Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Внутрішня пошукова оптимізація сайту: ручне редагування мета-тегів і тега заголовка сторінки

  1. Внутрішня оптимізація сайту - вступна
  2. Тег заголовка сторінки <title>
  3. Мета тег description
  4. На що звернути увагу при розробці?
  5. Поля можуть бути не обов'язковими для заповнення
  6. висновок

  Вирішив відкрити серію статей на тему внутрішньої оптимізації сайту для пошукових систем Вирішив відкрити серію статей на тему внутрішньої оптимізації сайту для пошукових систем. У них я буду розповідати про техніках програмування і елементах проектування веб-сайту, на які варто звернути увагу при розробці. З огляду на внутрішню оптимізацію на етапі створення сайту, ви полегшите подальшу роботу SEO-фахівця і можливо виключіть додаткові фінансові витрати!

  Отже, перша стаття, вступна, з циклу «Внутрішня оптимізація сайту», про необхідність надання адміністратору веб-ресурсу можливості вручну редагувати мета-теги і тег заголовка сторінок. Стаття більше розрахована на web-розробників, ніж SEO-фахівців.

  Внутрішня оптимізація сайту - вступна

  Нижче коротко опишу призначення 2х тегів, які використовуються пошуковими системами. Якщо ви знайомі з основами пошукової оптимізації, можете сміливо пропускати дане введення, я впевнений, що інформація, яку я в ньому викладу, вам відома.

  Тег заголовка сторінки <title>

  Тег <title>, відображається пошуковими системами у видачі як заголовок станиці.

  <Title> Карта Волгограда Інтерактивний навігатор по місту Волгограду </ title>

  Є вкрай важливим тегом! У нього необхідно помістити інформацію, прочитавши яку користувач вирішить перейти на ваш сайт.

  У <title> потрібно поміщати текст, збагачений ключовими словами, так як пошукова система в подальшому буде враховувати його в алгоритмах ранжирування, як один з найважливіших факторів, на основі яких буде визначатися позиція сторінки в пошуковій видачі.

  Складність заповнення тегів <title> полягає в тому, що необхідно складати текст, дружній як користувачам, так і пошуковим системам. Тому просто наповнити його ключовими словами не вийде, текст буде нечитабельним і не є привабливим для користувачів, на вашу посилання будуть вкрай рідко кликати, навіть якщо вона буде на перших позиціях у видачі.

  Головне не забувати, що ми працюємо на збільшення цільової аудиторії сайту, а вплив на пошукову видачу - засіб досягнення нашої мети!

  Довжину заголовка сторінки рекомендую робити не більше 7-ми слів.

  Мета тег description

  Наступний тег, який заслуговує на увагу - мета тег description.

  <Meta name = "description" content = "VLG Navigator інтернет-портал по місту Волгограду. Інтерактивна Карта Волгограда, товари і послуги Волгограда." />

  Визначає вміст кожної HTML-сторінки. Спочатку даний тег використовувався пошуковими системами як сниппета (тексту під заголовком сторінки в пошуковій видачі). Правда на поточний момент сніппети в основному завжди формуються інтелектуально - з тексту сторінки вибирається частина, найбільш релевантна запиту користувача, вона і буде сніпетів. Проте, іноді помічаю, що сниппет для сторінки був сформований з тексту, що знаходиться в мета тезі description, тому він поки важливий для нас.

  Важливо! Поширена помилка серед веб-майстрів - однакові HTML-заголові і опис для всіх сторінок сайту. Цього необхідно уникати! Візьміть за правило, для кожної з сторінок прописувати унікальні HTML-заголовки та інформацію для мета тегу description!

  На цьому вступна частина закінчена.

  На що звернути увагу при розробці?

  Отже, повернемося до особливостей розробки веб-сайту. Уявіть, ви створюєте новинний сайт. Кожна новина матиме унікальний URL і назва, яку будуть бачити де-небудь на сторінці списку новин.

  Так як кожна новина буде представлена ​​окремою сторінкою на сайті, то необхідно визначитися, що буде містити тег заголовка <title> і мета тег description? Як HTML-заголовка сторінки можна було б взяти назву новини, але не завжди це практично, особливо якщо немає можливості додати в назву потрібну кількість ключових слів, зберігаючи природність тексту. Виходить тупикова ситуація, який з неї можна знайти вихід?

  Все дуже просто, надайте адміністратору сайту можливість заповнювати вміст HTML-заголовка сторінки <title>, а так само мета-тега description при створенні новини.

  Так, у вашій формі додатися 2 додаткових поля, а в базі даних 2 стовпці, але це значно спростить подальшу роботу SEO-фахівця з просування вашого сайту. Без додаткових доробок сайту йому буде доступний інтерфейс редагування інформації, важливої ​​для пошукових систем.

  Поля можуть бути не обов'язковими для заповнення

  Можна зробити ці додаткові поля в формі не обов'язковими для заповнення. У такому випадку, якщо вони були залишені незаповненими, інформація для HTML-заголовка сторінки буде братися з назви новини, яке є обов'язковим, а опис, наприклад, формуватися з перших 200 символів тексту самої новини.

  висновок

  Часом досить складно переробити вже функціонує в мережі проект згідно з вказівками SEO-фахівця. Тому, перш ніж приступати до розробки, проконсультуйтеся з SEO-спеціалістом на тему внутрішньої оптимізації сайту. Слідуючи його вказівкам, ви заощадите свій дорогоцінний час і час програмістів, які з вами працюють.

  All in One SEO Pack - Wordpress плагін, який надає можливість вручну редагувати мета-теги і тег заголовка.

  Цікаво почитати:

  На що звернути увагу при розробці?
  Так як кожна новина буде представлена ​​окремою сторінкою на сайті, то необхідно визначитися, що буде містити тег заголовка <title> і мета тег description?
  Виходить тупикова ситуація, який з неї можна знайти вихід?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»