Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Встановіть SMART SEO цілі на 2018 рік

  1. Конкретні
  2. Вимірюваний
  3. Досяжний
  4. Реалістичний
  5. Час чутливий
  6. Використовуйте SMART цілі SEO для вашого бізнесу

  Ми всі знаємо, наскільки важливими є цілі для особистого та ділового життя. Однак, якщо ви не витратите час на створення SMART цілей, практично немає сенсу взагалі ставити цілі.

  Але які SMART цілі ?

  SMART - це абревіатура для:

  • S- пептичний
  • M зручно
  • Неймовірний
  • R ealistic
  • Тим чутливий

  Якщо ви не створюєте свої цілі в рамках SMART, вони не матимуть позитивного впливу на ваш бізнес, який ви сподіваєтеся. Отже, як ви створюєте цілі SMART SEO для вашого бізнесу?

  Конкретні

  Коли ви сідаєте, щоб створити свої цілі, ви повинні переконатися, що вони дуже специфічні. Ви повинні точно знати, чого ви прагнете досягти. Бути специфічним допоможе вам відстежувати ваш прогрес, а також полегшити визначення кроків, які потрібно зробити, щоб досягти цього. Цілі, які занадто розпливчасті, важко працювати.

  Наприклад, замість того, щоб сказати, що ваш бізнес хоче покращити рейтинг, більш конкретною метою було б: покращити 10 рейтингів для певного ключового слова. Сказавши, що, ви повинні думати більш широко з точки зору того, що SEO приносить до вашого бізнесу. Ваші цілі не повинні бути пов'язані тільки з рейтингами, тому що те, що ви дійсно хочете, є результатами, які можуть надавати вам вищі рейтинги, наприклад, більшу кількість конверсій або підвищену обізнаність про бренд. Збільшення рейтингу є методом, який потрібно використовувати для досягнення своїх цілей.

  Вимірюваний

  Якщо ви не створюєте цілі, які можна виміряти, ви не зможете сказати, чи дійсно ви це досягли. Це пов'язується зі специфікою; чим більш конкретними є ваші цілі, тим легше їх виміряти.

  Наприклад, замість того, щоб сказати, що ви хочете покращити органічний трафік на своєму веб-сайті, вимірний ціль буде включати, скільки ви хочете поліпшити: щоб покращити органічний трафік на веб-сайті на 100%. Існує безліч різних вимірюваних показників, які можна використовувати в цілях SMART SEO, включаючи:

  • Рейтинг для конкретних ключових слів
  • Кількість опублікованого вмісту
  • Органічний трафік для ключових слів
  • Кількість побудованих посилань
  • Органічні враження

  Рейтинг для конкретних ключових слів  Кількість опублікованого вмісту  Органічний трафік для ключових слів  Кількість побудованих посилань  Органічні враження

  Досяжний

  Якщо ваші цілі не досяжні, ви, очевидно, не збираєтеся їх досягати. Встановлення досяжних цілей може бути складним; де ви проводите межу між дуже складним завданням і недосяжною метою? Ви повинні покласти багато уваги і планування в свої цілі, щоб переконатися, що ваш бізнес може їх досягти.

  Коли мова йде про встановлення цілей SEO, є кілька речей, які потрібно пам'ятати, якщо розглядати, чи досяжні вони:

  • Чи є у вас ресурси для досягнення цієї мети?
  • Ваші цілі специфічні для вашого бізнесу, або вони занадто орієнтовані на те, що роблять інші компанії з різними ресурсами?
  • Ваші цілі орієнтовані на те, що ви можете досягти як бізнес, або вони занадто покладаються на речі поза вашим контролем?

  Реалістичний

  Встановлення реалістичних цілей подібне до встановлення досяжних цілей. Щоб мета була реалістичною, вона також має бути актуальною для вашого бізнесу. Наприклад, якщо ви міжнародна компанія, але всі ваші цілі SEO пов'язані з національними чи державними ключовими словами, це нереально для вашого бізнесу. Те ж саме стосується, якщо ви є лише місцевим бізнесом, але ви намагаєтеся націлити національні чи міжнародні ключові слова.

  Важливо відзначити, що хоча цілі можуть бути досяжними, вони можуть бути нереальними. Це може зажадати надто багато ресурсів і відняти від ваших інших цілей або завдань, або це може бути нерелевантним до того, як ви хочете позиціонувати свій бізнес.

  Час чутливий

  Не ставлячи часову шкалу до своєї мети, ви ніколи не будете знати, коли потрібно припинити працювати в цьому напрямку. Ви повинні вказати, коли ви хочете, щоб ваша мета була досягнута шляхом. Визначаючи, скільки часу знадобиться, щоб побачити переваги SEO, важко, ваші цілі не мають значення без шкали часу. Хто піклується, якщо ви збільшили органічний трафік на 50% за 20-річний період, коли ви могли б досягти цього протягом одного року?

  Використовуйте SMART цілі SEO для вашого бізнесу

  Продовжуючи планувати майбутнє свого бізнесу, настав час зробити крок назад і подивитися, як ви встановлюєте свої цілі. Встановлення цілей SEO, які не є конкретними, вимірюваними, досяжними, реалістичними і чутливими до часу, не принесуть вашому бізнесу жодних переваг.

  Якщо ви боретеся, щоб планувати свою стратегію SEO, команда професіоналів в R6 Цифровий може допомогти! Контакт наша команда експертів сьогодні, щоб побачити, що ми можемо зробити для вашого бізнесу.

  Отже, як ви створюєте цілі SMART SEO для вашого бізнесу?
  Встановлення досяжних цілей може бути складним; де ви проводите межу між дуже складним завданням і недосяжною метою?
  Ваші цілі специфічні для вашого бізнесу, або вони занадто орієнтовані на те, що роблять інші компанії з різними ресурсами?
  Ваші цілі орієнтовані на те, що ви можете досягти як бізнес, або вони занадто покладаються на речі поза вашим контролем?
  Хто піклується, якщо ви збільшили органічний трафік на 50% за 20-річний період, коли ви могли б досягти цього протягом одного року?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»