Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Внутрішня оптимізація сайту |

  Головна мета будь-якого оптимізатора - просунути сайт в топ якомога вище і зайняти лідируючі позиції. Просування при непродуманої структурі сайту є марною тратою часу, так як пошукові машини мають функцію розрізняти ресурси, створені виключно для заробітку або для людей. Грамотно виконана внутрішня оптимізація сайту - гарант якнайшвидшого шляхи розкрутки сайту.

  Комплекс дій для внутрішньої оптимізації наступний:
  1. Складання запитів (семантичне ядро), які будуть «заточені» під певну статтю і відображати її суть, по ним буде здійснюватися просування. За допомогою сервісу вордстат в Яндексі wordstat.yandex.ru аналізуємо цільову аудиторію, складаємо ключові фрази). Потім, перевіряємо популярність обраних фраз (обов'язково з урахуванням регіону, тому що видача Яндекса геозалежні).

  2. Оптимізуємо кожну сторінку сайту під один певний запит (рекомендую під кожен запит створити окрему сторінку).
  3. Мабуть найважливіший внутрішній критерій - унікальність тексту. Чи не витрачайте гроші на поганий копірайт, пишіть дуже якісний природний текст зі 100% -ою унікальністю. Перевірку унікальності можна провести за допомогою програми Advego.

  4. Надалі можна оптимізувати текст. Важливо не перенасичувати текст «ключовими словами», орієнтуючись на параметр щільності ключових слів. Під щільністю розуміють кількість ключових слів, розміщених на сторінці на 1000 символів. Пошукові машини віддають перевагу верхній частині індексується сторінки, так як обробляють її зверху вниз і зліва направо, отже, для досягнення успіху потрібно обов'язково розташувати ключові слова з самого верху. Не варто залишати без уваги і близькість в розташуванні ключових слів. Можна їх розбавити. Заголовки і частини тексту виділяються відповідними тегами (h1-h3 - в основному).
  5. Не ігноруйте мета-теги (keywords, description) оскільки description може з'явитися в сніпеті.
  6. Внутрішня перелінковка - дуже важливий фактор. Наявність посилань на цільові станиці оптимизируемого сайту в значній мірі впливає на просування запитів. Обов'язково використовуйте різні анкор, розбавляйте їх в залежності від конкурентів запиту розбавляйте «ключові». Дуже рекомендую використовувати безанкорние просування. Це правило використовуйте і в статейному просуванні .
  7. Вставте тематичні картинки на просувається сторінку, застосовуйте атрибути alt і title.
  8. Створіть карту сайту для більш зручного і швидкого доступу до потрібних сторінок.
  Таким чином, внутрішня оптимізація сайту надзвичайно важливий і трудомісткий процес, що займає велику кількість часу, оригінальність і унікальність роботи над яким є запорукою досягнення мети.

  Про приклади просування моїх сайтів читайте тут . Все сайту просуваються по регіону Нижній Новгород.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»