Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Внутрішня оптимізація сайту

  1. Сьогодні ми поговоримо про внутрішню оптимізацію сайту.
  2. дублі
  3. Налаштування ЧПУ
  4. Дизайн сайту

  Останнє оновлення: 9/07/13

  Сьогодні ми поговоримо про внутрішню оптимізацію сайту.

  Розібравшись з тим, що таке  семантичне ядро  і як його скласти, переходимо до оптимізації сайту в цілому і його контенту, зокрема Розібравшись з тим, що таке семантичне ядро і як його скласти, переходимо до оптимізації сайту в цілому і його контенту, зокрема. Без цього можна навіть і не думати про просування сайту в пошукових системах.

  Оптимізація сайту ділиться на внутрішню і зовнішню. Природно, починати треба з внутрішньої оптимізації.

  дублі

  Головною проблемою всіх сайтів, а особливо, на блогових платформах типу WordPress, є дублі сторінок. Звичайно, Ви самі їх не створюєте (по крайней мере, свідомо), але WordPress, наприклад, створює їх досить багато.

  Перший тип дублів - це анонси статей на головній сторінці. Виходить, що один і той же текст публікується двічі: на головній і на сторінці з повною статтею. Ці дублі ліквідувати неможливо, хіба тільки на головній поміщати унікальні анонси. Але це завдання не для новачків. Для початківців блогерів і сайтостроителей можна дати таку пораду: ні в якому разі на головній сторінці не публікуйте повні тексти статей або довгі анонси. Цілком достатньо картинки і невеликого шматочка тексту.

  Другий тип дублів - це сторінки типу vash_site /? Kakoj-to-tekst,

  де kakoj-to-tekst - будь-які символи (як таких, подібних сторінок не існує, тому я і кажу «типу»). Спробуйте в браузері набрати таку адресу, і Ви все одно потрапите на головну сторінку Вашого сайту. Якщо у Вас WordPress-сайт, то від таких дублів рятує плагін All in One SEO Pack . Якщо ж платформа інша, то шукайте програміста, який зможе написати код, який вказує, яка сторінка головна.

  Якщо подивитися вихідний код (Ctrl + U) WordPress-сайту, то видно, що плагін All in One SEO Pack прописує такий рядок:

  <Link rel = "canonical" href = "http://mojbiznes.ru" /> - це приклад для мого блогу.

  ru /> - це приклад для мого блогу

  Цією рядком показується, що оригіналом Сторінка є та, чий адреса написана в цьому коді, а решта такі сторінки є дублями.

  Налаштування ЧПУ

  До внутрішньої оптимізації сайту відноситься також настройка ЧПУ . Про це я вже писала свого часу, повторюватися не буду.

  Дизайн сайту

  Дизайн також грає певну (хоч і не дуже велику) роль в просуванні сайту. Оптимізація дизайну - це побудова логічної структури, де чітко простежуються зв'язку різних частин сайту між собою. Також відмічено сеошниками, що унікальний дизайн підвищує лояльність пошукових систем.

  Отже, сьогодні я коротко розповіла Вам про внутрішню оптимізацію сайту. Але все-таки головну роль в його просуванні грає оптимізація контенту , Про яку я розповім наступного разу.

  І знову - ролик для зняття внутрішньої напруги І знову - ролик для зняття внутрішньої напруги  : :

  Це теж цікаво:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»