Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  VKTARGET - сервіс просування в соціальних мережах

  1. Статистика Vktarget
  2. Заробіток на Vktarget звичайному користувачеві
  3. Як працювати з Vktarget рекламодавцю
  4. Партнерська програма на Vktarget
  5. Висновок і введення грошей на Vktarget
  6. Висновки і висновок про сервіс просування в соціальних мережах Vktarget

  Vktarget  - сервіс, який дозволяє швидко розкрутити рекламодавцям (блогеру і вебмайстру) сторінку або групу в соціальні мережах ВКонтакте, Одноклсснікі, Facebook, Instagram, Twitter, Youtube і Google Plus і заробити на цьому звичайному користувачеві

  Vktarget - сервіс, який дозволяє швидко розкрутити рекламодавцям (блогеру і вебмайстру) сторінку або групу в соціальні мережах ВКонтакте, Одноклсснікі, Facebook, Instagram, Twitter, Youtube і Google Plus і заробити на цьому звичайному користувачеві. Реєстрація проходить швидко і просто - вказуйте пошту і пароль або заходьте, використовуючи свій аккаунт в соціальних мережах. Отже, приступимо!

  Статистика Vktarget

  сайт Vktarget.ru почав свою роботу 6 Ноября 2011 Зараз його відвідує 5,6 млн. чоловік в місяць або 186 тис. відвідувань на добу.

  Сайт показує стабільне зростання відвідуваності, значить, він ще не пройшов пік свого існування і це зрозуміло, соцмережі розвиваються і з ними розвивається і даний сервіс. Охоплення аудиторії сайту виглядає так, трафік з Росії - 46,31%, України - 24,44%, Білорусії - 5,09%, Казахстан - 4,9% і Вірменія - 3,37%.

  Заробіток на Vktarget звичайному користувачеві

  Ви звичайний користувач, школяр, студент, мама в декреті, безробітний або людина має багато вільного часу і доступ в інтернет. У вас є акаунти в популярних соціальних мережах, тоді ви можете заробляти за допомогою сайту Vktarget.

  Заробіток Вконтакте, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter. Вступайте в групи, ставте лайки, розповідайте друзям і заробляйте

  - Прості для виконання завдання
  - Миттєва перевірка виконання.
  - Виведення грошей протягом двох робочих днів.
  - Мінімальна виплата всього 25

  На наступній картинці показані цінники для рекламодавців на послуги даного сервісу. Користувач отримує приблизно 50% вартості від виконаного завдання. На зображенні показані ціни за послуги в мережі ВКОНТАКТЕ.

  На зображенні показані ціни за послуги в мережі ВКОНТАКТЕ

  Рекламодавець скаже, що ціни занадто дорогими, користувач - що навпаки мало заробляє, істина, де посередині. Не забувайте, що Vktarget працює тільки з живими людьми, а не ботами і за це доводиться платити.

  Далі я привожу статистику за останні 24 години роботи сервісу, ось які послуги користувалися популярністю і їх кількість, замовлене і зроблене за цей проміжок часу.

  Лідери тут однозначно соціальна мережа ВК і YouTube, а й інші послуги користуються досить великою популярністю Лідери тут однозначно соціальна мережа ВК і YouTube, а й інші послуги користуються досить великою популярністю

  Лідери тут однозначно соціальна мережа ВК і YouTube, а й інші послуги користуються досить великою популярністю

  Власне для того, що б почати заробляти за допомогою VKTARGET, вам потрібно натиснути на кнопку Заробити (1) зверху сайту, після цього ви потрапляєте на сторінку завдань. Де ви повинні ПІДКЛЮЧИТИ (2) акаунти своїх соціальних мереж, після цього ви зможете ОТРИМУВАТИ (3) завдання від різних мереж і виконувати їх.

  Кожне завдання має назву, зліва від назви завдання розміщена картинка яка вказує до якої соціальної мережі воно ставитися, праворуч від назви посилання для переходу на сторінку виконання завдання, а під назвою сума яку ви заробите, виконуючи це завдання. Після виконання завдання вам потрібно натиснути праворуч від назви завдання на кнопку ПЕРЕВІРИТИ і після цього гроші на ваш рахунок будуть зараховані.

  Якщо з якихось причин вам незрозумілий сенс завдання, або ви вважаєте його неприпустимим до виконання, також воно просто вам не підходить, і ви більше не хочете його бачити, в блоці праворуч (4) від списку завдань є посилання ІНСТРУКЦІЯ, просимо і ПРИХОВАТИ , можете скористатися ними для операцій з цим завданням.

  Детально про виконання завдання на сторінці соцмереж я розписувати не буду, все до примітивності просто і зрозуміло. Поставити лайк, репостнуть або підписатися на сторінку або групу може будь-яка розсудлива людина.

  Як працювати з Vktarget рекламодавцю

  Як працювати з Vktarget рекламодавцю

  Ви блогер, вебмастер або співробітник компанії з просування сайтів в соціальних мережах і у вас є необхідність в просуванні сторінки або групи в найпопулярніших соціальних мережах рунета, тоді вам може стати в нагоді сервіс Vktarget. З його допомогою ви можете накрутити лайки і передплатників. Vktarget - це простий інструмент для реклами в соціальних мережах і гнучкі можливості по налаштуванню рекламних завдань.

  - Гнучка настройка кожного замовлення
  - Широке охоплення аудиторії
  - Панель управління замовленнями
  - Спеціальні умови для агентств
  - Автоматичний контроль замовлень

  За допомогою Vktarget ви можете просувати свою особисту сторінку або групу в таких соціальних мережах і сайтах як ВКонтакте, Одноклсснікі, Facebook, Instagram, Twitter, Youtube і Google Plus.

  За допомогою Vktarget ви можете просувати свою особисту сторінку або групу в таких соціальних мережах і сайтах як ВКонтакте, Одноклсснікі, Facebook, Instagram, Twitter, Youtube і Google Plus

  Для цього натисніть на кнопку МОЇ ЗАМОВЛЕННЯ зверху сайту, і ви потрапите на сторінку ваших рекламних компаній. Для створення рекламної компанії натисніть на кнопку ЗАМОВИТИ РЕКЛАМУ і перейдіть на вкладку цікавить вас соціальної мережі або сайту.

  Для створення рекламної компанії натисніть на кнопку ЗАМОВИТИ РЕКЛАМУ і перейдіть на вкладку цікавить вас соціальної мережі або сайту

  В даному випадку ми створюємо рекламну компанію в ВК. Є такі варіанти завдань: Вступити в співтовариство, Поставити лайк, Розповісти друзям, Розмістити пост, Додати відео, Розповісти про сайт, Розповісти про групу, Супровід групи послугою 'Розповісти друзям', Супровід групи послугою 'Поставити лайк "і Додати в друзі. Виберіть те, що потрібно вам.

  Нехай це буде - Вступити до спільноти. Після цього заповніть всі поля: назва компанії, посилання на завдання в соцмережі, країни і міста користувачів, які повинні виконувати ваше завдання, їх вік, стать, кількість друзів у них в соцмережах. Також ви можете призначити ту кількість користувачів, які будуть виконувати ваше завдання і встановити добовий ліміт виконавців. Знизу відобразитися ціна за одного виконавця і загальна вартість завдання.

  У міру заповнення завдання система може давати вам поради, я настійно рекомендую звертати на них увагу.

  Я використовую цей сервіс для залучення друзів в свої групи в ВК і Однокласниках, а також для розкрутки певних статей на своєму блозі, які приносять мені найбільшу монетизацію мого сайту. Для кожного веб-майстра стратегія реклами та упор повинен бути зроблений особисто під його сайт, тому, як тільки він сам знає, що приносить найбільше йому грошей на його блозі або сайті.

  Партнерська програма на Vktarget

  Партнерська програма на Vktarget

  На сайті Vktarget є партнерська програма, яка дозволить вам додатково заробити на порталі, незалежно кого ви будете залучати на сервіс рекламодавців або виконавців завдань. Для залучення рефералів вам видають спеціальну посилання (реферальная посилання: https://vktarget.ru/?ref=3160135 ) Після чого ви можете розміщувати її на своєму блозі, сайті або соціальних мережах. Тільки не вставляйте посилання в чистому вигляді в Вконатакте - за це Ваш профіль можуть заблокувати, тому що контакт не дуже вітає нашу діяльність. Використовуйте сокращателі bit.ly або t.co, але краще пробуйте інші мережі.

  Ось, що про свою реферальной системі пишуть самі творці. На нашому сайті діє реферальная система, яка дозволяє Вам заробляти в будь-який час, незалежно від кількості доступних завдань. Залучайте на наш сервіс людей, які будуть замовляти наші рекламні послуги або виконувати завдання. Ми виплатимо Вам 15% від зароблених грошей залучених Вами виконавців, а також 15% від витрачених грошей залучених Вами рекламодавців.

  Також на партнерській сторінці є додаткові рекламні матеріали для реклами їх сервісу, код вставки спеціального віджету і багато іншого. Уважно ознайомтеся з усіма можливостями системи і почніть заробляти разом з нею.

  Висновок і введення грошей на Vktarget

  Висновок і введення грошей на Vktarget

  На сайт Vktarget ви можете, як поповнити рахунок, так і вивести з нього гроші.

  Поповнити рахунок Vktarget ви можете за допомогою карти банку, Webmoney, Qiwi, Сбербанк онлайн, PayPal, Яндекс.Деньги, Alfa-Клік, мобільний телефон і термінали поповнення.

  Вивести гроші з Vktarget ви можете на Qiwi, WebMoney, PayPal, Яндекс.Деньги і на рахунок мобільного телефону. Мінімальна виплата всього 25 рублів.

  Все просто і зрозуміло я вже вводив і виводив кошти, проблем з цим не зазнав ніяких.

  Висновки і висновок про сервіс просування в соціальних мережах Vktarget

  Звичайно ж, я описав поверхнево весь функціонал і можливості даного сервісу. У нього є ще безліч корисних функцій, але то, на, що я звернув вашу увагу, користується найбільшою популярністю у клієнтів даного сайту. А решта ви можете дізнатися самостійно, більш детально ознайомившись з даним сайтом.

  Є безліч інших сервісів схожих на Vktarget, але то, за що мені подобатися саме він, так це те, що він працює тільки з живими користувачами, а вони коштують витрачених на них грошей. Звичайним же користувачам, я не обіцяю стати за допомогою даного сайту олігархами, але як додатковий заробіток, за неважку роботу у вільний час - цілком згодитися. реєструємо і пробуємо!

  Ru/?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»