Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  YAGLA - контекст стає занадто дорогим, а SEO занадто ризикованим, тому Ягла пропонує своє рішення

  1. Що пропонує зробити YAGLA для збільшення доходів?
  2. Яким чином адаптивні Лендінзі впливають на конверсію?
  3. Мультілендінгі в Ягла - пріоритети і часті помилки
  4. А чи не клоакинг це?
  5. Замість висновку ...

  Останнім часом не тільки наша держава початок рахувати гроші, а й бізнес слідом за ним починає замислюватися про те, що стріляти по горобцях з гармати не їсти хороше заняття.

  Раніше як було - вбухав гроші в Директ або АдВордса і отримав на виході продажу в потрібному обсязі і з величезною підсумкової маржею. Все чудово. Потім конкуренція в контексті посилилася - нічого страшного, зайнялися оптимізацією контекстних компаній і знову в плюсі.

  Зараз же конкуренція в більшості комерційних тематик загострилася настільки, що вужем доводиться викручуватися, щоб і клієнтів залучити через контекстну рекламу, і «без штанів не залишитися». Тут ще й Минусинськ збільшив число рекламодавців в Ю Я. У підсумку ціна залучення клієнта стає для багатьох неприпустимо великий, або на межі фолу. Потрібно або ще більше «крутити гайки» в настройках контексту, або підвищувати конверсію Лендінзі.

  Потрібно або ще більше «крутити гайки» в настройках контексту, або підвищувати конверсію Лендінзі

  На тлі виниклої проблеми якимось панам , Які намагаються її для себе вирішити, прийшла ідея попрацювати над адаптивної оптимізацій Лендінзі (тією сторінкою, куди потрапляє користувач при кліці по оголошенню в контексті) таким чином, щоб користувачі, що вводять різні запити в Яндексі і Гуглі, бачили б персоналізований саме під них Лендінгем ( один і той же товар часто потрібен кілька різних груп користувачів, обчислити приналежність до яких можна за запитами, які вони вводять в пошукових системах).

  До тих пір, поки ці пани не прийшли до рішення про створення під цю справу саме окремого сервісу, були випробувані багато з вже існуючих способів, але все виходило складно і громіздко. Власне, звичайна історія зародження нового стартапу. назвали його YAGLA (Ягла) , І саме про нього сьогодні і піде мова. Спочатку опишу трохи ідею закладену у всю цю справу, а потім спробую швиденько оцінити його необхідність та актуальність.

  Що пропонує зробити YAGLA для збільшення доходів?

  Коли я тільки почав знайомитися до концепцією закладеної в Яглу, то мені відразу прийшов в голову питання, а чому б просто не задурити і не зробити потрібне число Лендінзі під всі запити (або під якісь з їх груп). Навіщо так ускладнювати? Але те, що здається більш простим на перший погляд, при спробі здійснення на практиці дуже часто наштовхується на величезні (часто нерозв'язні) складності (граблі).

  Наприклад, розробники сервісу призводять кейс під назвою « Як продати 10 000 товарів на одному Лендінзі », Де вони розділили запити на 1500 тисячі груп, і для кожної з них динамічним чином формувався свій Лендінгем (задавалися так звані« підміни »заголовків, текстів кнопок і т.п.). А тепер уявіть, як би ви керувалися з півтора тисячами сторінками Лендінзі?

  А в адмінці YAGLA все це в просту таблицю зведено - наочно, оперативно і без копання в коді сторінок. Та й до того ж сервіс за принципом А / В тестів виявляє віддачу від кожної конкретної підміни (в тому числі кольором статусу, ілюструючи її доцільність використання в порівнянні з базовим варіантом Лендінзі).

  Після аналізу, Ягла автоматично показуватиме тільки найбільш конверсійний варіант підміни на що продає сторінці. У разі окремих сторінок Лендінзі довелося б якусь зовнішню систему або скрипт прикручувати, витрачати місяці виявлення кращого варіанту Лендінзі, і все це при високому рівні ручної праці.

  Хоча, краще один раз побачити, ніж сто разів почути:

  Це, звичайно ж, агітація на користь бідних, але думаю, що проблема з конверсією трафіку, що приходить з контекстної реклами, хвилює переважна більшість бізнесменів і компаній, наймався вести за них рекламну кампанію в Ю Я або АдВордса. Діректолагам і Адвордстолагам теж дуже важливо показати клієнту ефективність своєї роботи, а вона складається не тільки з оптимальної настройки і налагодження рекламної компанії. На стороні сайту клієнта (на Лендінзі) може губитися все, що було видобуто непосильною працею ...

  Що пропонує Ягла? Досить просту в общем-то схему. До свого аккаунту в цій системі ви прив'язуєте API Директа і отримуєте доступ до налаштованим там у вас кампаніям. Нічого не чіпаючи в цих настойках (не варто боятися впустити CTR використовуючи YAGLA) ви отримуєте список запитів, за якими показуються ваші оголошення.

  Ці самі запити ви зможете групувати і для кожної групи (або окремого запиту) налаштовувати в інтерфейсі Ягли «підміни» (заголовків, підзаголовків, тексту, написів на кнопках і навіть картинок).

  На головній Ягли все це дохідливо проілюстровано за допомогою інфографіки:

  На головній Ягли  все це дохідливо проілюстровано за допомогою інфографіки:

  Що саме підміняти, ви налаштовуєте самостійно в адмінці системи (при цьому не важливо, на якому движку працює ваш сайт). На самому ж сайті достатньо буде лише дописати в код всіх сторінок рядок виклику скрипта. Після цього все запрацює, почне рахуватися ефективність підмін, і ви зможете наочно оцінювати їх актуальність або, навпаки, неспроможність.

  Яким чином адаптивні Лендінзі впливають на конверсію?

  Це була технічна сторона вирішення проблеми підвищення конверсії на сайті рекламодавця, що пояснює як це реалізовано. Однак, найважливіше криється в тому, яким чином це впливає на конверсію? Тут враховується перш за все поведінку користувачів на сайті, яке за довгий час існування інтернету було вивчено досить докладно.

  Справа в тому, що у користувачів інтернету складається дуже специфічний спосіб сприйняття інформації, який зі звичайним читанням (книг, газет, журналів) має мало спільного. Відвідувач на загальне сприйняття сайту (відкритої в браузері сторінки) витрачає буквально пару секунд. За цей короткий час він встигає відзначити для себе в середньому до десяти елементів тексту, який має місце бути на сторінці. Що це за елементи? Найчастіше це:

  1. заголовки
  2. абзаци
  3. виділення жирним
  4. картинки
  5. Відео
  6. Іконки, інфографіка

  Тобто відвідувачі буквально за одну-дві секунди сканують очима знову відкриту сторінку, зазначаючи для себе ряд елементів, щоб на підставі зібраних даних настільки ж швидко зробити висновок - чи потрібна їм надана тут інформація чи ні. І саме ці пару секунд мають найчастіше вирішальне значення.

  Користувач або розуміє, що дана сторінка відповідає саме на його питання, і продовжує подальше знайомство з текстом (і Лендінзі в цілому), або не розуміє. У другому випадку зовсім не буде фактом те, що він вважатиме за потрібне продовжувати заглиблюватися в читання, а не піде далі блукати по інтернету в пошуках більш зрозумілого уявлення, що цікавить його інформацією.

  Саме тому відсутність або непродумані адаптація Лендінзі на запити потенційного клієнта, який прийшов з контекстної реклами, може служити причиною всіх ваших бід і невдач на терені продажу товарів або послуг.

  Інтереси у користувачів, що бажають замовити одну і ту ж послугу або товар, можуть істотно відрізнятися, і ваше завдання за допомогою Ягли кожному з них динамічно «підсовувати» саме адаптовані під даного конкретного відвідувача заголовки, підзаголовки, тексти, кнопки і картинки.

  Інтереси у користувачів, що бажають замовити одну і ту ж послугу або товар, можуть істотно відрізнятися, і ваше завдання за допомогою Ягли кожному з них динамічно «підсовувати» саме адаптовані під даного конкретного відвідувача заголовки, підзаголовки, тексти, кнопки і картинки

  Так, власне, просто спробуйте подивитися на себе з боку, коли ви щось шукайте і відвідуєте безліч сайтів, сподіваючись знайти на них відповідь на ваш запит. Якщо заголовок статті не має точного попадання в ваші інтереси, то й інтерес до цієї сторінки різко знижується. А якщо і текст, і написи на кнопках, і картинки не вносять ясності і однозначності того, що ви потрапили саме туди, куди вам треба, то пиши прощай ... Рекламодавець втрачає клієнта, а ви, можливо, ви втрачаєте (неусвідомлено) вигідну пропозицію по провині не персоналізованого Лендінзі.

  До речі, з приводу Лендінзі (посадкової сторінки, куди потрапляють клієнти з контекстної реклами), загальні правила його складання ніхто не відміняв. Одна з популярних схем описана на блозі Ягли в пості під назвою « Продає оффер за методом 4U ». Можете і дещо з мого поста « 12 порад по створенню ефективного Лендінгем Пейдж »Запозичити, якщо знайдете це актуальним.

  Мультілендінгі в Ягла - пріоритети і часті помилки

  Можливо, що у вас вже на цій справі рука набита, але мова сьогодні піде саме про метод персоналізації вже розробленого (чумового) Лендінзі, щоб настільки «дорогі» відвідувачі з Діректа з більшою ймовірністю ставали-таки клієнтами. На якому движку працює сайт (або окремі посадочні сторінки) не має значення - YAGLA всеїдна.

  Просто виділіть мишею у відповідному розділі її адмінки елементи Лендінзі, які вимагають «підміни», і дайте їм назви.

  Просто виділіть мишею у відповідному розділі її адмінки елементи Лендінзі, які вимагають «підміни», і дайте їм назви

  Потім заповніть таблиці відповідності запитів і «підмін».

  Потім заповніть таблиці відповідності запитів і «підмін»

  Залишиться тільки трохи почекати, поки система вважатиме конверсії і винесе вердикт про ефективність кожної з «підмін». Більш докладно про налаштування YAGLA можна дізнатися з цього відеоролика (інші відео з навчальної серії ви знайдете на цій сторінці , А також можете почитати мануал по самостійному налаштуванні Ягла під свої завдання).

  Більш докладно про налаштування YAGLA можна дізнатися з цього відеоролика (інші відео з навчальної серії ви  знайдете на цій сторінці  , А також можете почитати  мануал по самостійному налаштуванні Ягла  під свої завдання)

  Взагалі, наскільки я розумію, корисність Ягли саме для вашого сайту залежить від декількох причин:

  1. Від тематики і типу товарів, що продаються (що стосується послуг, то тут в переважній більшості випадків без винятку YAGLA дає відчутне збільшення доходів при тому ж рівні витрат). З товарами ж не завжди адаптивний контент (підміни) приносить «вау» -ефект, іноді конверсія зростає незначно, а іноді і зовсім не особливо залежить від підмін.

   З товарами ж не завжди адаптивний контент (підміни) приносить «вау» -ефект, іноді конверсія зростає незначно, а іноді і зовсім не особливо залежить від підмін

  2. Ваше вміння перебудуватися з налаштування кампанії в Ю Я на установку «підмін» в YAGLA, бо тут діють дещо інші принципи і працюють інші правила.

   Ваше вміння перебудуватися з налаштування кампанії в Ю Я на установку «підмін» в YAGLA, бо тут діють дещо інші принципи і працюють інші правила

   Детальний опис зазначених помилок при налаштуванні YAGLA ви знайдете на їх блозі за посиланням. Також раджу ознайомитися з іншими постами в розділі « кейси », Щоб краще це все можна було уявити. Хоча, апріорі, кейси, що працюють на одному сайті, зовсім не обов'язково спрацюють на іншому.

   Можливо, що буде простіше не самому все це налаштовувати, а замовити налаштування під ключ (така кнопка буде доступна у вашій адмінки після реєстрації в сервісі ). Якщо ви і з контекстною рекламою поки ще не занадто «дружите», то цілком доцільно буде замовити в Ягле комплексну послугу - ведення контексту в Ю Я плюс настройка YAGLA для ефективного прийому трафіку.

  А чи не клоакинг це?

  Є таке рудиментарні поняття, як клоакинг. На зорі становлення пошукових систем основним фактором ранжирування були тексти. Потім вже почали враховувати посилання ведуть на сайт і їх анкор (а потім і поведінку користувачів), але спочатку рулювали саме тексти. Рулювали по-страшному - чим більше згадок ключів і чим більше текст з ключовими словами, тим вище сторінка у видачі.

  Само собою, що користувачам такі сторінки не подобалися, і SEO-шники їх ховали, наприклад, в маленькому вікні з прокруткою, за допомогою CSS ( display: none і т.п.), або роблячи текст і фон одного кольору, або видаючи пошуковим роботам один вміст (з купою ключів), а відвідувачам - милий текстик, які легко читався і сприймався. Останній варіант саме і є однією з різновидів клоакинга.

  Ніхто зараз «в здоровому глузді і пам'яті» таким справою займатися не буде, бо за одне лише засилля ключових слів можна потрапити під фільтр . Все розвивається по спіралі. Зараз пошуковики знову звертають особливу увагу на тектсах, але вже на черговому витку спіралі, і те, що вони сьогодні хочуть в цих самих текстах побачити , Сильного відрізняється від спаму ключами. Клоакинг ж, як метод SEO, себе вичерпав вже давним-давно.

  Однак, страх перед баном за підміну контенту (клоакинг) залишився. В останні роки має місце явна тенденція на персоналізацію не тільки видачі в пошукових системах, але і на сайтах (в цьому випадку пошуковому роботу і відвідувачам видається часто різний контент). Наприклад, в інтернет-магазинах існує тенденція використання блоку «Схожі товари», бо це збільшує продажі і допродожі. Так ті ж самі a / b тести, які допомагають виявити найбільш конверсійний варіант тексту, теж підміна контенту.

  Написав я це все до того, що з високою часткою ймовірності в коментарях буде піднята ця тема. Колись Сергій Сосновський приховував за допомогою Аякса сайдбар і при цьому про всяк випадок звертався до Платону Щукін з приводу, а чи не прийме Яндекс це все за клоакинг. Його тоді поспішили заспокоїти - усе буде ОК. Власне, з блогом Сергія дійсно нічого поганого не сталося.

  З Яглой ситуація схожа. Вони теж використовують аякс для реалізації «підмін» і вони теж запитували техпідтримку Яндекса з приводу легітимності цих дій. Платон Щукін відповів наступне:

  Якщо посадкова сторінка релевантна оголошенню і ключовому запиту, то не буде ніяких проблем

  Загалом, клоакинг - це було давно і зараз вже «не так» (не користується цим ніхто). Пошукачі враховують наявність злого умислу в підміні контенту (з метою обману чи маніпуляції результатами видачі) - якщо його немає, то і проблем не буде. Якщо сумніваєтеся, то запитаєте Платана самі .

  А взагалі, зараз спостерігається виразна тенденції Яндекса і Гугла до персоналізації, коли всерйоз враховується впливу користувацького досвіду на ефективність сайтів. Так то ось, панове, а ви говорите клоакинг ...

  Замість висновку ...

  1. Ідея динамічного (адаптується під даного конкретного користувача) контенту, як способу підвищення віддачі від рекламних кампаній і підвищення конверсії посадкової сторінки, як мені здається, є цілком собі заможної. Навіть більше того, це є трендом на сьогоднішній день.
  2. Що примітно, цей тренд (динамічний контент) з успіхом можуть використовувати для збільшення свого заробітку і фахівці, що займаються налаштуванням контекстних компаній (наскільки я в курсі, у деяких з них вже з'являються тарифи, наприклад, настройки Діректа з використанням адаптивного контенту).
  3. Стартап під назвою Ягла з'явився досить-таки вчасно (відчувши тренд, мабуть), бо дозволяє все це реалізувати в життя (поки тільки, правда, для Діректа, але АдВордса вже не підході, т.к в адмінці є відповідні інструменти).
  4. Однак, в ейфорію впадати не варто. Для отримання максимальної віддачі від використання YAGLA потрібно буде добре все продумати при налаштуванні, бо це тільки інструмент, а успіх залежить від того, в чиїх він руках. В общем-то, можна замовити настройку проекту у експертів Ягла прямо в адмінці, якщо сумніваєтеся в своїх силах.

   Для отримання максимальної віддачі

   Якщо будете самі налаштовувати, щось не застосуєте згадані вище відео-ролики або мануал подивитися, бо розмір додаткового доходу залежить і від цього в тому числі. Найпоширеніша помилка - робити підміну «Запит = Тема», в той час як користувач хоче бачити конкретну відповідь на свій запит, а для цього необхідне створення унікального оффера (Лендінзі) для конкретної групи запитів, пов'язаних з конкретною потребою потенційного клієнта.

  5. Раджу звернутися в техпідтримку або за телефонами, наведеними на головній , Щоб зрозуміти, наскільки метод мультіленгов буде ефективний саме в разі вашого бізнесу. Потім зіставте це з тарифами і зможете прикинути приблизну маржу від включення цієї системи в вашу бізнес-ланцюжок.
  6. Якщо ви цей матеріал прочитали, функціоналом YAGLA задовольнилися, оцінили потенціал цього онлайн-сервісу, але з контекстом не працюєте ні в якому вигляді (ні для себе, ні «на дядю»), то все одно шанс «зняти пінки» з появи на ринку нового сервісу залишається. Цілком очевидно, що в Ягла є Партнерська програма (20% від витрат всіх залучених вами клієнтів - що є багато), ну, а про те, хто такі реферали і як їх залучати , Думаю вам розповідати не доведеться.

  В загальному, реєструйтеся , Вивчайте, пробуйте і робіть для себе висновки. Буде цікаво їх почути. Дякуємо.

  Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

  Збірки по темі

  Використовую для заробітку

  Що пропонує зробити YAGLA для збільшення доходів?
  Яким чином адаптивні Лендінзі впливають на конверсію?
  Що пропонує зробити YAGLA для збільшення доходів?
  Навіщо так ускладнювати?
  А тепер уявіть, як би ви керувалися з півтора тисячами сторінками Лендінзі?
  Що пропонує Ягла?
  Яким чином адаптивні Лендінзі впливають на конверсію?
  Що це за елементи?
  А чи не клоакинг це?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»