Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Внутрішня оптимізація wordpress записів. Yoast WordPress SEO

  1. Аналіз сторінки.
  2. вкладка розширений
  3. Вкладка соціальні мережі

  після установки і настройки Yoast WordPress SEO - одного з найважливіших плагінів для блогу на WordPress (можна використовувати аналоги, я не наполягаю), настав час розібратися на практиці, як їм будемо користуватися.

  Що таке оптимізація статей?

  Це досить велика тема, і торкнутися її в цьому записі цілком звичайно не зможу. Про це я планую написати пристойну кількість статей, перелінкую їх гарненько (до речі, грамотна перелінковка так само ставитися до внутрішньої оптимізації) і тоді вже буде дуже корисна підбірка статей на цю тему. Чи не хочете пропустити їх вихід? підписуйтесь на RSS 😉


  Але йдемо по порядку.

  Якщо ми хочемо підвищити шанси статті зайняти високі позиції у видачі пошукових систем (що в свою чергу дасть нам велику відвідуваність) то для цього потрібно привести зовнішній (і внутрішній) вигляд статті в порядок.

  Вона повинна виглядати так, що б у пошукачів слинка потекла від одного її виду, і при цьому радувати око і мозок відвідувача. Це і є завдання внутрішньої оптимізації wordpress статей.

  Наприклад, ми створюємо в своєму улюбленому блозі пост "Як вирощувати огірки на Марсі".

  Як завжди заходимо в адмінку, розділ Записи, створюємо новий запис, заповнюємо заголовок. Пишемо цікавий текст, вставляємо в нього картинки і т.д.

  І тут помічаємо, що виявляється, після установки плагіна, внизу з'явилося нове віконце з написом WordPress SEO by Yoast. Кликнули по ньому - воно розгорнеться (якщо згорнуте).

  Бачимо наступну картину

  Бачимо наступну картину

  Попередній перегляд фрагментів - це поле показує нам, як буде виглядати наш пост в пошуковій видачі Google.

  Фокусна ключове слово - ця графа потрібна для роботи функції Аналізу сторінки плагіна. Сюди вводимо основне ключове слово або фразу, під яку пишемо статтю. В принципі заповнювати не обов'язково, якщо не плануєте користуватися цією функцією. Хоча для новачків раджу спробувати, даються корисні поради.

  SEO Назва - Це те назва, що відобразиться для вашої статті в пошуковій видачі. Воно може відрізнятися від того назви, яке ви пишете в заголовку самої статті. Натиснувши на кнопку Генерувати SEO назва плагін автоматично підставить назву для пошукових систем (В принципі все що він робить це бере назву самої статті і через дефіс додає назву блогу, я цією фішкою не користуюся) Максимум 70 символів.

  Мета Опис - так званий сниппет. Тут ми розписуємо коротко суть статті, причому так, що б відвідувач захотів зайти саме на наш сайт! Короткий опис виводиться в пошуковій видачі під заголовком. Максимум 156 символів. (Далеко не завжди пошуковик буде показувати саме ваше опис, може підставляти і інші уривки тексту, більш інформативні з його точки зору. Особливо цим грішить Яндекс)

  Мета Ключові слова - тут прописуємо ключові слова нашої статті, за якими ми хочемо, що б її знаходили. Як складати правильні ключові слова розберемо докладно пізніше. (Можливо і сюди влеплю якщо не надто громіздка стаття вийде) До речі пошуковики заявляли, що більше не звертають уваги на цю сходинку, проте все одно раджу запісиваті ключі)

  Так виглядають заповнені поля плагіна.

  При цьому зверніть увагу, після збереження запису, включається опція аналізу сторінки. І під графою Фокусна ключове слово з'являються лічильники збігів з введенням ключем. Підраховуються збіги в заголовку самої статті, заголовку сторінки, URL- адресу (це для буржнета), в самому тексті статті, і в описі для пошукових систем. Чим більше збігів, тим, самі розумієте, більше шансів на хорошу видачу по ключевику.

  Увага: не раджу забивати купу ключових слів і завалювати ними пост. Перенасиченість ключами може негативно позначитися на пошуковій видачі, і дати зворотний ефект.

  В принципі на цьому основна робота з плагінів WordPress SEO by Yoast може бути закінчена. Але це тільки основна, для любителів покопатися в настроечках тут ще припасені вкусняшки 🙂

  Аналіз сторінки.


  Якщо ви заповнили графу Фокусна ключове слово, то вам стає доступна вкладка вбудованого seo-аналізу сторінки. Причому, для новачків, досить непогана функція, зауважу.

  У плагіна є своя система ранжирування, за якою визначається наскільки добре оптимізована стаття для пошукових систем. Погано - червоний колір, добре - зелений колір і проміжні кольори.

  Всі поради і зауваження щодо оптимізації ви можете прочитати російською мовою, і виправити недоліки.

  Рекомендую уважно з ними ознайомитися, і спробувати по можливості частина з них виправити, що б був жовтий або зелений колір. Це зробить вашу статтю більш оптимізованої для пошукових машин, а значить, підвищить її позиції в пошуковій видачі.

  Під час внутрішньої оптимізації записів головне не захоплюйтеся! Не забувайте, що ви в першу чергу пишіть для людей, а не для машин, інакше з цікавою статті можна зробити не читається шлак.

  вкладка розширений

  В принципі я сюди особливо і не лазив. Тут можна закрити сторінку від індексації пошукових систем (пошуковий робот її пропустить коли загляне до вас на сайт)

  Вибрати заголовок для сторінки в «Хлібних крихтах». Можна задати канонічний URL і зробити передресацію сторінки (301 redirect)

  Вкладка соціальні мережі

  Тут можна зробити окремі мета-опису для соц. мереж (Facebook і Google+)

  Ось загалом то і все. Це була лише верхівка айсберга внутрішньої оптимізації. Для хороших пошукових позицій нам потрібно ще робити перелинковку статей, виділяти ключові слова в тексті і робити заголовки, оптимізувати картинки, налаштовувати robot.txt, робити карту блогу і багато чого ще. Чи не хочете пропустити? Підписуйтесь на розсилку оновлень 🙂

  Що таке оптимізація статей?
  Чи не хочете пропустити їх вихід?
  Чи не хочете пропустити?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»