Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Влада ЄС хочуть заборонити схеми податкової оптимізації

  ЄС хоче законодавчо заборонити використання практики легального ухилення від сплати податків з боку корпорацій

  ЄС хоче законодавчо заборонити використання практики "легального ухилення" від сплати податків з боку корпорацій.

  Проект представив єврокомісар Альгірдас Шемета. Відповідно до прес-релізу, опублікованого на офіційному сайті ЄС, європейські влада хоче посилити чинне податкове законодавство.

  "Податкова політика ЄС посилено концентрується на створенні кращої навколишнього середовища для бізнес-структур в ЄС. Це має на увазі усунення податкових бар'єрів і рішення таких міжнародних проблем як, наприклад, подвійне оподаткування. Але коли нашими законами зловживають, щоб уникати сплати податків повністю, нам потрібно вдосконалювати їх ", - цитує комісара прес-реліз.

  Зокрема, мова йде про заборону для американських та інших великих корпорацій по використанню різних структурних схем, які до сих пір були легальними.

  Влада хоче заборонити компаніями перенаправляти свої прибутки з тих країн ЄС, в яких вони отримують прибуток, в країни ЄС з більш низькими податками, де компанії відкривають підрозділи для легалізації отриманих прибутків при більш низьких податкових виплатах.

  Темі ухилення від сплати податків в 2013 році було присвячено пильну увагу як на самітах G 20, так і на внутрішньоєвропейських економічних форумах.

  У минулому році в Великобританії глави таких компаній, як Amazon, Google, Starbucks і ряду інших, були викликані в британський парламент, в зв'язку з тим, що завдяки використанню різних податкових вивертів компаніям вдалося заплатити мізерні податки з отриманих прибутків. Керівники компаній в своїх заявах продовжують наполягати, що платять податки по цілком легальних схемах.

  Найпопулярніша в США схема оптимізації податків - Double Irish Dutch Sandwich передбачає використання двох ірландських і однієї голландської компанії. Компанія, яка використовує схему, передає свою інтелектуальну власність афілійованої компанії, зареєстрованої в Ірландії, але є податковим резидентом якої-небудь офшорної зони. Друга компанія створюється в Голландії і субліцензірует права на інтелектуальну власність у першій компанії. Потім третя компанія, яка є податковим резидентом Ірландії субліцензірует права у голландської фірми.

  "Сендвіч" використовується такими компаніями як Adobe Systems, Apple, Facebook, Forest Laboratories, General Electric, Google, Johnson & Johnson, Microsoft, Oracle, Pfizer і Starbucks.

  Департамент міжнародної роботи ФПУ

  за матеріалами Вести.ru


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»