Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ву Хоанг Ан, СЕО в Avocode: «Кращі ідеї нам пропонують користувачі»

  1. Avocode - це продукт компанії Source. Програма, яку видобувають із PSD і Sketch файлів CSS, Swift,...
  2. Як виникла ця ідея? Або це була не ідея, а просто наболіле питання?
  3. Яка була команда з самого початку?
  4. Один дизайнер створив такий чудовий продукт!
  5. Як ви приходите до ідеї щось оновити або поліпшити продукт?
  6. Добре, наступне питання саме про користувачів, тому що я сам працюю з розробниками. Серед них багато...
  7. Існує так багато інструментів для дизайнерів і розробників, які допомагають автоматизувати роботу і...
  8. У вас є офіс в США. Як він працює?
  9. У вас є ідеї для нових продуктів? Або ви зараз націлені на вдосконалення Avocode?
  10. Будь ласка, скажіть пару слів дизайнерам, які хочуть створити мобільний додаток, але бояться поки.

  Avocode - це продукт компанії Source. Програма, яку видобувають із PSD і Sketch файлів CSS, Swift, Android і React Native код квітів, атрибутів зображення, шрифтів, розмірів і тп. Миша Рибачук з'їздив до Праги і поспілкувався з співзасновником і головний виконавчий директор компанії Ву Хоанг Аном про процес створення продукту, ідеях, команді і споживачах.

  Хто цей хлопець, якого прийшла ідея створення Avacode? Він був розробником або дизайнером?

  Першим продуктом, який ми створили, був плагін Photoshop під назвою CSS Hack, який, в основному, просто перекладав осередку CSS Layer в Photoshop в код CSS. Все просто. Уже рідна для Photoshop функція на сьогодні. У нас було багато клієнтів і користувачів. При спілкуванні з ними, з відгуків, ми зрозуміли, що було б корисно створити щось на зразок Avocode. По-моєму, це був Пітер: наш співзасновник і розробник інтерфейсу, який зрозумів, що це чудова ідея. Потім він поділився думками з нами, іншими співзасновниками. Ми пробували підтвердити ідею, поговорити з клієнтами, з'ясувати, чи варто створювати такий продукт. Усвідомивши, що це спрацює, ми почали роботу над проектом 2,5 роки тому. В процесі залучали все більше і більше людей. У продаж продукт вийшов відразу після запуску.

  Як виникла ця ідея? Або це була не ідея, а просто наболіле питання?

  Це була наболіла проблема, в тому числі, і в нашій команді. Упевнений, що ідея зародилася саме там. Нам довелося перевірити, чи були у інших команд такі ж труднощі. Ми поспілкувалися з користувачами попередніх продуктів, і виявилося, що у багатьох команд такі ж складнощі. Проаналізувавши наші проблеми, ми спробували їх вирішити. Думаю, що це кращий спосіб створити відмінний продукт.

  Яка була команда з самого початку?

  Перш ніж повністю присвятити себе створенню Avocode, ми будували плагіни для Photoshop і інших компанії. Спочатку ми найняли двох розробників. Одним з них був Пітер, який став співзасновником. Вони створили прототип. Також з нами працював на півставки дизайнер, який допоміг розробникам розібратися в UX і багато іншого. Отримавши перший прототип, ми дали його користувачам на тест, щоб зібрати зворотний зв'язок. Коли стало зрозуміло, що це відмінний продукт, який може вирости в щось більше, ми найняли більше девелоперів. На момент запуску Avocode в команді було 6 розробників і 1 дизайнер. Всього - 8-9 чоловік.

  Один дизайнер створив такий чудовий продукт!

  Так, це був один дизайнер, який створив інтерфейс і все інше. Були також хлопці з маркетингу.

  Як ви приходите до ідеї щось оновити або поліпшити продукт?

  У нас було багато ідей з самого початку, ми до сих пір їх реалізуємо. Але кращі ідеї нам пропонують користувачі, тому до них слід уважно прислухатися. Дізнатися їх проблеми і запропонувати рішення.

  Добре, наступне питання саме про користувачів, тому що я сам працюю з розробниками. Серед них багато дивних хлопців. Що ви робите, щоб почути і дізнатися їхні проблеми? Розробники - це не звичайні користувачі.

  Так, у багатьох розробників проблеми зі спілкуванням. Але є і ті, хто може чітко висловити свої думки. З нами зв`язуючі користувачі через дзвінки, коли ми можемо поспілкуватися з ними один на один. Ще є електронна пошта, але ми намагаємося особисто зустрічаємося з клієнтами. Якщо їх місце розташування є, ми пробуємо побачитися. В іншому випадку, обмінюємося Skype, Google Hangouts і т.д.

  Існує так багато інструментів для дизайнерів і розробників, які допомагають автоматизувати роботу і зробити її простіше. Що потрібно робити розробнику, щоб стати кращим у своїй сфері? Щоб бути на коні в піхоті девелоперів?

  Ми спробували найняти розробників топ-рівня. Ми дивимося не тільки на навички кодування, але і на те, як вони продумують UX, на копірайтинг і вміння керувати кодом. Це 50% того, що ми шукаємо в розробників. Оскільки вони працюють в команді, а не поодинці, спілкування і навички копірайтингу важливі в виробничому процесі. Вони допомагають зрозуміти продукт і бути залученим в нього повністю.

  У вас є офіс в США. Як він працює?

  У нас є американська компанія, вона володіє чеською компанією, але фізично всі люди, що створюють Avocode, знаходяться в Празі. Американська компанія в даний час створена для бізнес-цілей. Всі документи проходять через неї. Коли люди користуються нашим сервісом, всі процедури теж проходять в США. Зараз з команди ніхто не живе в Америці. Але думаю, це зміниться в майбутньому з метою маркетингу і продажів. В Європі у нас величезний ресурс розробників і дизайнерів, і ми повинні використовувати його як конкурентного перевага. Якщо найняти розробника в Кремнієвій долині, то можна витратити цілий статок.

  У вас є ідеї для нових продуктів? Або ви зараз націлені на вдосконалення Avocode?

  Так, наша місія - надати кращий інструмент для співпраці дизайнерів і розробників. Ми виразно в потрібному місці і можемо зробити багато, щоб поліпшити роботу фахівців. Avocode - один з таких проектів. Ми розробимо інші продукти поверх тієї ж технології.

  Вже зараз ми ми підтримуємо Photoshop і Sketch. А в майбутньому плануємо створювати такі продукти, як Illustrator, Adobe XD. Ми вивчаємо прототипи, стайл гайди UIKit. Це те, що я вважаю, входить в сферу роботи Avocode, і ми в цьому зацікавлені.

  Будь ласка, скажіть пару слів дизайнерам, які хочуть створити мобільний додаток, але бояться поки.

  Я думаю, що найкращий спосіб щось зробити - це власне почати робити. Навіть якщо ви створили гірший дизайн програми в світі, по крайней мере, ви щось зробили і чогось навчилися. Це процес. Я не збираюся давати вам 10 порад, як створити приголомшливе додаток. Кращий спосіб створити щось - це слухати людей, для яких ви це робите. Я думаю, в цьому ключ створення продукту: слухати своїх клієнтів.

  Версія англійською доступна по засланні .

  Як виникла ця ідея?
  Або це була не ідея, а просто наболіле питання?
  Яка була команда з самого початку?
  Як ви приходите до ідеї щось оновити або поліпшити продукт?
  Як він працює?
  У вас є ідеї для нових продуктів?
  Або ви зараз націлені на вдосконалення Avocode?
  Хто цей хлопець, якого прийшла ідея створення Avacode?
  Він був розробником або дизайнером?
  Як виникла ця ідея?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»