Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Все про серфінг або як правильно і швидко серфить.

  Якщо ви знаєте, що таке серф відразу проведіть по екрані вниз.

  теорія:

  Для початку давайте розберемося що ж таке серфінг.

  Серфінг - це перегляд на комп'ютері сторінок рекламних сайтів на протязі певного проміжку часу. Під час перегляду сторінки на ній включається таймер, який показує час, що залишився до закінчення перегляду. Після закінчення часу перегляду задається контрольний питання, який зазвичай складається з ряду п'ятикутних зірочок і ряду чисел від 1 до 8 або ж замість зірочок висвічується просте арифметичне дію на додавання чи віднімання в межах числа 8.
  Приклади: 6 + 2, 8-6 ..... і т. Д.

  Виконавцю необхідно порахувати кількість зірочок і натиснути на число, яке відповідає кількості зірочок або ж вирішити приклад і натиснути на правильну відповідь (вибрати правильну цифру). У разі правильного результату за клік по посиланню нараховується плата, про що буде свідчити з'явилося повідомлення зеленого кольору в лівому нижньому кутку на місці прикладу або зірочок. Якщо була натиснута не та цифра, або неправильно вирішене приклад (не вибрано правильні відповідь), плата за клік не нараховується і на місці цифр і зірочок з'являється червоний хрест і текстове повідомлення про помилку в підрахунку кількості зірок або неправильно вирішену прикладі. Все просто.

  Серфінг буває двох видів:

  1. Ручний серфінг - виконавець клікає і переглядає сайти вручну на комп'ютері.

  2. Автоматичний серфінг - весь серф відбувається автоматично без участі серфера, за допомогою спеціальної комп'ютерної програми, яка відстежує появу посилань для серфінгу.

  На seo sprint дозволений тільки ручний серфінг. Використання автосерфінг на проекті строго заборонено. Аккаунт користувача, який порушив правила серфінгу, баниться і в подальшому видаляється без права відновлення.

  Ось пункт з правил seo sprint:

  3.14. Категорично заборонено використання програм накрутки (Автокликер і / або автобраузери і / або прискорювачі таймера), а так само будь-які інші сторонні програми і утиліти для роботи на SEO sprint. Використання, поширення, продаж або реклама подібних програм категорично заборонені і караються баном.

  Практика:

  1. Відкриваємо головну сторінку сервісу. Натискаємо в меню "Заробляти" розділ "Серфінг сайтів"

  2. У центральному вікні з'являться посилання для серфінгу, в даному випадку - поки одна

  У центральному вікні з'являться посилання для серфінгу, в даному випадку - поки одна

  3. Наведіть курсор миші на гурток посередині посилання і клацніть по ньому один раз. Відкриється напис "Переглянути сайт рекламодавця".

  4. Клацніть по напису "Переглянути сайт рекламодавця". У браузері автоматично відкривається нове вікно з сайтом, який потрібно переглянути. У лівому нижньому кутку починає працювати таймер, який показує, скільки секунд залишилося до закінчення перегляду (до кліка по цифрам з кількістю зірочок або по цифрі з правильною відповіддю на арифметичний приклад). Поки таймер веде зворотний відлік, Ви можете робити переходи по сайту, прокручувати вміст сторінок роликом мишки (робити скролінг). Чи не закривайте сторінку з сайтом до закінчення роботи таймера, інакше не буде проведена оплата за клік по посиланню. Якщо таймер завис або після закінчення роботи його НЕ висвітився ряд зірочок і не з'явився арифметичний приклад, просто оновіть сторінку сайту. Таймер включиться заново і, можливо, на цей раз не зависне.

  Порада: не обов'язково сидіти під час таймінгу на сайті, який ви Серф. Ви можете згортати браузер, переглядати інші сторінки в інтернеті, а по закінченню таймінгу просто відповісти на контрольне запитання і все. Можна виконувати завдання та серфить одночасно. Однак не можна відкривати відразу кілька сайтів для серфа одночасно, так як за них вам не заплатять.

  Отже, Ви чекаєте закінчення роботи таймера і переглядаєте сторінку. Після того, як таймінг закінчиться ви відповідаєте на контрольний вопрос.Еслі ви все зробили правильно, то побачите ось це:

  Якщо відповісте неправильно, то це:

  Помилки можуть бути і іншими, але їх можна уникати.

  Щоб уникати помилок запам'ятайте алгоритм роботи:

  1. Відкривайте ОДНУ посилання серф сайту.

  2. Дочекайтеся закінчення лічильника.

  3. Правильно відповідайте на питання.

  Ось, власне і все. Як бачите нічого складного в серфінгу немає. Дерзайте!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»