Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Випуск №178 Оптимізація сайтів на платформі WordPress. Інформаційна розсилка «Практика просування сайтів. Професійне посібник від PromoPult »- PromoPult.ru

  Оптимізація сайтів на платформі WordPress

  Блоги на WordPress користуються великою популярністю у всьому світі завдяки своїй безкоштовній основі, простоті настройки CMS, зручному інтерфейсу, гармонійному екстер'єру і безлічі функціональних плагінів. Але найчастіше при створенні блогу не береться до уваги такий важливий момент, як його підготовка до SEO-просуванню. Згодом це призводить до невдалих спроб зайняти більш високі щаблі видачі, втрати цінного трафіку і розбитим надіям.

  Щоб уникнути невдач при пошуковому просуванні блогу необхідно провести ряд робіт по його внутрішньої оптимізації і усунути перешкоди, які можуть виникнути в результаті некоректної роботи встановлених плагінів. Сьогодні ми розглянемо ряд правил, дотримання яких допоможе вирішити поширені проблеми щодо SEO для майданчиків на WordPress.

  Визначення головного дзеркала
  Доменне ім'я сайту має два варіанти написання: з префіксом WWW і без нього. З точки зору пошукових машин, це два різних ресурсу, які вони прагнуть склеїти і залишити в індексі тільки один. Щоб в процесі просування не допустити примусової склейки і не втратити зовнішні посилання на одне з дзеркал , Необхідно при створенні блогу вказати головне дзеркало і налаштувати на нього 301 редирект з другорядного. Дані вказівки прописуються в файлах .htaccess і Robots.txt, а також в панелі вебмастера Яндекса і Google.

  Оптимізація структури URL
  Для блогу на WP, як і для будь-якого іншого сайту, важливим фактором на шляху до успішного просування виступає структура посилань - URL сторінок. Вважається, що пошукові машини, так само як і користувачі, краще сприймають посилання зі смисловим навантаженням (їх називають ЧПУ). За замовчуванням WordPress видає непривабливі посилання типу somesite.com/?p=123.

  Щоб привести посилання до належного вигляду з входженням ключових слів, необхідно перейти в пункт адмінки «Налаштування»> «Постійні посилання» (Settings> Permalinks) і вибрати один з двох способів зміни структури URL: Post Name (назва посади) або Custom Structure (довільно ), при цьому в кінці структури не забудьте приписати закінчення .html (за замовчуванням WP цього не робить). Підтягуючи назва посади на заслання за допомогою Post Name, варто використовувати плагін Cyr-To-Lat , Який зробить транслітерацію тексту з російської, української, білоруської, болгарської та македонської мов.


  Важливе зауваження: якщо ви міняєте структуру URL на вже проіндексованих пошуковиком сторінках, щоб уникнути втрати трафіку необхідно налаштувати 301 редирект з постів, що мають стару структуру посилання, на той же пост з новою. Інструменти - файл .htaccess або плагін Change Permalink Helper .

  Використання тегів H1 і H2
  При установці індивідуальних тем для WordPress часто виникають помилки з використанням тегів заголовків. Коректна оптимізація сторінки на увазі використання лише одного заголовка рівня H1, який вказує пошуковій системі на її релевантність тієї чи іншої теми. В блогах на WP нерідко можна спостерігати іншу картину на сторінці: наскрізний заголовок сайту H1 в шапці плюс ще один заголовок H1 в назві поста. Виправити цей недолік можна за допомогою умовних тегів . Результатом ваших дій повинна бути наступна структура:

  У плані монетизації це вигідно тематичним майданчиків з якісним трафіком, а також рекламним мережам, які продають залишковий трафік. ГС, створеним для заробітку на рекламі, навряд чи вдасться продавати місця по RTB-моделі, так як вони не зможуть забезпечити показ конкретної цільової аудиторії.

  У свою чергу, і Data Suppliers (постачальники сегментованих даних) мають можливість заробити свою частку пирога. Варто підкреслити, що дані користувачів не персоналізовані: інформація відображає лише їх поведінку і віртуальні профілі (вік, стать, місцезнаходження, інтереси, дані про мобільний пристрій і т.п.).

  • H1 в заголовку сайту тільки на головній сторінці;

  • H1 в заголовку поста на окремій сторінці;

  • H1 в заголовку категорії і тега в архіві;

  • H2 в заголовку постів в списку на всіх сторінках блогу.

  Перевірка швидкості завантаження сторінок
  Не менш важливий фактор - швидкість завантаження сторінок. Повільне завантаження негативно впливає на поведінкові фактори і, отже, на ранжування сторінки пошуковими системами. використовуйте доступні сервіси для перевірки швидкості завантаження, при виявленні збоїв проаналізуйте сторінку на предмет елементів, які ускладнюють її структуру.

  Застосування SEO-плагінів
  Основоположним SEO-плагіном для WP-блогів по праву вважається Seo by Yoast . В одному пакеті ви отримуєте всі необхідні інструменти для оптимізації: управління індексацією, додавання «хлібних крихт», карти сайту, заповнення тегів Title, Keywords, Description і інші. Для збільшення швидкості завантаження сторінок служить плагін кешування W3 Total Cache і плагін Better WordPress Minify .

  Створення розширеного сниппета
  Для тих, хто просувається в Google, дуже корисним буде плагін Schema Creator . З його допомогою можна додати мікророзмітки schema.org в ваш пост для створення розширеного сниппета у видачі Google, що, безсумнівно, підвищить його кликабельность і поліпшить поведінкові сигнали. Серед доступних назв вказівку автора, рейтингу, рецепта, товару, події, фільму і інших даних.

  оновлення контенту
  Блог немислимий без авторського контенту. Крім того що публікації повинні бути тематичними, унікальними, цікавими читачам і містять оптимальне число входжень ключових слів, велике значення має регулярність їх поновлення. Не варто забувати і про форматування: абзаци, підзаголовки, картинки сприяють кращому сприйняттю тексту і позитивно впливають на SEO.

  оптимізація зображень
  Пошуковики індексують весь контент блогу, включаючи картинки і враховуючи їх в побудові видачі. Ні в якому разі не варто нехтувати оптимізацією зображень.


  Редактор картинок WP дозволяє додати заголовок, alt-текст, підпис і опис. Обов'язково використовуйте це.

  Підключення інструментів аналітики
  Аналітика - невід'ємна частина просування. Без виміру даних ви будете рухатися наосліп, не маючи можливості ефективно управляти рекламною кампанією. У мережі предостатньо аналітичних сервісів для збору інформації про кількість відвідувачів майданчика, поведінкових характеристиках, джерелах трафіку, пошукових запитах та інших не менш важливих метриках. Серед найбільш популярних - лічильники Яндекс.Метрика, Google Analytics, LiveInternet.

  Інтеграція з соціальними мережами
  Сьогодні складно переоцінити роль соціальних сигналів для SEO. Пошукові системи враховують численні активності ( «кулі», «лайки» та інше) в рамках соціальних мереж і приймають їх до уваги при ранжируванні сайтів у видачі. Якщо ви до цих пір не встановили соціальні кнопки на ваш блог, поспішіть зробити це. Крім позитивного впливу на SEO, цей інструмент забезпечить вам і додатковий трафік. Щоб не мучитися з установкою кнопок і гармонійно вписати їх в дизайн сайту, використовуйте сервіс UpToLike . Більш того, він розповість вам все про ваших відвідувачів, озброївши цінними знаннями для продуктивної роботи з цільовою аудиторією.

  Перевірка роботи блогу після поновлення тим і плагінів
  Незважаючи на те що платформа WordPress досить надійна і стабільна, не виключені збої в роботі плагінів і тем. Не полінуйтеся перевірити після установки, чи коректно вони функціонують, чи не викликають помилок і конфліктів. При виникненні питань по роботі платформи відповіді можна пошукати на російськомовному форумі підтримки WP.

  Блогеру на десерт
  Галузеве телебачення SeoPult.TV пропонує масу цікавих передач для тих, хто займається створенням і розвитком своїх проектів в мережі. В силу того що блогосфера сьогодні стрімко відвойовує свою нішу в рунеті, гостями студії нерідко стають успішні блогери і амбітні стартаперів. Запрошуємо зазирнути на канал і подивитися пару інтригуючих інтерв'ю з власниками блогів. Учасники передач розкажуть вам чимало цікавого зі своєї практики.


  висновки
  WordPress - одна з кращих блог-платформ, рекомендована до використання експертами Google. Проте, з точки зору SEO, готовий продукт часто виходить «сирим» і вимагає додаткової оптимізації. Ігнорування цього фактора загрожує відсутністю результатів у SEO та втратою ресурсів. Обов'язково проведіть аудит блогу, усуньте недоліки, а якщо в цьому вам знадобиться допомога, то ви завжди можете звернутися до фахівців служби «Персональний менеджер» в SeoPult.

  Яндекс запустив словник підказок в пошуку для сайту
  До недавнього часу Яндекс.Пошук для сайту аналізував контент сайту і на основі цього аналізу формував підказки. Тепер же у Вебмайстер з'явилася можливість самостійного формування підказки . Розширений функціонал сервісу дозволяє налаштувати підказки, так щоб додатково враховувалися запити самих користувачів і запити з великого словника підказок Яндекс.

  В Google Adwords запустили споживчий рейтинг компаній
  «В якості експерименту на ринку США Google Adowrds в своїх оголошеннях почав транслювати« споживчі рейтинги ». Тепер під кожним оголошенням показуються оцінки клієнтів і відвідувачів того чи іншого сайту. Причому оцінки показуються відразу за трьома критеріями, наприклад «Клієнтський сервіс», «Робота з претензіями» і «Наявність знижок». Необхідні дані беруться з сервісу Google Consumer Surveys, який дозволяє проводити опитування потенційних споживачів. На основі даних сервісу і формується рейтинг компанії.


  Згідно з даними представників Google, CTR оголошень, в яких відображаються споживчі рейтинги, підвищується на цілих 10%. Якщо експеримент виявиться вдалим, то даний функціонал стане доступним і для інших країн.

  Яндекс намагається маскувати оголошення під органічну видачу
  Яндекс проводить чергові експерименти з контекстними оголошеннями. Днями оголошення, що показуються в спецрозміщенні, «втратили» жовту підкладку і тепер відрізнити їх від органічної видачі можна тільки за допомогою позначки «реклама», розміщеній поряд з заголовком оголошення. Поки нововведення тільки тестується, тому його може побачити лише мала частина аудиторії пошуковика, але якщо експеримент пройде вдало, то дані зміни поширяться на всі оголошення Яндекс.Директ.


  Експерти відзначають, що «візуальне злиття» контекстних оголошень і результатів органічної видачі носить чисто комерційний характер і даний крок був цілком передбачуваний, так як Яндексу необхідно збільшувати свій прибуток.


  Com/?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»