Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Внутрішня перелінковка сайту: важливість, види, поради - Сосновскій.ру

  1. Види внутрішньої перелинковки
  2. Поради по внутрішньої перелинковке

  За підтримки: якщо ви хочете купити посилання для просування веб-проекту або продати їх зі свого ресурсу для заробітку, то сервіс Mainlink допоможе вам в цьому.

  Іноді у мене запитують про правила внутрішньої перелинковки сторінок сайту, як правильно робити перелинковку. У цьому пості я поділюся своїм баченням ситуації з приводу цього елемента внутрішньої оптимізації ресурсу .

  Почну, мабуть, з того, що перелинковка сторінок сайту - це важливий елемент. Америки не відкрив, але все ж Почну, мабуть, з того, що перелинковка сторінок сайту - це важливий елемент . Роботу над самим проектом зараз я ставлю на перше просування.

  1. Вона допомагає пошуковим роботам швидше індексувати веб-сторінки, розуміти структуру сайту.
  2. Завдяки їй користувач бачить посилання на релевантні документи, "ходить" по ним. Тобто поліпшуються поведінкові чинники .
  3. Внутрішня перелінковка дозволяє збільшити внутрішній вага сторінки, який впливає на ранжування. Низькочастотні нізкоконкурентним запити можуть виводитися високо у видачі тільки завдяки контенту і внутрішнім лінками на сторінку. За рахунок внутрішніх ресурсів сайту у мене іноді виходило піднімати і среднечастотники.
  4. Вона допомагає тоді, коли потрібно вказати пошуковій системі релевантний документ по просуваються ключовими словами.

  Якщо ви хочете отримувати хороший трафік з пошукових систем, то не варто нехтувати цим елементом оптимізації. За показовим прикладом йти далеко не треба - це всім відома Вікіпедія. А ще мене "звинувачують" в зайвій кількості посилань в постах Якщо ви хочете отримувати хороший трафік з пошукових систем, то не варто нехтувати цим елементом оптимізації . Ви бачили, який Page Rank документів у цій енциклопедії? Там всюди 5-6. Не всі головні сторінки ресурсів можуть похвалитися такими показниками. Це говорить про те, що на сайті грамотно розподілена вага. Тому в ТОПі видачі, вона виявляється не тільки через довіри з боку пошукових систем.

  З важливістю все зрозуміло. Йдемо далі.

  Види внутрішньої перелинковки

  1) Контекстні посилання. Це лінки, які знаходяться безпосередньо в текстах статей, записів, новин і так далі. Тобто вони розміщені всередині контенту. Я вважаю, що вони найбільш ефективні у внутрішній перелинковке. Тому при написанні постів, я намагаюся посилатися на суміжні статті.

  2) Наскрізні посилання. Сюди ж я віднесу і меню. Це блок (блоки), які повторюються на кожній сторінці, тобто є наскрізними. Швидше за все, пошуковики як-то по-особливому ставляться до подібних лінками. Маю на увазі, що наскрізний лінк на сайті, який має 100 статей, не зрівняється з ефективністю її розміщення всередині цих самих 100 матеріалів.

  Нещодавно Маул займався аналізом Вікімарт і знайшов деякі досить цікаві хитрощі . Якщо коротко, то концепцією цього ресурсу є приховування всього зайвого, що не відноситься до SEO, а є корисним для користувачів: меню, неунікальні опису і так далі.

  Я задумався над цим. Подивився трафік на категорії кількох сайтів (включаючи блог) за останні кілька місяців, і ось, що я побачив.

  Подивився трафік на категорії кількох сайтів (включаючи блог) за останні кілька місяців, і ось, що я побачив

  Тобто в основному це менше 10 відвідувачів на добу. Я вирішив, що незабаром спробую прибрати категорії для пошукових систем і верхнє меню, але, звичайно ж, залишу їх для користувачів Тобто в основному це менше 10 відвідувачів на добу . Якщо трафік на категорії впаде, то не велика буде втрата. Додатково поставлю "хлібні крихти". Про результати повідомлю.

  Але в деяких випадках категорії збирають велику частину відвідувачів. Тоді краще їх не прибирати. На сторінках категорій у мене знаходиться динамічний контент, який змінюється при виході нових постів. Також назви категорій містять або висококонкурентні ключові слова, або ті, за якими буде дуже мало відвідувачів. У зв'язку з цим я їх ніколи не просував.

  Напевно, деякі з вас захотіли подивитися, скільки відвідувачів з пошукових систем припадає на категорії. Якщо у вас стоїть лічильник liveinternet, то треба зайти в "точки входу" і зробити фільтр по "category" (якщо у вас стандартні URL категорій з ЧПУ ). Вважаю, що тут буде похибка на переходи по посиланнях + прямий трафік.

  Вважаю, що тут буде похибка на переходи по посиланнях + прямий трафік

  Якщо використовуєте Google Analytics, то спочатку заходите в "Джерела трафіку" -> "Ключові слова". Потім натискаєте на "ключове слово" і вибираєте "Цільова сторінка".

  Потім натискаєте на ключове слово і вибираєте Цільова сторінка

  Потім додаєте фільтр для "category".

  Потім додаєте фільтр для category

  Все це справедливо для CMS wordpress.

  3) Наскрізні блоки посилань з постійними різними посиланнями. мудроване назву 3) Наскрізні блоки посилань з постійними різними посиланнями . Це я так назвав елементи перелинковки по типу "Схожих записів" (якщо мова йде про wordpress, то приклад - плагін "wordpress related posts"). Плюси - переходи користувачів, збільшення внутрішнього ваги сторінок, лінки на тематичні релевантні матеріали. Мінус - однакову назву лінків, які збігаються з title документа. Вважаю, що "Схожі записи" непоганий елемент внутрішньої перелинковки.

  4) Наскрізні блоки посилань з непостійними різними посиланнями. Є такі модулі для сайтів, які змінюють лінки на внутрішні статті в блоках при кожному відвідуванні сторінки. До них я сумнівно ставлюся.

  Поради по внутрішньої перелинковке

  • Як у випадку зовнішніх посилань, анкор для внутрішніх краще робити різними. Так природніше. Якщо, наприклад, просувається стаття "Самостійна розкрутка сайту", то посилатися можна і такими анкорами: "як розкрутити веб-ресурс самостійно", "розкрутка сайту самому", "поради по тому, як розкрутити інтернет-проект" і так далі.
  • Кількість внутрішніх посилань. Якийсь формули або певного числа, звичайно ж, немає. Переплевивает Вікіпедію не варто . Головне, щоб лінки були корисними, тематичними, релевантними контенту і посилалися на обнародувано сторінки.
  • Якщо у вас складне меню або навігація (категорії і підкатегорії), то корисно буде використовувати "хлібні крихти".
  • Краще не ставити 2 посилання на один і той же документ, якщо тільки це не потрібно по контексту.
  • Чим менше вихідних зовнішніх лінків зі сторінки, тим краще.
  • Потрібно розуміти, що посилання з різних веб-документів будуть відрізнятися по ефективності. В якості порівняння можна використовувати показник Page Rank сторінки і кількість вихідних зовнішніх і внутрішніх лінків з неї.

  Ну а на завершення хочу додати, що потрібно не забувати і про відвідувача (читача), що не розміщуючи посилання не по темі в кожному реченні.

  Як ви перелінковивают сайт? Може бути, використовуєте якісь власні методи? Якщо у вас є питання, то задавайте їх нижче в коментарях. Ви можете залишити відгуки Як ви перелінковивают сайт !

  Ви бачили, який Page Rank документів у цій енциклопедії?
  Як ви перелінковивают сайт?
  Може бути, використовуєте якісь власні методи?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»