Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Використання методу SEO для виправлень для доведення місцевої спільноти

  1. Сьогодні це останній день, коли ви будете турбуватися про те, що потрібно написати
  2. ПРИКЛАД №1
  3. Приклад №2
  4. 4 ПРОСТІ КРОКИ ДО ВИКОНАННЯ МОРСЬКОГО БАРНАЦЕВУ

  Ще раз, Mozzers страйк з великою інформацією SEO. Цього разу, як покращити свій локальний рейтинг за допомогою методу "Barnacle SEO". Дозвольте Міріам Елліс пояснити це з посади в Моз.

  "SEO Barnacle" був термін, який спочатку популяризував Уілл Скотт у 2011 році, щоб описати процес приєднання вашого бізнесу до існуючих високопоставлених організацій (наприклад, великих каталогів), а потім просувати їх як засіб домінуючих результатів пошуку для бажаних термінів.

  Сьогодні ми збираємося прийняти цю нову концепцію в іншому напрямку, з метою підвищення обізнаності про бренд для одного, багатомісцевого та корпоративного бізнесу, закріпивши існуючі впливи в будь-якій конкретній громаді. Попереду: прості поради для тлумачення вашого міста, a електронну таблицю, що завантажується для завантаження спільноти і реальні приклади для натхнення!

  Перш ніж зануритися, ознайомтеся з цими двома статистичними даними:

  "73% людей піклуються про компанію, а не про продукт, коли вони приймають рішення про купівлю".
  - BBMG

  "63% світових споживачів купуватимуть у компанії, яку вони вважають автентичними, над конкурентами".
  - Cohn & Wolfe

  Огляд Cohn & Wolfe 12 000 учасників включав ці визначення автентичності, про які піклуються споживачі: бізнес - це більше, ніж просто заробляти гроші (74%), має відповідну та цікаву історію (43%), і добре відомий у своєму регіоні або поле (63%). Поєднання цих трьох статистичних даних повинно викликати дзвони з будь-яким місцевим пошуковим експертом або відділом.

  Сьогодні це останній день, коли ви будете турбуватися про те, що потрібно написати

  Незалежно від власних підприємств ударило блокпости, коли вони бояться, що їм нічого реального не сказати. Багатогалузеві підприємства роздратовуються над змістовною диференціацією одного місця від іншого. Великі підприємства борються з підтримкою місцевої автентичності, оскільки відстань між генеральним директором і клерком, що стоїть за прилавком, іноді занадто велика, і ініціативи по всьому бренду можуть призвести до загального, а не справді локальних повідомлень.

  Як подолати ці виклики? Рішення полягає в усвідомленні того, що практично будь-яка дана громада вже пише вашу місцеву історію; Ви просто повинні дізнатися, як закріпити на ньому.

  Значна частина повідомлень у вашому блозі, соціальна пропаганда та навіть платна реклама можуть ґрунтуватися на тому, що існують місцеві, національні та глобальні впливи, які вже міцно закріплені у свідомості ваших споживачів, майже кожен день року. Чи є це мале місто 4-го липня барбекю або великого міста святкування Дня Землі, є події, свята, погодні умови, давні звичаї, і нові новини, про які ваші клієнти вже знають. Ваш локальний маркетинг з усвідомлення місцевості просто передбачає прив'язування вашого бізнесу до вже існуючих умов, доводячи, що ви теж знаєте.

  ПРИКЛАД №1

  Інакше кажучи, вам не потрібно розповідати клієнту про те, що літо прибуло. Він вже бачить сонце і відчуває тепло. Але якщо одна з галузей франшизи вашого будинку вдосконалюється в гарячому, асфальтовому торговому центрі, ви можете:

  • Налаштуйте великий, доброзичливий, самообслуговуючий охолоджувач холодного чаю та запросіть клієнтів на безкоштовний напій.
  • Збудуйте станцію питної собачки під тінистим виступом і дайте клієнтам знати, що вони можуть зупинитися будь-коли.
  • Налаштуйте декілька якісних газонних стільців поруч із вашим великим дисплеєм потужних вентиляторів і запросіть клієнтів посісти і насолоджуватися вітерцем.
  • Блог, чірікать, розміщуйте повідомлення, вивішуйте вивіски, інакше поділіться вашим викликом для сусідів, щоб охолодитися, поки вони роблять свої звичайні торгові раунди.
  • Провести літній конкурс з призовим ваучером для місцевого плавального центру або іншого освіжаючого відпочинку.
  • Спонсоруйте центр плавання та отримайте спонсорську інформацію на своєму сайті

  Все це говорить, що ви помітили, що теж літо, що ваші клієнти потіють, і що ви хочете допомогти. Ваш зв'язок встановлює вашу доброзичливість і додаткову причину для відвідування вашого бізнесу.

  Приклад №2

  А може, у вас є велике підприємство природного магазину, і ви маєте місце в Альбукерке, Нью-Мексико. Кожен жовтень у місті проходить знаменита міжнародна балонна Fiesta Альбукерке. Ваші клієнти вже знають про цю подію, вже розмовляючи про неї, і роблячи плани навколо неї. Ваші докази місцевої обізнаності можуть включати:

  • Спонсорство
  • Пожертви або гроші
  • Харчування стенд на заході
  • Фотоконкурс подій з приємним призом
  • Спецпропозиції в магазинах на пунктах для пікніка, які потрібно взяти на захід
  • Веселі поради для планування великої трапези для пікніка
  • "Таємна" інсайдерська інформація про великі місця для паркування біля місць проведення заходу
  • Фотографії персоналу фієсти
  • Спільне використання всіх вищезгаданих на веб-сайті та соціальних профілях

  Ваш зв'язок поставить цю філію вашого підприємства безпосередньо в середині великого співтовариства, створюючи вашу місцеву обізнаність.

  Завдяки скромному застосуванню досліджень і мозкового штурму, ймовірність того, що ваша спільнота буквально переповнена натхненням для місцевих маркетингових можливостей для барнука. В інтересах ефективності організація відіграватиме ключову роль у плануванні своєчасного розширення. Читайте далі!

  4 ПРОСТІ КРОКИ ДО ВИКОНАННЯ МОРСЬКОГО БАРНАЦЕВУ

  1. ЗАПУСТИТИ З РОЗШИРЕННЯМ

  Ніщо не так організовано як гарна стара електронна таблиця, а для того, щоб заощадити ваші неприємності, ми створили для вас це, попередньо заповнені великими святами і кілька впливів і полів, які, на нашу думку, допоможуть вам розпочати роботу. Деякі свята, звичайно, знаходяться на фіксованих датах, але ви хочете щорічно редагувати дати інших.

  Ось приклад того, як може виглядати завершена таблиця у вересні для гіпотетичного головного медичного центру в місті Бойсе, штат Айдахо:

  Ось приклад того, як може виглядати завершена таблиця у вересні для гіпотетичного головного медичного центру в місті Бойсе, штат Айдахо:

  Отримуйте безкоштовну електронну таблицю тут .

  Щоб зробити копію для власного користування, просто виберіть "Файл" у головному меню, потім "Зробити копію". Після цього ви можете додати свої власні події, змінити форматування, перекласти його на суахілі, що б ви хотіли .

  Як подолати ці виклики?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»