

  AVANSER має декілька рішень для вставки цифрових телефонів, що підходять для різних стилів веб-сайтів і рівнів складності. Ми можемо працювати з вашою командою або робити для вас налаштування. Ми володіємо технічними знаннями, щоб забезпечити гармонію вашого відстеження дзвінків з усіма вашими маркетинговими зусиллями.

  Щоб запросити демо-версію, зверніться до AVANSER сьогодні:

  T - 1300 115 157

  E - [email protected]

  W - www.avanser.com.au

  Facebook: @Avanser

  Twitter: Avanser_aus

  Linkedin: Авансер

  Є міфи там, але відстеження викликів погано для SEO?
  Чи можна було викликати відстеження SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»