Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Вікіпедія SEO: більше трафіку через зворотні посилання?

  1. Останні статті про SEO

  від д-ра. Вільям Сен
  SEO експерт з 2001 року BLUE MEDIA Marketing, Inc.


  "Вікіпедія знищує ідею свободи інформації".

  З цією провокаційною і суперечливою звуковою заявою, ціла низка людей у ​​Мережі вже виступила проти Вікіпедії. Але не саме знання або зміст Вікіпедії є осередком критики, а її технічної структури. Щоб зрозуміти, наскільки ця критика виправдана, необхідний огляд розвитку Інтернету з певної точки зору.

  Оригінальна ідея Google Search, що дозволяє ранжувати сайти між собою за важливістю, повертається до старої ідеї з науки: перелічити імена вчених у університетах відповідно до кількості їхніх цитат. Для тих, хто раніше цитувався іншими, дуже часто піднімалися в рейтингу вчених. У результаті була створена університетська база даних, яка використовувала той же принцип при назві її авторів. Ця база даних досі відома як "індекс цитування".

  Двоє студентів і засновники Google Сергій Брін і Ларрі Пейдж перенесли ідею до своєї пошукової системи: чим більше користувачів посилаються на сайт, тим важливіше стає. І чим важливішим стає сайт, тим вищим він стає в списках пошуку. З оригінального наукового індексу цитування з'явився Google PageRank. Нарешті, він став найважливішим критерієм оцінки в пошукових системах, відомих насамперед як "Link Popularity". Інші пошукові системи використовували приклад, а також використовували принцип Google PageRank для переліку веб-сайтів.

  Повернутися до проблеми Випадок Вікіпедія: Також не нова ідея про те, щоб Мережа зв'язувала URL-адреси разом, створюючи своєрідну мережеву структуру. Пам'ятайте, що існували словники сотні років тому. У 1751 році з'явилася перша енциклопедія. Походження терміна - грецький прикметник "егккіл", що означає круговий. Тому, що в кінцевому рахунку, знання світу "повертається" через багато аспектів. Вона постійно повторюється і перехресно пов'язана з усіма видами знань у світі. Оптимально, в енциклопедії ви повертаєтеся до місця виникнення, де ви почали шукати - коло закривається. Це було також наміром винахідників енциклопедії Дениса Дідро і Жана ле Ронда д'Аламбера. Їх головним завданням було здобути знання через "перехресні зв'язки", як вони самі називали себе, і зробити "взаємні взаємозалежності видимими" (Дідро і ле Ронд Даламбер, 1751).

  Недарма Тім Бернерс Лі назвав свій винахід в 1994 році "Всесвітньою мережею". Його ідея полягала в тому, щоб зробити знання, доступні через Інтернет, громадськості з багатьма посиланнями та перехресними посиланнями. Вона повинна бути сформована пов'язуючим поступово з павутиною.

  Тім Бернерс-Лі, винахідник Мережі

  Отже, з одного боку, Google, який сам по собі несе основи саморегулюючого суспільства. Перехресне зв'язування, яке в кінцевому підсумку встановлює самих користувачів, створює квазі-релевантність знань, визначених самою спільнотою - і тут знову виникає бажання саморегулювання. Ідея енциклопедії також полягає в тому, щоб зробити знання перехресним. По суті, поєднання двох світів створює важливе для суспільства властивість: знання може оцінюватися самим суспільством, залежно від його важливості. Саморегуляція служить інформаційним фільтром. Соціальні знання стають легше знайти і знайти, фахівця інформація на кілька кроків глибше.

  Вікіпедія не є звичайною енциклопедією. Він є частиною Інтернету і має 25 мільйонів записів разом з Facebook, YouTube та іншими найбільшим веб-сайтом у світі. Вікіпедією обробляється 0,25 відсотка всього пошукового трафіку. Однак Вікіпедія, здається, не є частиною спільної структури Мережі. Чому це?

  З технічною властивістю вихідного коду, Вікіпедія не дозволяє оцінювати посилання на пошукові системи. Усі посилання, що виходять за межі Вікіпедії, технічно розроблені таким чином, щоб жодна пошукова система не дозволяла їм стежити. Навіть якщо вчені, автори або фотографи у Вікіпедії високо цитуються і пов'язуються, це посилання не впливає ні на їх важливість, ні на їхні веб-сайти. Те ж саме стосується зв'язків компаній, асоціацій або осіб.

  У вихідному коді кожне посилання з Вікіпедії надано NOFOLLOW. Це означає, що Google не довіряє посиланням.

  Відповідальним за цю властивість є атрибут "REL-NO-FOLLOW". Цей дещо криптичний код - це функція, яку кожен веб-майстер може пов'язувати зі своїм власним веб-сайтом за будь-яким посиланням. Якщо посилання надається з цим атрибутом, пошуковій системі заборонено слідувати за посиланням або навіть сприймати його. Індекс цитування, розроблений наукою, повністю відкидається з Вікіпедії.

  Вікіпедія відіграє повністю односторонню гру: Google дуже добре оцінює вміст Вікіпедії, адже вони завжди відносно високих результатів пошуку Google. Звичайно, це цікаво Вікіпедії. Адже енциклопедія живе за участю суспільства в цілому, будь то активна чи пасивна.

  Хто зробив, наприклад, Вікіпедію для цитування, він написав трактат про соціально значущі теми, часто цитується або згадується у Вікіпедії. Зазвичай багато цитат, а також інші посилання наведено у Вікіпедії як колекція посилань в кінці статті. Всі ці посилання та посилання автоматично надаються Вікіпедією з кодом REL-NOFOLLOW. Це означає, що фактичний знання медіатора і дослідника не має шансів бути оціненим на пошукових системах за свої знання. Його запис нічого не коштує, поза Вікіпедією.

  Прикладом цього може служити тематичний портал "Partikelphy-sik.org". Оператор веб-сайту, благодійний фонд, надає безліч інформації на цю тему. Спеціалістом цих знань є Вікіпедія, серед інших. Серед іншого, он-лайн енциклопедія публікує знання, отримані на відповідній статті "Фізика частинок" в модифікованому вигляді. Як особливу подяку і визнання, автори Вікіпедії нарешті поклали посилання на портал "particle physics.org" у статті Вікіпедії. Тепер можна було б припустити, що портал "particle physics.org" отримує більш високе визнання в пошукових системах. Це не так. Причина цього полягає в атрибуті REL-NOFOLLOW, встановленому Вікіпедією, яка розташована безпосередньо в межах посилання на "particle physics.org". Це сигналізує пошуковій системі: "Не слідкуйте і не звертайте уваги". Навіть автори Вікіпедії не можуть вимкнути REL-NOFOLLOW, оскільки вона автоматично встановлюється на кожне посилання.

  Проте, це було б соціально сумісним, якщо б веб-сайт "particle physics.org" міг бути оцінений пошуковими системами, як тільки він з'явиться у таких джерелах, як Вікіпедія. Адже структура Мережі створена таким чином, що це визнання є не тільки можливим, але й бажаним всім. Така винагорода також буде узгоджуватися з попередніми соціальними розробками, такими як згаданий індекс цитування або PageRank.

  Але це так і залишається. Якщо ви введете "фізику елементарних частинок" в Google як пошук, веб-сайт навіть не буде відображатися в межах першого попадання. Провина - це в основному не Google, а технічна природа Вікіпедії. На мові SEO можна було б сказати: "Зворотний зв'язок Вікіпедії не призводить до довіри до пошукових систем".

  Але чому Вікіпедія веде себе так, більшість опонентів REL-NOFOLLOW, які критикують Вікіпедію деякий час, запитують себе. Причина полягає в пошуковій оптимізації, так що SEO: Вікіпедія хоче бути за будь-яку ціну з її вмістом дуже високим у пошукових хітах. Зовнішні веб-сайти, з іншого боку, з чиїх знань Вікіпедія в основному виграє, можуть з самого початку з нетерпінням чекати на згадку всередині статті, але нічого більше. За жодних обставин вони не повинні краще оцінюватися пошуковими системами, ніж фактична стаття Вікіпедії.

  Ще однією важливою причиною для Вікіпедії є використання такої функції REL-NOFOLLOW: чим більше посилань на веб-сайт, тим вища вона у результатах пошуку пошукової системи. З іншого боку, якщо більше веб-сайтів вийде з веб-сайту, веб-сайт знову знизиться до результатів пошуку. З цієї причини Вікіпедія вирішила не посилатися на будь-який веб-сайт. Оскільки з точки зору пошукових систем, у Wikipedia немає посилань, якщо використовується критичний атрибут REL NOFOLLOW. Незважаючи на те, що люди посилаються на Вікіпедію таким чином, Вікіпедія не посилається назад. Зміст Вікіпедії завжди з'являється у верхній частині пошукових показів.

  З іншого боку, ліцензія Вікіпедії зобов'язує будь-яке джерело посилатися на енциклопедію, як тільки одна стаття називається статтею Вікіпедії. Саме з цієї причини Вікіпедія не використовує інакше вільну ліцензію GNU, яку спочатку створив батько відкритого коду Річард Столлман згідно з інформаційно-вільною етикою: "Інформація повинна бути вільною". у тому числі "Умови використання", написані самою Вікіпедією. Коротше кажучи, так, хто посилається на Вікіпедію, Вікіпедія дає ще одне посилання і, таким чином, більш високий рейтинг в Google. Якщо ви посилаєтеся з Вікіпедії, це не впливає на пошукову систему.

  >> Вікіпедія SEO Частина 2


  Д - р Вільям Сен
  SEO експерт з 2001 року Маркетинг BLUE MEDIA

  Д-р Вільям Сен був SEO з 2001 року і працює в BLUE MEDIA Marketing, Inc в Сан-Дієго, Каліфорнія. До 2005 року він керував Procter & Gable як клієнт SEO та керував там міжнародними веб-сайтами.

  На сьогоднішній день (2019 р.) Він керував і керував кампаніями SEO для малих, середніх і великих компаній, включаючи такі марки, як Ford і Expedia.


  Останні статті про SEO

  Мертві посилання в Інтернеті

  Коли URL-адреси змінюються, створюються мертві посилання - негативний фактор SEO. Але в соціальній мережі мертві посилання мають зовсім інший ефект!

  Facebook SEO

  Як краще оцінити власну сторінку Facebook?

  Форуми SEO

  Найбільша потужність SEO часто походить від активних форумів, оскільки вони забезпечують постійний зміст свіжості. Якщо компанії вдається побудувати успішний форум, досягається одна з найуспішніших етапів SEO.

  Вікіпедія SEO (Частина 1)

  Чи можна працювати в онлайн-маркетингу з Вікіпедією, особливо SEO? Проблема в тому, що Вікіпедія в основному намагається підірвати свободу інформації та ідею WWW. Недарма натовп людей виступав проти Вікіпедії в мережі.

  Вікіпедія SEO (частина 2)

  Будь-хто, хто намагається виграти свій власний веб-сайт або продукти через Вікіпедію, повинен подбати про це. Гра також може мати негативний ефект. Принцип дійсно зрозумілий: хто публікує статті у Вікіпедії, дає контроль над статтями.

  Що дозволяють робити пошукові системи?

  Коли пошукові системи індексують вміст із веб-сайтів, чи не порушення авторських прав? Адже в той час як пошукова система копіює твори різних авторів, хоча сам коштовний камінь. Закон вимагає згоди автора. Ми досліджували це питання і знаходили щось дуже цікаве.

  Щебетати SEO

  Twitter маркетинг з SEO є так званої вищої дисципліни. Мова йде про ранжування власного каналу Twitter у пошукових системах, як Google, наскільки це можливо. Але Twitter в даний час робить все, щоб не бути на Google. І Google вже відреагував негативно.

  >> Огляд всіх статей SEO Чому це?
  Що дозволяють робити пошукові системи?
  Коли пошукові системи індексують вміст із веб-сайтів, чи не порушення авторських прав?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»