Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Використання пасажів для просування під Яндекс

  1. Що таке пасаж?
  2. Використання пасажів

  У попередньому пості ми визначилися, що для  складання правильного title  необхідно знати, як правильно використовувати SEO пасажі, щоб уникнути помилок в оптимізації і зайняти більш високі позиції у видачі пошукових систем У попередньому пості ми визначилися, що для складання правильного title необхідно знати, як правильно використовувати SEO пасажі, щоб уникнути помилок в оптимізації і зайняти більш високі позиції у видачі пошукових систем. Але вони важливі не тільки в заголовку, а й в тексті.

  Сьогодні зупинимося на цьому питанні більш детально, тим більше що просування по НЧ стає все більш актуальним. А яка може бути внутрішня оптимізація без найменшого уявлення про правильне використання пасажів в SEO? Але не будемо забігати вперед.

  Що таке пасаж?

  У цього слова досить багато визначень. Тому, щоб не плутатися і не намагатися підібрати найбільш правильне, будемо вважати, що пасаж - це невелика ділянка тексту, розділений знаками пунктуації, що позначають кінець пропозиції ( «.», «!», «?») Або тегами ( h1 ... h6 , Div, p, td, tr, br, table). Найчастіше цю пропозицію.

  Зверніть увагу, після розділового знака повинен стояти пробіл. Інакше це буде один пасаж. наприклад:

  «Пасажі в SEO. Ефективна оптимізація »- два пасажу.

  «SEO пассажі.Основи використання» - один пасаж.

  Використання пасажів

  Пошукові системи використовують пасажі для розбивки тексту і перевірки його на унікальність. Здавалося б, яке тоді відношення це має до оптимізації. Але не все так просто.

  Яндекс враховує комбінації слів тільки в межах одного пасажу. Це означає, що якщо ключову фразу розбити одним із знаків визначають кінець пропозиції, вона не буде сприйматися як єдине ціле. Що не може не позначитися на позиціях. Тобто кількість входжень буде нормальним, але вони будуть враховані далеко не всі.

  Наприклад, потрібно оптимізувати текст під запит «просування сайтів безкоштовно». Якщо зробити 5 точних входжень, але 3-4 з них буде виду:

  "Просування сайтів. Безкоштовно, але не менш ефективно ... »

  можна особливо не сподіватися на високі позиції. Ключова фраза використовується достатня кількість разів, дотримана послідовність слів, але в середині стоїть крапка, яка ділить її з різних пасажів. В результаті текст набагато легше просунути за запитом «просування сайтів», ніж по тому, який потрібен нам. Виняток можуть становити НЧ запити , За якими практично відсутня конкуренція.

  Це що стосується внутрішньої оптимізації, але не варто забувати і про зовнішню. Якщо ви купуєте посилання в сапі , при складанні анкоров , Оточуйте їх осмисленим текстом і відокремлюйте знаками пунктуації, які розіб'ють пасаж.

  Припустимо анкор « робота в Києві ». Можна в такому вигляді додати його в Sape і закуповувати посилання, але краще зробити так:

  «Гарячі вакансії. Робота в Києві прямо зараз »

  Таким чином, після точки почнеться новий пасаж. Для чого це потрібно? Все просто: пасажі в Яндекс мають обмежену довжину. Скільки? Тут різні варіанти - 63,64 або 65 слів. Я не намагався з'ясувати точно, так це особливо і не важливо, якщо правильно їх використовувати.

  Головне, щоб останнє слово вашого ключового запиту не стало початком нового пасажу. Ось для цього і потрібно «розбивати їх примусово».

  Що стосується google , Там ситуація трохи відрізняється, принаймні так свідчить довідка по google analytics . Але про це поговоримо в наступних постах.

  А тепер цікаво послухати читачів блогу. Чи звертаєте ви увагу на використання SEO пасажів або навіть не замислюєтеся про це і пишіть «як доведеться»?

  __________

  Ну і на закінчення, бажаючі можуть почитати, як можна народити бабусю своєї правнучки на тиждень раніше самої правнучки. Загалом, невелика історія про нерівноправний шлюб .

  Popularity: 4%

  Схожі записи:

  Що таке пасаж?
  Що таке пасаж?
  », «?
  Для чого це потрібно?
  Скільки?
  Чи звертаєте ви увагу на використання SEO пасажів або навіть не замислюєтеся про це і пишіть «як доведеться»?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»