Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Випуск №186 Оптимізація відео на YouTube для пошукових систем. Інформаційна розсилка «Практика просування сайтів. Професійне посібник від PromoPult »- PromoPult.ru

  Оптимізація відео на YouTube для пошукових систем

  Онлайн-відео, завдяки своїй неймовірній популярності у користувачів мережі, з упевненістю можна назвати потужним маркетинговим інструментом. Цей канал здатний залучати цільову аудиторію на сайт, працюючи на підвищення конверсії і продажів. Всі ми знаємо, що пошукові системи в результатах за отриманими запитами видають посилання не тільки на релевантні сайти, але і на зображення і відеофайли. Це можна і потрібно взяти на озброєння, щоб приводити на сайт зацікавлених користувачів, які переглядають ролики в пошуковій видачі.

  У цьому випуску ми поговоримо про те, як правильно оптимізувати ваш ролик на майданчику YouTube, щоб він брав участь в пошуку Яндекса і Google по відеофайлами і потрапляв в ТОП видачі за ключовими словами.

  чому YouTube
  Сьогодні відео служить не тільки в розважальних або навчальних цілях, але також і в комерційних. Воно успішно працює на підвищення конверсії для інтернет-магазинів, сайтів послуг та офіційних сторінок компаній. Як сховище відеофайлів можна використовувати сервіс YouTube і з його ж допомогою вбудовувати ролики на своєму сайті.

  Чому саме YouTube? По-перше, він відноситься до числа найпопулярніших і високовідвідуваних соціальних медіа в світі. Розмістивши і правильно оптимізувавши відео на даному майданчику, ви будете отримувати трафік не тільки з пошукової видачі, а й безпосередньо з самого відеохостингу, забезпеченого пошуком по файлах. Велика кількість переглядів відео і переходи по посиланню на ваш сайт поліпшать поведінкові фактори, що позитивно відіб'ється на ранжируванні сайту в пошукових системах.

  По-друге, сервіс YouTube належить найбільшому пошуковику - Google. Відповідно, завантаження відео на даний хостинг значно прискорить його індексацію і підвищить ймовірність відображення серед результатів пошуку.

  По-третє, користування сервісом абсолютно безкоштовно, що робить цей канал ще більш привабливим для просування.

  довжина відео
  Фахівці називають оптимальною тривалість відео для комерційного ролика не більше 5 хвилин, а в ряді випадків - 90 секунд. Чим довше доріжка, тим більше розсіюється уваги глядача. Завдання вашого відео полягає в тому, щоб донести корисну інформацію до цільової аудиторії і в той же час не дати їй «занудьгувати», утримати інтерес до подій.

  Зміст ролика має бути лаконічним і «чіпляють». Найвища концентрація уваги - на початку перегляду. Якщо вам не вдається вкластися в кілька хвилин, помістіть в початок відеоматеріалу все найважливіше, те, що глядач мимоволі зафіксує і запам'ятає, навіть якщо не догляне відео до кінця.

  Приклад: так звані «магазини на дивані» успішно використовують короткі ролики , Що демонструють ключові переваги товарів і способи їх застосування. Такі відео часто можна зустріти в результатах видачі за конкурентними комерційним запитам.

  супроводжуючий текст
  На сторінці ролика в YouTube є можливість створення його опису. Це суттєвий момент для SEO-просування відео. Створіть короткий супроводжуючий текст і внесіть в нього ключові слова. Так ви повідомите аудиторії користувачів і пошуковим роботам про зміст вашого ролика.


  «Чіпляє» заголовок
  Придумайте для відео хороший заголовок. Слово «хороший» має на увазі наступні характеристики: короткий, інтригуючий, релевантний змісту, що відображає тематику і ідеально сформульований для запитів користувача аудиторії. Переконайтеся, що назва містить входження ключового слова. Такий заголовок підвищує шанси ролика бути знайденим при пошуку і позитивно впливає на SEO.

  заповнення тегів
  Не забувайте при завантаженні відео на сервер YouTube заносити в теги ключові слова. Повторимо вже заяложену фразу: не втрачайте ні найменшої можливості проінформувати пошукових роботів про розміщеному на сторінці контенті.

  SEO-Френдлі URL
  Включіть в URL сторінки вашого сайту з відеофайлом заголовок ролика. На жаль, YouTube не дозволяє редагувати URL розміщеного відео, але вийти з ситуації можна наступним чином: просто помістіть в поле опису посилання на сторінку вашого сайту, в URL якої буде прописано назву ролика. Помістіть посилання на самому початку тексту. Таким чином, і користувачі, і пошукові системи будуть спрямовані прямо на ваш сайт.


  Коментарі до відео
  Ряд користувачів, які розміщують на хостингу YouTube свої відео, навмисне відключають можливість їх коментування. У кожного на це свої причини. Але, якщо ви маєте намір підвищувати рейтинг ролика і просувати його в маси, цю опцію краще зберегти.

  Дозвольте глядачам висловити свою думку. Зробити це вони можуть за допомогою блоку коментарів і кнопок «подобається» і «не подобається».

  Рейтинг ролика і кількість переглядів знаходять пряме відображення в ранжируванні відео в результатах пошуку і рекомендаціях YouTube. Негативні коментарі і оцінки необхідно опрацювати, з'ясувати причину їх появи, зробити відповідні висновки і вжити заходів.

  Важлива рада: не використовуйте штучну накрутку переглядів і «лайків». YouTube може покарати за таку маніпуляцію баном не тільки конкретне відео, але і аккаунт як такий.

  Анкори в зворотні посилання
  Розміщуючи контент з посиланням на ваше відео на своєму сайті чи інших ресурсах, використовуйте в якості анкора (тексту посилання) ті ж ключові слова, які використані в описі вашого ролика.

  оптимізація облікового запису
  Пошуковик індексує не тільки відео, але й акаунти на YouTube. У зв'язку з цим вельми корисно буде оптимізувати також і свій профайл. Обов'язково зробіть короткий опис вашої діяльності з входженням ключових слів. Це важливо і для користувачів. Коли вони прийдуть на ваш канал, то вже будуть мати певне уявлення про розміщеному контенті.

  поширення відео
  Поведінкові фактори, як відомо, грають важливу роль в просуванні. Спонукаєте глядачів проявляти соціальну активність і брати участь в поширенні відео:

  • додайте в самому ролику заклик «лайкнути» і поділитися відео;

  • розмістіть на вашому сайті поруч з роликом кнопки шаринга соціальних мереж;

  • створіть короткий URL для більш простого вбудовування відео;

  • надайте можливість підписки на RSS-канал;

  • розширюйте сферу присутності: публікуйте ролики і на інших великих відеохостингу рунета.

  Чого робити не варто
  У мережі можна знайти ряд псевдосоветов, ефективність яких навряд чи хтось перевіряв на власному досвіді. Тим часом, багато хто з них не працюють або, того гірше, стають причиною блокування аккаунтів на YouTube.

  Не варто:

  • ставити в кінці ролика додаткову порожню хвилину або паузу, щоб не допустити виведення на екран анонсів відео конкурентів (ви втратите рейтинги і підвищите кількість відмов);

  • копіювати чужі теги з інших пропозицій;

  • при наявності великої кількості різнопланових роликів розміщувати їх все на одному каналі (YouTube позитивно дивиться на створення декількох каналів, розбитих на категорії і взаємодіють один з одним);

  • задіяти «шкарпеткових» або мультяшних героїв в сюжеті для відео, що просуває бізнес або продукт (замість очікуваного «wow! -ефекту» такий прийом лише знижує лояльність глядача).


  висновки
  Відео на вашому сайті може стати не тільки інструментом комунікації з відвідувачами, а й ефективним каналом залучення. У цьому вам допоможе сервіс YouTube і той функціонал, який він пропонує для розміщення та оптимізації відео під просування в пошукових системах. Дотримуючись ряду нескладних порад, ви зможете отримувати додатковий цільовий трафік з пошуку по відеофайлами Яндекса і Google, а також соціальних мереж абсолютно безкоштовно.
  Чому саме YouTube?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»