Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  WordPress SEO для новачків

  1. Що таке SEO і навіщо витрачати на це час?
  2. Я думав, що WordPress вже SEO-оптимізований. Хіба це не так?
  3. Підбір ключових слів
  4. Кращі SEO-стратегії від Google
  5. Підготовчі SEO-операції
  6. Крок 1. Переконатися в тому, що пошуковим системам дозволено індексувати ваш сайт
  7. Крок # 2. Встановити SEO-плагін, який усуне проблеми пошукової оптимізації WORDPRESS
  8. Крок # 3. Проіндексувати сайт, якщо цього ще не сталося.
  9. Крок # 4. Позбутися від потворних пермалінков
  10. розшифровка термінів
  11. висновок

  Всім привіт, шановні відвідувачі! Перед вами переклад чудової статті про SEO, написаний спеціально для новачків. В якості основної пошукової системи передбачається Гугл, але це навіть і добре. По-перше, практично всі, що нижче описано буде актуально і для Яндекса, а по-друге, трафік з Гугла давно вже є «другою половиною» від загального трафіку для багатьох вітчизняних сайтів.

  За допомогою цього короткого гайда ви навчитеся оптимізувати ваш WordPress-сайт і можливо навіть зможете заробити трошки грошей на відвідувачах, яких ви поки не берете до уваги. У цій частині гіда ви ми розповімо вам, що таке SEO і покажемо підготовчі кроки, які необхідно виконати для подальшої роботи. Якщо ви не розумієте спеціальні терміни, тут використані або, простіше кажучи, жаргону, то загляньте в розділ «Розшифровка термінів».

  Що таке SEO і навіщо витрачати на це час?

  Якщо ви ще цього не знаєте, то SEO розшифровується, як «search engine optimization» (пошукова оптимізація), базово, це мистецтво отримання користувачів з пошукових систем.

  SEO - штука непроста, і у всіх тонкощах, прихованих за цією абревіатурою, складно розібратися «без півлітра», але ми постараємося пояснити все коротко і дохідливо. Щоб пояснити, що таке SEO, найпростіше сказати, що сенс всіх SEO-операцій полягає в передачі інформації. З одного боку, ви знаєте свою потенційну аудиторію і спілкуєтеся з нею їхньою власною мовою, з іншого боку, ви також пов'язані з пошуковими системами, і необхідність переконати їх пошукових роботів в тому, що ваш класний контент гідний їх уваги і схвалення.

  Часто про SEO кажуть, як про щось містичне, магічне, складному. І тільки експерти в цій галузі або «гуру» можуть впевнено плисти по цим похмурим водам до своєї мети (або просто підтасовувати результати пошукової видачі, обдурити систему). І коли мова заходить про просування сайту в топ 10 Google по найбільш популярним запитам і підвищенні його пошукового ранка, то можливо в цьому судженні і є раціональне зерно.

  Але на допомогу вам створений цей WordPress SEO-гайд. Тут розібрані одні з кращих практик, застосувавши які ви зможете трохи, але гарантовано підвищити частку пошукового трафіку, який буде тільки зростати з часом.

  Коли виникає питання «чи потрібно новачку витрачати час на SEO?», То спільнота блогерів, здається, розколюється навпіл. Люди, які пишуть про SEO «не можуть переоцінити важливість проведення SEO-процедур», в той час як люди, які займаються соціальними медіа, соціальними мережами та іншим таким, що не приділяють пошукової оптимізації взагалі ніякої уваги.

  Хоча свіжа статистика і показує, що трафік з гостьового блогінгу конвертується краще, ніж пошуковий, потенційний обсяг трафіку дуже різноманітний. У той час як гостьові пости можуть принести кілька сотень, і навіть тисяч відвідувачів, то потенційний постійний трафік, отриманий з одного єдиного поста, який потрапив в пошукову видачу, це зовсім інша справа.

  Навіть ті «жалюгідні» пошукові запити, які триматися у видачі всього 30 днів, приносять тисячі потенційних відвідувачів на рік (і, звичайно ж, тут не замішаний поштовий спам або просування в соц. Мережах). Ну, що, давайте копнемо вглиб WordPress SEO!

  Я думав, що WordPress вже SEO-оптимізований. Хіба це не так?

  Ну, і так, і ні Ну, і так, і ні. Грамотна структура - це важлива частина SEO, і WordPress має безліч ключових структур, що робить його контент більш привабливим для пошукових систем. За допомогою деяких плагінів, наприклад, WordPress SEO by Yoast , Ви зможете вбити безліч «SEO-зайців», практично без зусиль. Вам потрібно дещо зробити зараз і робити це доведеться вручну. Наприклад, ви повинні оптимізувати зображення і переконатися в тому, що вони завантажуються настільки швидко, наскільки це можливо. І використовувати теги «header» правильно, коли пишіть контент. Ще корисно упевнитися в тому, що ваш контент по-справжньому корисний, і їм можливо будуть ділитися і залишати на нього зворотні посилання.

  Але нічого з цього не має значення, якщо ніхто не шукає того, про що ви пишете, використовуючи ті ж слова і терміни, які ви вживаєте, коли про це пишіть.

  Хоча Google і зробив певний прогрес в розпізнаванні контенту, що дуже корисно для користувача, якщо пошукові запити не зовсім збігаються з тими ключами, які ви використовуєте, все ж вам ніяк не уникнути роботи по підбору ключів. Так як, не має значення, як здорово оптимізована ваша сторінка, якщо ніхто не шукає того, про що ви пишете; нікому буде шукати ваш контент, навіть якщо він буде на самому верху пошукової видачі. (Так що можна не пишатися першим місцем в пошуковій видачі, якщо ви вийшли в лідери з назвою вашого сайту в якості ключового слова в запиті. Хоча, це може бути корисно тим відвідувачам, які вже бували на вашому сайті і хочуть швидко на нього повернутися, але навряд чи принесе вам нову «пару очей»).

  Підбір ключових слів

  Якщо ви коли-небудь замислювалися про те, як працює пошукова система, і прийшли до висновку, що вона промацує ваші сторінки і контент, а потім все це індексує і підбирає до тексту запити, введені користувачами, ймовірно, ви на правильному шляху. Сенс пошукової оптимізації полягає в ефективній комунікації з вашою потенційною аудиторією. І ви повинні вміти спілкуватися з цією аудиторією.

  І ось настає момент, коли на допомогу приходить підбір ключових слів. Підбір ключів має на увазі розмову на мові, зрозумілій потенційному відвідувачеві. Невелика неточність у формулюванні може означати 1000% відміну потенційної аудиторії. Іноді навіть більше (але це не означає, що ви повинні використовувати найпопулярніші пошукові запити, але про це пізніше).

  Іноді навіть більше (але це не означає, що ви повинні використовувати найпопулярніші пошукові запити, але про це пізніше)

  Незважаючи на те, що існує велика кількість програмного забезпечення для підбору ключових слів, в цьому Гайд ми будемо використовувати безкоштовну альтернативу від Google - Keyword Planne r (Планувальник ключових слів). Вам потрібно активувати обліковий запис в AdWords, щоб використовувати його, що дуже легко і якщо у вас вже є аккаунт в Google - це безкоштовно!

  Одна з моїх улюблених функцій планувальника полягає в тому, що ви можете його використовувати для отримання рекомендації і инсайтов мовою, який використовує ваша аудиторія, коли шукає контент, просто впечатав цікаву для вас тему або проблему в рядок пошуку.

  Друга частина процесу підбору ключів полягає в оцінці рівня конкуренції. Це - ключ до успіху, так як допомагає вам вирішити, чи заслуговує цей низькочастотний ключ того, щоб ви витрачали на нього час, або варто спробувати щастя з чимось більш кошерним.

  Кращі SEO-стратегії від Google

  Google радить не використовувати «отримання штучних вхідних посилань», включаючи гостьовий блогінг для отримання зворотних посилань. Замість цього Google рекомендує:

  • Оптимізувати структуру вашого сайту
  • Писати влучні заголовки сторінок
  • Виправити url'и вашого сайту
  • Правильно використовуйте meta-опису
  • Пишіть запаморочливий контент або надавайте класні сервіси
  • Правильно використовуйте теги заголовків
  • Оптимізуйте ваші зображення

  Підготовчі SEO-операції

  Саме час перейти до дій. Дані процедури допоможуть вам підготувати ваш сайт для подальшого впровадження кращих SEO-практик, які ми опишемо в наступній частині даного гайда.

  Крок 1. Переконатися в тому, що пошуковим системам дозволено індексувати ваш сайт

  Переконатися в тому, що пошуковим системам дозволено індексувати ваш сайт

  Не ставте галочку в цьому чекбоксі. Не важливо, наскільки добре ви впораєтеся з іншими кроками, якщо ви накосячите тут, то все інше вже неважливо. Ваш сайт скаже googlebot'ам і роботам інших пошукових систем, що вони тут непрохані гості. І боти рушити далі, залишивши ваш сайт абсолютно невидимим для більшості (якщо не для всіх) пошукових машин.

  Крок # 2. Встановити SEO-плагін, який усуне проблеми пошукової оптимізації WORDPRESS

  Один з найбільш часто рекомендованих плагінів - це WordPress SEO by Yoast (ви навчитеся використовувати його пізніше, а зараз навіть не варто хвилюватися - нічого там немає складного)

  Крок # 3. Проіндексувати сайт, якщо цього ще не сталося.

  Щоб Google проіндексував ваш сайт, вам знадобиться посилання на нього з уже проіндексованого ресурсу. Або ж вам потрібно проіндексувати сайт вручну. Ви можете зробити це, завантаживши карту сайту (легко створити, використовуючи плагін типу WordPress SEO by Yoast або XML Sitemaps) за допомогою Google Webmaster Tools (щоб потрапити в індекс Bing використовуйте Bing Webmaster Tools для завантаження карти сайту).

  Крок # 4. Позбутися від потворних пермалінков

  Структура пермалінков (p = 999) за замовчуванням не тільки псує зовнішній вигляд вашого сайту, але і згубно впливає на його ранжування, так як наявність ключових слів в url сторінки річ корисна. Пермалінкі легко виправити. Йдемо в Загальні настройки> Налаштування постійних посилань і вибираємо і вибираємо структуру, де є «назва», і все готово.

  розшифровка термінів

  Тут розшифровані основні терміни, які ми часто використовуємо, говорячи про SEO. Якщо вам не зрозумілий ще який-небудь термін, але не соромтеся, запитуйте, що він означає в коментарях!

  Обсяг пошуку ключового слова - щомісячний обсяг пошуку для певного ключа
  Ключове слово - найчастіші звернення до шуканого слова або фрази, які трапляються в контексті вашого контенту.
  Пошукова фраза - щось, що хтось шукає в пошуковій системі
  Точно відповідні ключові слова - слова, які відповідають шуканої фразі ( 'Органічна котяча їжа' - це точна відповідність, але 'Натуральна котяча їжа' - немає)
  Зворотній посилання - посилання зі стороннього ресурсу на сайт або сторінку
  Постійне посилання (пермалінк) - повний url адресу поста (або сторінки). За цією адресою ви можете знайти запис, яка вже не знаходиться на домашній сторінці.

  висновок

  Ми взяли хороший старт і встали на шлях кращого розуміння і впровадження найефективніших SEO-практик для WordPress. Ми сподіваємося, що тепер ви розумієте, з чого почати SEO-оптимізацію вашого сайту. В наступній частині ми поговоримо про ключові слова, їх важливості про те, як підібрати ключові слова для вашого WordPress-сайту - так що будьте на зв'язку!

  Що таке SEO і навіщо витрачати на це час?
  Хіба це не так?
  Що таке SEO і навіщо витрачати на це час?
  Коли виникає питання «чи потрібно новачку витрачати час на SEO?
  Хіба це не так?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»