Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Вірусне просування сайту

  1. Використовуємо вірусний маркетинг
  2. Інструменти вірусного просування сайту
  3. Додаткова мотивація
  4. Висновки по вірусному просуванню сайту

  На відміну від класичного, вірусне просування сайту може дати практично блискавичні результати і швидко залучить великий потік відвідуваності на сайт.

  Причому вам потрібно тільки один раз правильно запустити механізм вірусного просування і ви можете більше не витрачати своїх сил і свого часу на підтримку цього механізму!

  Використовуємо вірусний маркетинг

  У чому суть ідеї вірусного маркетингу У чому суть ідеї вірусного маркетингу. На самому початку була ідея створення такого контенту, який би подобався великій кількості користувачів і яким би все добровільно ділилися з іншими, але при цьому щоб цей контент побічно або не дуже рекламував ваш продукт або послугу. Такий продукт створити досить важко тому, що важко передбачити, що ж насправді може сподобатися всім, якщо це щось не стосується розважальної тематики.

  Ідея вірусного просування сайту будь-якої тематики отримала своє продовження в наступному напрямку. Набагато легше створити якийсь потрібний і цікавий контент для більш вузького кола користувачів і запропонувати його користувачам саме цього кола безкоштовно або з хорошою знижкою. Створений вами продукт буде виступати у вигляді так званого «пряника». Щоб пряник отримати користувач залишає вам свій мейл, на який йому відправляється спеціальне посилання. За цим посиланням він повинен запросити вам кілька людей, які також зацікавляться вашим пряником.

  Тобто, якщо ваш пряник буде дійсно смачним, нові користувачі будуть приходити до вас на сайт з природничих рекомендацій один одного без додаткових ваших фізичних і фінансових витрат!

  Свою індивідуальну посилання зацікавлений користувач може розмістити де завгодно - в профілях або на стінах своїх соціальних мереж, в коментарях блогів, на форумах або в будь-якому іншому місці. Може просто відправити в повідомленні своїм друзям, яким цікава тематика вашого продукту. У свою чергу нові запрошені за рекомендацією бажаючі також будуть залишати свої електронні адреси для отримання своєї копії пряника. Як тільки набереться обумовлений вами в правилах потрібну кількість запрошених, кожен користувач, який виконав умови, автоматично отримає свій пряник.

  Інструменти вірусного просування сайту

  Природно, описаний процес вручну виконати нереально! Тому нам на допомогу приходять спеціально для цього створені скрипти і сервіси, про які я розповім в статті, присвяченій саме інструментам вірусного просування (Перейдіть за посиланням для ознайомлення з ними).

  Додаткова мотивація

  Досить часто «пряники» лунають в обмін на звичайну підписку, що на мій погляд, не зовсім правильно. Користувач за великим рахунком не доклав жодних зусиль, не витратив грошей, щоб його отримати. Звідси у більшості буде і аналогічне ставлення до нього. Припустимо, завантажать ваше навчальне корисне відео, але потім навіть не подивляться його. Коли ж користувач докладає зусиль, щоб щось отримати, то він обов'язково з'їсть ваш пряник!

  Додаткова мотивація до дії. Якщо тільки що прийшов користувач відразу не почне вживати заходів для отримання вашого пряника, то пізніше він їх не зробить точно. Тому відразу обмежуйте користувачів в часі! Крім того, можна поставити на сторінку таймер зворотного відліку і повідомити, що, припустимо, через добу цей продукт буде платним і у вас є такі привілейовані умови лише протягом доби! Наявність таких таймерів за середніми показниками збільшують ефективність сторінок в 3 рази!

  Висновки по вірусному просуванню сайту

  Для хорошого результату від такого розкручування сайта готуйте смачні пряники. Адже не дарма часом у багатьох виробників, розробників та т.п. безкоштовні продукти часом за якістю нітрохи не гірше платних. Це інструмент завоювання довіри і підвищення репутації. Тому ставтеся до його виготовлення з усією серйозністю.

  Перший млинець грудкою. Не думайте, що у вас прямо з першого разу вийде запустити супер успішну вірусну компанію. Як і в будь-якому іншому справі, тут потрібно набратися досвіду і набити гуль. З упевненістю можу сказати, що тільки постійно готуючи «пряники», ви станете відмінним кухарем-кондитером! ;)


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»