Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Wordpress, 1C Бітрікс | Налаштування серверів windows і linux

  Добридень Добридень! Шановні читачі та гості, популярного IT блогу pyatilistnik.org. Сьогодні я продовжу поповнювати свою скарбничку знань в розділі 1С. Вчора мене один з розробників, попросив йому допомогти налаштувати компоненти DCOM для Excel.Application в зв'язці з додатком 1С. Я раніше цього не робив, так що довелося в цьому розбиратися. За підсумками знайденого рішення, з'явилася і ця замітка. Упевнений, що на цей матеріал знайдуться бажаючі.

  Добридень Добридень! Шановні читачі та гості популярного комп'ютерного блогу pyatilistnik.org. Минулого разу ми з вами вирішили помилку " db query error please try later ", І відновили роботу сайту на платформі 1С Бітрікс. Сьогодні я хочу поділитися невеликою заміткою, як вийти з ситуації, коли не працює кнопка« Заповнити по ІПН »в Довіднику Контрагенти при створенні нового. Видається помилка" ОбщійМодуль.ОбщегоНазначеніяПовтІсп.Модуль (198) : Помилка при виклику конструктора (WSОпределенія) WSОпределенія = Новий (Тип ( "WSОпределенія"). Давайте розбиратися в чому власне справа.

  Добридень! Шановні любителі комп'ютерних технологій, я дуже радий, що ви знову заглянули на кращий IT блог pyatilistnik.org. Минулого разу ми з вами розібрали, як вирішується " Помилка застосування перетворень . Перевірте правильність шляхів зазначених перетворень ", сьогодні я розповім, про ще один надалі через неї. Темою публікації буде ситуація, коли ви не зможете встановити платформу 1С і будите отримувати повідомлення: Windows error: помилка виконання функції, вирішуємо за хвилину, впевнений тема буде для багатьох корисної.

  Добридень Добридень! Шановні читачі та гості великого IT блогу pyatilistnik.org. Минулого разу я вам розповідав, про установці Denwer , На якому ми тестували додаток. Сьогодні я б хотів розглянути улюблену нашу платформу 1С. Знадобилося мені тут встановити для старих баз, клієнта 8.2. Начебто справа нікчемна, але у мене з'явилася помилка при установці 1с 8.2: "Помилка застосування перетворень. Перевірте правильність шляхів зазначених перетворень". Таку я ще не зустрічав, запитав у колег з 1С, то ж не бачили. Вивчивши питання в інтернеті і перевіривши деякі рішення на практиці, я знайшов, то що мені підійшло і я б хотів цим поділитися, в цій статті.

  Вивчивши питання в інтернеті і перевіривши деякі рішення на практиці, я знайшов, то що мені підійшло і я б хотів цим поділитися, в цій статті

  Добридень! Шановні читачі та гості блогу Pyatilistnik.org, продовжуємо з вами оптимізувати вас сайт на WordPress. Минулого разу, я вам докладно висвітлив питання, про те, як очистити код від сміття , І ми з вами збільшили швидкість завантаження вашого ресурсу. Сьогодні ми ще більше збільшимо швидкість завантаження, особливо на мобільних версіях вашого сайту, за рахунок автоматичної оптимізації зображень для сайту. Відразу скажу, якість зображення не постраждає.

  Відразу скажу, якість зображення не постраждає

  Добрий день шановні читачі і гості блогу, перемикається від настройки CMS Бітрікс , На WordPress. Сьогодні налаштовуючи сайт одному зі своїх друзів, я зіткнувся з такою проблемою, що при спробі активувати плагін Super Cache, я отримав помилку: Error: Your cache directory /home/httpd/vhosts.названіе сайту / did not exist and could not be creted by the web server. Check / home / httpd / vhosts / назва сайту / permissions. І в підсумку, немає можливості увійти в налаштування плагіна і що-небудь змінити. Давайте дивитися як це виправити.

  Давайте дивитися як це виправити

  Добрий день шановні читачі і гості блогу, не так давно, в лютому 2017 року, компанія google запустила, черговий пошуковий фільтр під назвою "Фред", про це можна почитати тут . В результаті дуже велика кількість сайтів сильно просіла у видачі, кожен за своїми параметрами, але всіх об'єднувало одне, що не якісні сторінки. Так як я при створенні блогу, не відзначався оптимізованими текстами і добре оформленим контентом, то якусь частину цього алгоритму я відчув, що з спонукало мене перероблення старих статей. У мене дуже багато було нотатки, де було мало контенту, і контент був закритий рекламними блоками, що не дуже добре мене показувало в очах Google, над цим я працюю, а ще я помітив, при травневої оптимізації, що у мене стали дуже багато з'являтися сторінки, які не оптимізовані під мобільні пристрої, і як з'ясувалося, вони збільшувалися півтора місяці, поки я не побачив це випадково. Сьогодні я розповім як у себе перевірити сторінки на предмет зручності перегляду на мобільних пристроях і покажу в чому у мене була проблема.

  Сьогодні я розповім як у себе перевірити сторінки на предмет зручності перегляду на мобільних пристроях і покажу в чому у мене була проблема

  Добрий день колеги і просто гості блогу, хочу з вами поділитися глюком, який я зловив на своєму сайті, побудованому на популярній CMS WordPress. Проблема полягає в тому, що при створенні або редагуванні статті, або сторінки, у мене стали не активні деякі кнопки управління, такі як завантаження нових медіафайлів, режим редагування коду, зміна посилань і їх параметрів. Погодьтеся, що для комфортного написання статей ці функції життєво необхідні.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»