Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  WordPress SEO для новачків - підбір ключових слів

  1. Підійти до роботи з ключовими словами творчо
  2. Дійсно розбиратися в тому, про що ви пишете
  3. Використовуйте правильний вид ключів
  4. Як використовувати підібрані ключові слова на вашому WordPress сайті
  5. Використовуйте ключові слова в заголовку запису / сторінки
  6. Оптимізуйте назви графічних файлів і ALT-текст
  7. Ваш контент повинен 100% відповідати обраному заголовку
  8. Використовуйте ключі в URL записи / сторінки
  9. Пишіть точні мета-опису
  10. Використовуйте підзаголовки, щоб структурувати ваш контент
  11. Використовуйте ключі із широкою відповідністю для категорій
  12. висновок

  Доброго дня, шановні читачі. Ви, вже зрозуміли, що підбір ключів - це наше все в даному Гайд, чи не так? Але, як підбирати ключові слова? І що робити з підібраними ключами? Відповіді на всі ці питання ви знайдете в цій частині гіда. Для деяких людей підбір ключів зводиться до забивання слів, що відносяться до ніші, займаної їх сайтом, в keyword planner від Google і перегляду родинних слів. І це не дуже гарна ідея. Хоч Google і вміє проводити розумні зв'язку в інших областях, але keyword planner штука в цьому плані на подив прямолінійна.

  Ймовірно, він покаже вам родинні запити, які вже містять необхідний ключ. Якщо я наберу «футбол» і спершу keyword planner, що він думає з цього приводу, то, ймовірно, я отримаю ось такий результат - «футбольні матчі» або «футбольні м'ячі», але не побачу таких варіантів, як «Мессі», « Кубок світу 2014 »або будь-який інший запит, що відноситься до футбольної тематики. Для більшості тематик це означає, що якщо ви покладаєтеся виключно на keyword planner, то будете обмежені у виборі ключових слів. Ось, чому вам потрібно ...

  Підійти до роботи з ключовими словами творчо

  Думайте нестандартно. Що приходить вам в голову, коли ви думаєте про вашій ніші? Виникають думки про щось таке, у чого взагалі немає ключів для ніші? Не хвилюйтесь. Давайте дізнаємося, чи вийде толк з цієї тематики. Якщо у вас не виходить придумати нічого путнього, то можна пошукати ідею для ключових слів на тематичних форумах, або спробувати щастя з сервісами, типу «Питання і відповіді» від Google, де можна підглянути про що запитують користувачі, щоб розібратися в певній темі (доступно не для всіх тематик). Потім ви можете запозичити знайдені слова і подивитися, чи буде обсяг пошуку говорити про те, що цей ключ варта вашої уваги. І ще це завдання можна вирішити таким способом ...

  Дійсно розбиратися в тому, про що ви пишете

  Якщо ви намагаєтеся зайняти яку-небудь нішу, тільки тому, що хочете заробити грошей, то вам тільки й залишається покластися на інструменти для підбору ключів. Але якщо ви дійсно знаєте толк в тому, про що пишете, то ця перевага можна використовувати. Ви можете задіяти на перший погляд не пов'язані теми, які, як ви знаєте, насправді мають відношення до тематики, і використовувати ключі, до яких людина, не обізнана в темі, не здогадається і за мільйон років. Можете кликати це перевагою гри на своєму полі. У деяких нішах навіть є певний специфічний жаргон, який зачепить уми тільки тих людей, які в темі.

  На жаль короткого шляху тут немає. Так що якщо ще не знавець того, про що пишете, вам доведеться витратити трохи сил і часу на те, щоб досягти такого рівня, коли ви припините «плавати» в обраній темі. Полегшити завдання може тільки одне - вибирайте ту тему, яка вам хоча б цікава, якщо вже вона не є вашою пристрастю. Але якщо ваша головна мета - це вигода, то, по крайней мере, ви завжди повинні перевіряти, наскільки життєздатний вибраний продукт, перш ніж зануритися в проект.

  Використовуйте правильний вид ключів

  Коли ви шукайте ключові слова, то краще вибирати ті, які мають низьку конкурентність - мають на увазі або мають чітку мету продати продукт або сервіс (завжди є величезна кількість конкурентних запитів з чіткою метою, але не завжди багато таких, де мета просто мається на увазі в залежності від заданих критеріїв пошуку). Ключові слова з широкою відповідністю зазвичай дуже популярні, і тому вони дуже загальні. Люди зазвичай шукають ці поняття з цікавості і, ймовірно, не хочуть щось отримати або купити.

  Давайте візьмемо для прикладу «копірайтинг». Цифри виглядають добре. Приблизно 30 000 запитів з цим ключовим словом у місяць. Але на цьому гарні новини закінчуються. Конкурентність запиту просто жорстока, та й до того ж він дуже загальний. Тут немає ніякої цільової вигоди. Люди можуть шукати цей термін тільки тому, що бачили його десь або чули, і хочуть дізнатися, що він означає.

  З іншого боку, у нас є запит «тренер з копірайтингу» з незначними 30 запитами по ключу в місяць. Деякі можуть почати сперечатися, що запит приносить аж надто мало, але тут мається на увазі мета, і можна уявити, наскільки цінний хоча б один клієнт, який прийшов до цього тренеру. І конкурентність (Не дивно) в цьому випадку слабший. І на першу сторінку пошукової видачі потрапити вже реальніше. Якщо ви правильно розпорядитися тузом в рукаві, то потрапляння в топ вам практично гарантовано. Ви, звичайно, можете захотіти підвищити пошуковий обсяг, але цей приклад ілюструє, як ви можете досягти своєї мети. Низька конкурентність і неявность або точна мета

  І ось вам ще один приклад - «сухий лід» проти «де купити сухий лід». «Сухий лід» шукають частіше - приблизно 90 000 разів на місяць. Але знову ж таки народу цікаво, з чого його роблять, або люди хочуть побачити відео, в якому роблять бомбу з сухого льоду і мила. У той час, як «де купити сухий лід» ставить за мету покупку. І разом з тим цей запит вбивають в пошуковий рядок тисячі разів на місяць. Це приклад так званого ключового слова з довгим хвостом. Це фраза, а не слово-два, яку ви використовуєте, як цільову при написанні контенту.

  Як використовувати підібрані ключові слова на вашому WordPress сайті

  У цій частині гайда на вашому сайті вже мав бути встановлений WordPress SEO by Yoast або будь-який інший плагін зі схожою функціональністю. Якщо немає, зробіть це зараз, тому що це дійсно необхідно для першого кроку.

  Використовуйте ключові слова в заголовку запису / сторінки

  Якщо ваша мета - це ключові слова з довгим хвостом, які найбільше підходять для поліпшення ранжирування, то швидше за все досить просто використовувати їх в якості заголовків. Якщо у вас вже склалася певна аудиторія, то вам, ймовірно, може захотітися зачепити чимось їх увагу, разом того, щоб просто використовувати стандартну пошукову фразу, але в той же час догодити і пошуковим системам.
  В цьому випадку ви можете змінити заголовок за допомогою SEO-плагіна. Наприклад, для цієї частини гайда заголовок «WordPress SEO For Beginners» здався найбільш SEO-придатним.

  Оптимізуйте назви графічних файлів і ALT-текст

  Наприклад, картинка, яку я вибрав, щоб проілюструвати зміну заголовка за допомогою плагіна, називається «seotitle.jpg», а alt-текст зображення отримав назву «image of seo title». Це може не тільки позитивно позначитися на ранжуванні вашої сторінки, а й поліпшить ранжування картинок для релевантних термінів в Google-картинки.

  Ваш контент повинен 100% відповідати обраному заголовку

  На жаль, не можна так просто взяти і трохи переписати вже готову статтю, написану на іншу тему, і замінити заголовок, щоб оптимізувати її для нового ключового слова. Це не тільки буде вкрай дратувати потенційних відвідувачів і позбавить вас шансу коли-небудь отримати їх в якості передплатників або клієнтів, але і перешкодить вашому сайту досягти першого місця в пошуковій видачі. Так що не відходьте від релевантності.

  Використовуйте ключі в URL записи / сторінки

  Ви можете добитися результату, просто зробивши заголовок запису / сторінки постійної посиланням, але Google настійно рекомендує використовувати не цілі фрази, а кілька (3-5) ключових слів для кожного запису. Ви можете зробити це прямо з редактора записів WordPress. Просто клікніть кнопку редагування, яка знаходиться поруч з url, і змініть постійну посилання з чогось такого
  На щось типу ось цього:

  Пишіть точні мета-опису

  Не намагайтеся втиснути максимально багато ключів в опис. Просто напишіть, чим може бути корисний ваш контент до потенційного користувача, якщо це можливо, пишіть в привабливій манері. (Мета опис може виявитися тим, що людина побачить, коли сторінка здасться в результаті пошуку.). Якщо є сумніви, просто напишіть, про що ваша запис. Можна зробити це в редакторі записів / сторінок, в поле введення WordPress SEO by Yoast, під полем для введення головного тексту.

  Використовуйте підзаголовки, щоб структурувати ваш контент

  І щоб виділити ключові слова, які пов'язані з тим, про що ви пишете, завжди розміщуйте свої підзаголовки в підходящі теги. <H2> для широких тим, і <h3> для чогось більш специфічного. Теги <h1> використовуються тільки для головного заголовка. наприклад:

  <H1> Відомі футболісти </ h1>
  <H2> Ліонель Мессі </ h2>
  <H2> Кріштіану Роналду </ h2>

  Використовуйте ключі із широкою відповідністю для категорій

  Це спосіб подати пошуковим машинам сигнал, що по даній темі на вашому сайті тонна інформації, і вони повинні визнати це, давши вашому сайту місце вище в пошуковій видачі без урахування ключів з високим відповідністю (а це значить відсутність пошукового трафіку) в індивідуальних записах і сторінках .
  Не зловживайте використанням одних і тих же ключових слів.

  Зловживати використанням ключів - це свідомо погана ідея. Не тільки тому, що це жутчайшая знущання над читачем, а й з тієї простої причини, що це ніяк не допомагає просуванню вашого сайту. І навіть більше того, якщо ви занадто сильно напханий контент ключами, то це може погано закінчиться.

  висновок

  На цьому ми завершуємо нашу розмову про ключові слова. В наступній частині гайда ви дізнаєтеся про зворотні посилання, швидкості завантаження сайту та інших факторах, що впливають на ранжування сайту в пошукових системах.

  джерело

  Ви, вже зрозуміли, що підбір ключів - це наше все в даному Гайд, чи не так?
  Але, як підбирати ключові слова?
  І що робити з підібраними ключами?
  Що приходить вам в голову, коли ви думаєте про вашій ніші?
  Виникають думки про щось таке, у чого взагалі немає ключів для ніші?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»