Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Внутрішня оптимізація сайту-плагін Platinum SEO Pack

  1. Так само читайте:

  Ми з вами навчилися  публікувати статті  , Створили сторінку «Про мене»  Поставили лічильник відвідувань  і підібрали  шаблон для сайту

  Ми з вами навчилися публікувати статті , Створили сторінку «Про мене» Поставили лічильник відвідувань і підібрали шаблон для сайту . Начебто основні моменти для сайту розглянуті і можна переходити до розкручування сайту, але все ж до повної настройки нашого сайту ще досить довго.

  У сьогоднішньому уроці ми розберемо такий момент як - Внутрішня оптимізація сайту або простіше пошукова оптимізація. У 9-му уроці ми з вами розглянули поняття « ключові слова «. Можливості пошукових систем не безмежні і тому ми повинні їм трохи допомогти в пошуку ключів.

  Найпростіший спосіб - це поставити на свій сайт плагін Seo-оптимізації Platinum SEO Pack. Це не означає, що Ваш сайт відразу вийде в ТОП по всім ключовим запитам, але і ігнорувати даний плагін можна. Platinum SEO Pack дозволяє тонко налаштувати ваш сайт на WordPress і задати атрибути заголовка, ключі та опис для кожної статті.

  Викачуємо плагін с, завантажуємо через адмін-панель вашого сайту і активуємо!

  В консолі вашого сайту в самому низу повинна з'явитися новий рядок Platinum SEO.

  Переходимо по ній в налаштування плагіна. Тут нам потрібно задати три параметри
  «Home_title» - Назва сайту

  «Home description» - опис сайту

  «Home Keywords (comma separated)» - Ключові слова (за якими вас знайдуть в пошуку).

  Приклад такого опису наведено на фото для сайту

  Приклад такого опису наведено на фото для сайту

  І в рядку - «nofollow category listings on pages:» знімаємо галочку (що б сторінки були видні пошукачам). Тиснемо «Update Options».

  Інші налаштування за замовчуванням мають ідеальний варіант - міняти нічого не потрібно. Плагін налаштований і працює.

  Тепер потрібно оптимізувати статті. Переходимо - створити новий запис або відкриваємо вже розміщену статтю на вашому сайті і прокручуємо сторінку вниз - у нас з'явилися нові рядки - «title, description, Keywords (comma separated)» Заповнюємо ці поля як і для сайту, але тільки щодо статті. Приклад стаття з Lesson.seovast.ru -.

  ru -

  Після оптимізації поле Title такжебудет в назві постів в пошукових системах. Врахуйте це - назва статті в поле Title має містити (бажано) ключову фразу і бути відмінним від назви статті на сайті (хоч трохи).

  Тепер все раніше опубліковані статті потрібно оптимізувати - підберіть ключі за допомогою сервісу, зробіть опис і напишіть інтригуючий заголовок. Детальніше про написання статей .

  ______________________________________________________________

  Створення сайтів, виведення ключових слів в топ пошукових тільки тих слів, які вам потрібні, підберуть фірмовий стиль для вашого сайту. Все це можна отримати від команди по.

  _______________________________________________________________

  Так само читайте:


  Також ви можете переглянути Всі записи блогу


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»