Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  WordPress SEO By Yoast: Кращий плагін для оптимізації блогу

  1. Як WordPress SEO плагін працює
  2. Аналіз вашого блогу через WordPress SEO плагін
  3. Оптимізація публікацій у блозі
  4. Не забувайте про авторство Google!
  5. Нарешті…

  Хороший пост у блозі - це не просто добре підготовлений текст - це також легко читається для пошукових систем. Тепер, якщо ви пишете природно і пропонуєте цінну інформацію, певні фактори пошукової оптимізації на сторінці будуть виконані. Але є так багато інших аспектів SEO, що середній власник бізнесу або не знає, або не має часу, щоб дізнатися і застосувати до їх власного веб-присутності.

  Пам’ятайте: добре оптимізована публікація в блозі (серед інших факторів) може означати, що ваша публікація вища в пошукових системах, подібних до цього:

  Або це:

  Ви можете провести a повний аудит сайту SEO вивчити, як ваш сайт робить з точки зору рейтингу пошукових систем, видимість в пошукових системах і конкурентного аналізу. Але мета цього повідомлення - показати і пояснити простий інструмент, який можна використовувати для оптимізації повідомлень у своєму блозі. Більшість власників бізнесу, з якими я зіткнувся і працював, загалом, мають WordPress веб-сайтів. Це проста система управління контентом (CMS) і одна з найпопулярніших там.

  Минулого року мій колега запропонував плагін WordPress з назвою " Плагін SEO WordPress Від Yoast. Це простий у встановленні, простий у використанні плагін, який служить в якості керівництва, щоб показати вам, як ви можете оптимізувати кожну сторінку і публікувати на своєму сайті.

  Ви можете почати з пошуку плагіна SEO WordPress в панелі інструментів WordPress, встановити його та активувати. Після цього воно відображатиметься внизу редактора в кожному новому проекті.

  Як WordPress SEO плагін працює

  Найкращий спосіб використання плагіна SEO WordPress полягає в тому, щоб спочатку створити свій блог. Після декількох повідомлень, якщо ви будете відносно новими на сторінці SEO, це стане досить зрозумілим, що вам потрібно зробити у вашому блозі, щоб вони були оптимізовані для пошукових систем.

  Після створення публікації в блозі на вкладці "Загальні" плагіна ви побачите 5 речей:

  1. Попередній перегляд фрагменту - як буде виглядати ваша публікація на сторінках результатів пошуку (SERP).
  2. Ключове слово " Фокус" - головне ключове слово, за яким ви бажаєте посаду посаду. Як правило, це буде ключове слово, яке вказує на те, про що йдеться у вашій статті, і повинно бути природним. Якщо ваша стаття "Як здорове харчування може допомогти вам жити довше", "здорове харчування", ймовірно, буде ваш фокус ключовою фразою. Інший приклад: "5 знаків, які вам потрібні нові дощові водостічні труби" - "дощові жолоби" - це ваша ключова фраза.
  3. SEO Назва - Часто згадується techies як "теги заголовка", це те, що ви хочете, щоб ваша назва відображалася в SERPs як. Нижче наведено зображення того, як це буде виглядати.
  4. Мета опис - що ви хочете Мета опис в SERPs бути. Те, що зручно, полягає в тому, що його можна заповнити в модулі WordPress SEO Plugin з обмеженнями символів, видимими для вас - більше про це пізніше.

  Ось як буде виглядати фрагмент у видачах з кількома з перелічених вище елементів:

  Ось скріншот того, як він виглядає у плагіні SEO WordPress:

  Ви хочете вибрати ключове слово для фокусування, яке потрібно націлити на всю публікацію. Це, звичайно, повинно було з'явитися у вашому листі - і, як наслідок, після того, як ви зберегли чернетку, ви повинні вже з'явитися у вашій назві та URL.

  WordPress SEO плагін покаже вам, скільки разів ваш фокус ключове слово приходить у вашій назві, URL, зміст і мета опис. За умовчанням вона відображатиме все, що ви ввели як назву для своєї публікації. Проте, тепер рекомендується скоротити довжину тегів заголовків до 55-60 символів, завдяки Google збільшує розмір титульного шрифту у своїх видачах.

  Аналіз вашого блогу через WordPress SEO плагін

  Після того, як ви заповнили все під вкладкою «Загальні» в WordPress SEO Plugin, натисніть на вкладку «Аналіз сторінки» і ви побачите довгий список факторів оптимізації з кольоровою кулею поруч із нею. Кольорова куля відображатиметься лише за умови збереження принаймні одного чернетка.

  Якщо він відображається зеленим кольором (як це зроблено нижче), це означає, що ваша посада була оптимізована для цього фактора, і вона розповість вам, чому. Якщо він відображається жовтим, оранжевим або червоним, це означає, що вам потрібно виконати певну оптимізацію.

  Якщо він відображається жовтим, оранжевим або червоним, це означає, що вам потрібно виконати певну оптимізацію

  Знову ж таки, якщо ви пишете природно про тему, ваше ключове слово фокусування має з'явитися природно. Але переконавшись, що кожен блог, який ви публікуєте, читається пошуковими системами, важливий, і плагін для WordPress SEO надає вам ефективний посібник для того, щоб це зробити.

  Оптимізація публікацій у блозі

  Беручи з вкладки аналізу сторінок плагіна SEO WordPress, ось деякі кращі практики для вас, щоб забрати і використовувати:

  1. Напишіть якісний вміст. Переконайтеся, що на вашому посту є вступ, тіло та висновок
  2. Майте щільність ключових слів (як часто ваше ключове слово або незначні його зміни відображаються на сторінці) між 1-5%. Якщо він нижче 1%, він не буде ранг. Якщо вона перевищує 5%, Google вважатиме, що це ключове слово.
  3. Тримайте теги заголовків у межах 50-60 символів і вкажіть ключове слово.
  4. Напишіть цікавий опис під 150 символами з ключовим словом фокусу в копії.
  5. Спробуйте включити ключове слово фокусу до URL-адреси (якщо це має сенс).
  6. Додати alt теги для кожного зображення в публікації. Спробуйте включити в них ключове слово, але зробіть їх стислими, але описуєте те, що є зображенням.
  7. Запитуйте у читача питання, щоб заохотити відгук у розділі коментарів. Хоча це не обов'язково фактор ранжування, більше залучення може призвести до того, що більше людей пов'язуватимуть вашу посаду у своїх власних повідомленнях (природні, якісні зворотні посилання є ключем до хорошого поза SEO-сайту).

  Не забувайте про авторство Google!

  Google представив Author Rank в 2011 році. В умовах неспеціаліста це можливість показати обличчя автора для даної посади в SERP. Дані показали, що люди більше натискають ці результати ніж звичайні результати. Таким чином, існує справжня користь для правильного налаштування авторів Google. Це не перевага SEO як такої (хоча вона схожа на те, що Google віддає перевагу посадам і авторам з правильним налаштуванням авторства), але головна перевага полягає в тому, щоб більше людей натискали на ваш сайт.

  Переконайтеся, що у вас є профіль Google+, біографія себе в публікації та тег rel = author у вашій біографії. Ось ак повний пост про те, як це налаштувати .

  Нарешті…

  Якщо ви пишете блог компанії, а результати не відображаються, не хвилюйтеся - контент-маркетинг потребує часу . Це процес. Але вам потрібно освоїти такі дрібниці, як оптимізація блогу. Цей плагін для WordPress SEO є надійним керівництвом для успішного ведення блогів - щоб вміст вашого блогу знаходився в пошукових системах вашими ідеальними клієнтами!

  Є питання? Запитайте нижче, і я відповім!

  Є питання?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»