Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  WinTuning 7 portable - настройка і оптимізація Windows 7  WinTuning 7 portable - настройка і оптимізація Windows 7

  WinTuning 7 - призначена для настройки і оптимізації Windows 7, поліпшення її безпеки, видалення файлів-сміття з жорсткого диска, зменшення часу запуску комп'ютера і використовуваних програм. Дозволяє налаштовувати завантаження і завершення роботи комп'ютера, ядро ​​системи, прискорювати Інтернет-з'єднання, редагувати приховані настройки основних елементів Windows 7: робочий стіл, контекстні меню, провідник, панель завдань, меню пуск і т.д. Для всіх налаштувань є текстові підказки, а для деяких також відображається картинка, що дозволяє переглянути включену налаштування в дії. У WinTuning 7 включено кілька корисних програм-утиліт. Наприклад, утиліта для очищення жорсткого диска від непотрібних файлів (кешу браузерів, логів, ярликів недавніх документів, тимчасових файлів і т.д.) дозволяє звільнити додатковий простір на жорсткому диску. В утиліті «Редактор автозавантаження» можна безпечно (з можливістю відновлення) відключити непотрібні програми, які можуть сповільнювати завантаження Windows 7 (також ця утиліта автоматично вміє визначати ті програми, які можна сміливо видаляти з автозавантаження). У WinTuning 7 знаходиться база даних кожної утиліти, вбудованої в Windows 7, з докладним її описом і можливістю запуску з єдиного центру (в цілому в базі знаходиться 80 утиліт Windows 7).

  Завантажити WinTuning 7 portable - настройка і оптимізація Windows 7 !!! Шановний користувач, зверніть будь ласка увагу на рекламу. Можливо щось Вас зацікавить. Дякуємо. !!! Поділися посиланням на цю сторінку з друзями: Програми для Windows | Коментарі (0) Інші новини по темі:
  • Systerac XP Tools 4.0 Rus Portable
  • Auslogics BoostSpeed ​​5 - повна оптимізація роботи комп'ютера
  • AnVir Task Manager 7 - менеджер процесів
  • TuneUp Utilities 2009 RUS
  Програми на сайті
  Ключі оновлення NOD32 (імена і паролі)
  Для повноцінного відновлення антивіруса NOD32 з офіційних серверів eset, потрібні ключі оновлення NOD32 або простіше кажучи, реєстраційні імена і паролі для оновлення вірусних баз. Термін комерційного використання антивіруса визначають саме ключі для NOD32 і вони ж є основною ліцензією. Імена і паролі NOD32 проходять перевірку на працездатність кілька разів на добу і міняються як тільки підходить термін закінчення їх ліцензії, або вони перестають працювати, потрапляючи в чорний список. Ми намагаємося викладати ключі, які працюють не менше трьох місяців, що позбавляє вас від необхідності занадто часто їх міняти. Завдяки цьому, Ви завжди маєте можливість зайти і завантажити свіжі робочі ключі оновлення NOD32. Так само у нас надана розширена підтримка користувачів NOD32, де в коментарях до тем по антивірусу ми постараємося відповісти на всі Ваші запитання
  У зв'язку з припиненням підтримки версій NOD32 по імені і паролю, рекомендуємо встановити версію антивіруса не нижче 10.х.х і використовувати ліцензійний ключ.

  Поточна версія вірусної бази: 19298


  Оновлення баз для продуктів ESET версій 4.х.х - 9.х.х

  C виходом ESET Endpoint Antivirus і ESET Endpoint Security (бізнес версій п'ятої лінійки NOD32), у користувачів з'явилася можливість оновлювати свої антивіруси використовуючи архів з базою.

  Архів від 27.04.2019

  Версія вірусної бази: 19265


  ESET NOD32 Antivirus 8 RUS
  Антивірус ESET NOD32 8 - нова версія антивіруса з хмарними технологіями, що забезпечує посилений захист від складних загроз. Включає потужний HIPS, контроль пристроїв, ефективний захист від фішингу та вразливостей.
  ESET NOD32 Smart Security 8 RUS
  ESET NOD32 Smart Security 8 - нова версія комплексного антивіруса з хмарними технологіями і багаторівневим захистом. Включає в себе антивірус NOD32, HIPS, фаєрвол, захист від фішингу та вразливостей, антиспам і батьківський контроль.
  ESET Endpoit Security для Android
  ESET Endpoint Security для Android забезпечує високий рівень антивірусного захисту мобільних пристроїв під управлінням ОС Android. Рішення поєднує в собі широкий набір функцій і можливостей для безпеки конфіденційної інформації, що зберігається на смартфонах або планшетах.

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»