Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Вслух.ru: Податки за поняттями

  1. «Коли 20 років спиш з податковим кодексом, починаєш багато розуміти».
  2. «Вся система заточена на те, щоб з 95% платників податків забирати 75 копійок з кожного заробленого...
  3. «Оптімізіруешь або НЕ оптімізіруешь - немає різниці ... Податки у нас збирають не за законом, а за...
  4. # МастерЗавтрак - територія практиків.

  # МастерЗавтрак з Євгеном Сівковим.

  Гостем Майстер-сніданку на цей раз став Євген Сівков - до недавнього часу голова партії платників податків Росії, визнаний експерт в області зниження податків і захисту бізнесу, один із найкомпетентніших і затребуваних консультантів Росії по податках і оподаткуванню, автор понад 70 праць з оподаткування.

  «Коли 20 років спиш з податковим кодексом, починаєш багато розуміти».

  Заради цього розуміння ми і зібралися.

  Про «засланих козачків»

  В контексті інтересів сторін Євген вказав на дві принципові помилки в сприйнятті всього, що пов'язано з податками:

  1. Податки - це питання власника бізнесу: «На різні семінари по оптимізації податків протягом багатьох років в регіонах ходять головні бухгалтери. Але, зрозумійте, вони не зацікавлені в оптимізації - їх інтерес в спокійного життя і спокійною здачі звітності. Як показує практика, зарплату за оптимізацію їм не підвищують. Навіть управлінців відправляти безглуздо - теж не та мотивація. У Москві на такі семінари ходять вже в першу чергу власники ».

  2. Існуюча в країні податкова система деструктивна по відношенню до бізнесу: «Наш податковий кодекс писали американці. Спочатку в ньому закладено стільки всього, що з ПДВ всіх трясе ... А зараз, коли буде остаточно автоматизована системи кругової поруки з ПДВ і зарплатних податках, будь-який підприємець спочатку буде винен, так як захиститися від фірми одноденки в 10-му коліні нереально ».

  А зараз, коли буде остаточно автоматизована системи кругової поруки з ПДВ і зарплатних податках, будь-який підприємець спочатку буде винен, так як захиститися від фірми одноденки в 10-му коліні нереально »

  про оптимізацію

  «Оптимізацією податків в нашій компанії займаюся тільки я - справа дуже тонка. Консультую різних людей від депутатів і олігархів до злодіїв в законі. Відповідаю за свої слова - ще живий ».

  Є у Євгена знаменита книга, яка викликала на нього і депутатський гнів, і серйозні перевірки - «Чорна і біла оптимізація податків». Так ось, наводяться там рівно ті «схеми», які є законними. Тобто, навіть не схеми в загальноприйнятому розумінні, а техніки грамотного застосування передбачених законом варіантів зниження податкового тягаря. «Чорними білі схеми стають тільки в кривих ручках», - підкреслив Євген.

  «Чорними білі схеми стають тільки в кривих ручках», - підкреслив Євген

  Сама грамотна оптимізація, на думку нашого гостя, - це без використання схем. У цьому контексті прозвучали, як мінімум, такі думки:

  • Використовувати позицію власника. Власник завжди платить менше, ніж наймана людина, якою б статус всередині компанії він не обіймав. Так надходять в сфері корпоративного управління: завдання власників - затягнути все особисті витрати на компанію (відпочинок, транспорт і навіть дорогий гардероб ...).

  • Ставати багатшими - чим багатша ви в Росії, тим менше ви платите. Наприклад, платників податків, чий дохід за рік перевищує 5 млрд. Руб., А активи - 10 млрд., Фактично звільнили від виїзних перевірок - досить повідомити податківців про угоди і планованих схемах сплати податків наперед. Для значимих компаній ввели в практику мирові угоди: ФНС тільки з трьома великими боржниками в 2016 році уклала такі угоди на 2 млрд. Руб. З нового року вводиться податковий рулінг, в рамках якого держава сама буде консультувати з проведення операцій (інтерес, перевіряти їх згодом у нього, природно, пропадає). «Хоча, як показало одне дисертаційне дослідження, в Росії, щоб бути дуже багатим, потрібно мати доступ до бюджетних грошей і родича високопоставленого чиновника в раді директорів», - зазначив Сівков.

  • Заснувати релігійну організацію. За ним, за словами гостя, просто немає практики перевірок. Вони не платять податок на прибуток і ПДВ.

  • Використовувати статус некомерційної організації. «Але тут плюс буде тільки при отриманні грошей з бюджету», - зазначив Євген.

  «Вся система заточена на те, щоб з 95% платників податків забирати 75 копійок з кожного заробленого рубля. Олігархи платять по 35 копійок з рубля. Релігійні організації по 10 копійок. І майже нічого не платять міжнародні банки ».

  Тепер трохи про схемах. «Ніколи в схемах можна вступати в протиріччя з податковою службою». Гість зазначив, що люди часто неадекватно сприймають податкову реальність: «Вам не потрібні унікальні податкові схеми, так як унікальна схема заклинить мозок того податківця, який прийде до вас з перевіркою, - він повинен побачити прості схеми, які відпрацьовані вже в арбітражній практиці і приймаються , як норма в російській економіці ».

  Для прикладу розглянули ряд напрямків оптимізації по найбільш важким для малого і середнього бізнесу податків - ПДФО і обов'язкові відрахування із заробітної плати:

  • використовуйте соціальний пакет. Це заміна співробітникові частини заробітної плати на послуги, які він так і так оплачує в своєму житті (зв'язок, парковка у офісного центру і т.д.);

  • використовуйте неоподатковувані або частково оподатковувані виплати. Наприклад, надбавка за вахтовий метод роботи не обкладається ні ПДФО, ні соціальними відрахуваннями. І вона може бути застосовна в компаніях, де є філії в сусідніх містах.

  • застосовуйте оренду, вона обкладається тільки ПДФО. Найпростіший варіант - оренда особистого транспортного засобу вашого співробітника, якщо він використовує його в службових цілях.

  • застосовуйте прямі пільги, передбачені для вашого бізнесу законом. «Поки не пройдете всі пільги, навіть не застосовуйте попередні пункти».

  Про відносини з ФНС

  «Оптімізіруешь або НЕ оптімізіруешь - немає різниці ... Податки у нас збирають не за законом, а за поняттями - у податківців є плани ... Всі виїзні податкові перевірки закінчуються результатами - все одно донарахують податок. І до вас не приходять тільки тому, що поки не до вас ».

  І до вас не приходять тільки тому, що поки не до вас »

  Євген впевнений, що в Росії зроблено все, щоб облік вели неправильно: «Щоб завжди ви були винні». Як узагальнив спікер, вітчизняний бізнес вибудовує відносини з державою по 6 варіантів:

  1) Компанія веде бухгалтерський облік за всіма правилами. На думку Євгена Сівкова в Росії так роблять лише іноземні компанії, присутні в нашій країні: «Якщо головний бухгалтер буде все вести за правилами, він забезпечить виїзну податкову перевірку». Але мені, схоже, пощастило більше - я знаю ще ряд таких компаній, і вони резиденти РФ.

  2) Компанія робить вигляд, що веде бухгалтерський облік - є якийсь бухгалтер і якась звітність, але в планах власника потім «злити» цю компанію. Цей підхід - вже минуле день - ФНС навчилася чітко протидіяти йому.

  3) Компанія «зливає» облік: «ФНС до сих пір не придумала, як вилучати документи зі спеціалізованих консалтингових компаній, які за договором надання послуг ведуть для вас бухгалтерський облік і мають засновників за кордоном ... Та й ті компанії, у яких документи гинуть в ПП, іноді живуть краще, ніж інші ».

  4) Компанія веде облік так, як потрібно податкову службу - домовляється з нею. Цікава думка прозвучала: «чим ви гнучкіше, тим довше ви живете - ті, хто перевіряють компанії рівня Газпрому, потім там працюють».

  5) Компанія використовує фірми-одноденки. На цьому навіть не стали зупинятися - після ряду змін в обліку ПДВ і посилення практики роботи ФНС в режимі презумпції винності, даний варіант застосовують лише абсолютно неадекватні люди: «У Москві йде шквал переслідувань по роботі з фірмами-одноденками. І йде це від Слідчого комітету ».

  6) Компанія веде облік, як зручно їй, але використовує «номіналів» на позиціях директора і головного бухгалтера: «Найважливіше в оптимізації податків - це гарантії ... Ви чітко повинні розуміти, хто буде нести відповідальність - від податкової немає захисту».

  Це російська реальність. Однак Євген ще й ще раз акцентує думку про те, що чинним законодавством передбачено безліч варіантів саме законного скорочення податкового навантаження. «З 2014 року все змінилося - будують нові СІЗО і готуються до посадкам по ПДВ», - нагадав він про можливі наслідки невірних кроків.

  про основи

  І ще ряд важливих думок, які прозвучали по ходу Майстер-сніданку. Вони покликані налаштувати власника бізнесу на правильне розуміння податкового оточення бізнесу.

  • «Ми не приступаємо до оптимізації податків до тих пір, поки в компанії немає податкового планування». Справа в тому, що важливо наперед прораховувати наслідки тих чи інших кроків, і не по окремо взятій угоді або напрямку бізнесу, а в системі, щоб оптимізувати навантаження компанії в цілому. «Для організації планування є випробувана система представлення даних: 4Т9 - чотири попередні тижні, поточний тиждень і 9 майбутніх тижнів. І це завдання не бухгалтера, а економіста ... Головбух - співробітник податкової ».

  • «Найкращий спосіб оптимізації податків - підвищення доходів бізнесу. Ті, хто скорочують витрати, в результаті не виживають ».

  • Податкова перевірка вийде туди, де багато співробітників і багато податків. Поки ви невеликі - ви живете щасливо і довго. Уникайте критичних меж спеціальних режимів оподаткування. Забезпечуйте відповідність динаміки витрат і динаміки доходів. «Хороший бухгалтер повинен розуміти, яка динаміка і масштаб показників повинні бути».

  «Хороший бухгалтер повинен розуміти, яка динаміка і масштаб показників повинні бути»

  Про реальність і ризики

  На завершення, за традицією, ряд цитат, які відображають реальність ведення бізнесу в сучасному податковому оточенні і передають атмосферу, минулої зустрічі:

  • У вас є співробітник у фірмі, яка своєю зарплатою відповідає за сплату податків?

  • У листах спірні ситуації ФНС і Мінфін коментують суперечливо - у них багато думок на одне питання. В результаті бізнес завжди неправий.

  • Сам податковий кодекс суперечить конституції РФ: рішення приймає не суддя, а керівник податкової служби.

  • Основна маса рейдерських захоплень досі пов'язана з податками.

  • Власник, коли всього позбавляється, дізнається про це останнім.

  • Банки - джерела інформації для ФНС, контролюйте надання довідок 2НДФЛ.

  • Персонал - це загроза. Я не зустрічав людей, які не здавали свого директора.

  • Благодійники - кандидати на виїзну перевірку.

  • Поки ведеться бізнес по-простому - ведіть: ССО з базою «доходи» і ЕНВД без відкриття розрахункового рахунку.

  • У Росії донарахування податків роблять навіть на підставі показань свідків.

  • Завдання ФНС - створити систему, щоб кожен був під повним контролем. У керівництва податкової немає довіри до своїх співробітників - все буде автоматизуватися.

  • Досить платити 1% з будь-якої транзакції і можна скасувати всі податки в країні.

  Я перевірив останній пункт, і він не далекий від істини. Тільки куди ж подінеться ціла армія людей, які сьогодні зайняті податковим адмініструванням?

  # МастерЗавтрак - територія практиків.

  Анонс майбутнього Майстер-сніданку.

  Організація і підтримка проекту Майстер-сніданки: ТРО ТОВ «Ділова Росія».

  Ідея та концепція: Інститут моделювання бізнесу «Майстер».

  Ведучий: Антон Язівського (www.facebook.com/anton.yazovskikh).

  Інформаційна підтримка: vsluh.ru, 1tmn.ru, Видавничий дім «Янтар» і «Афіша Бізнес Подій».

  Фото: Олександр Зубков.

  Відео: Олексій Чиняков.

  Тільки куди ж подінеться ціла армія людей, які сьогодні зайняті податковим адмініструванням?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»