Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Yoast SEO налаштування Експерти Wordpress Використовуйте, щоб прийти вищою в SERPs

  1. Налаштування плагінів SEO WordPress
  2. Yoast SEO Налаштування
  3. 2. Назва і мета
  4. 3. Соціальні
  5. 4. Мапи сайтів XML
  6. Що таке карта сайту?
  7. Як подати мапу сайту до Google?
  8. 5. Додатково
  9. 6. Інструменти
  10. 7. Консоль пошуку
  11. 8. Преміум
  12. 9. AMP
  13. Як увімкнути AMP?
  14. 10. Оптимізація повідомлення за допомогою Yoast
  15. Ви встановили SEO плагін Yoast ще?
  16. Використання WordPress і хочете швидкий бонус Hack To Boost Your SEO?
  17. Натисніть тут для 60% знижки на SiteGround

  Yoast SEO - мої улюблені плагіни WordPress. Тим не менш, він не завжди використовується правильно, тому в цій статті я збираюся поділитися ідеальними настройками, які ви повинні використовувати і чому! Yoast SEO - мої улюблені плагіни WordPress

  Я керівник SEO компанії Журнал засновника і часто багато хто з моїх друзів, які є авторами письменників / бізнесменів, запитують, як вони можуть покращити свій SEO. Якщо їхній сайт знаходиться на WordPress, я рекомендую їм починати з основних показників, які дає плагін SEO Yoast! Ця стаття буде супроводжувати мою рекомендацію всім моїм друзям, а також вам; мої дивні читачі.

  Якщо ви запускаєте сайт на WordPress і не використовуєте плагін Yoast SEO, ви пропускаєте !! Кожен користується нею від Brain Dean Backlinko до Ніл Патель як і багато великих підприємств Наступний веб і ми використовуємо в Засновник теж і до кінця цієї статті ви зрозумієте, чому.

  Ps. Це було приголомшливе, щоб дізнатися! NASA також рекомендує використовувати Yoast SEO !! Ps

  Якщо вам сподобалася ця стаття, дайте мою статтю Як почати блог і заробити гроші погляд !!

  Налаштування плагінів SEO WordPress

  Якщо у вас немає плагіна Yoast SEO, перейдіть на вкладку плагінів у WordPress -> Натисніть Add New -> Введіть "Yoast SEO" у рядку пошуку -> Натисніть Install і після установки активуйте плагін.

  Якщо у вас вже є плагін, будь ласка, оновіть його, оскільки я буду використовувати останню версію плагіна, і ця стаття буде оновлюватися щоразу, коли буде оновлено модуль.

  1. Панель приладів
  2. Назва і мета
  3. Соціальні
  4. Мапи XML
  5. Додатково
  6. Інструменти
  7. Консоль пошуку
  8. Преміум
  9. AMP

  Yoast SEO Налаштування

  1. DashBoard

  Як перевірити Інструменти для веб-майстрів за допомогою плагіна Yoast SEO

  1. Зареєструйтеся в Інструментах для веб-майстрів ( Консоль пошуку , Інструменти для веб-майстрів Bing & Yandex)
  2. Використовуйте опцію "Html Tag"
  3. Скопіюйте код і лише виділіть текст у цитатах
  4. Вставте код у Yoast "Інструменти для веб-майстрів"
  5. Зберегти зміни в Yoast
  6. Натисніть "перевірити" на інструментах для веб-майстрів
  7. Повторіть на інших інструментах для веб-майстрів

  2. Назва і мета

  Примусово переписати заголовок

  У зв'язку з проблемами сумісності з Yoast, дубльоване ім'я сайту в тегах заголовків є проблемою часом, коли статті мають назви як "* назва статті * - Sitename | Назва сайту". Перевірте свій веб-сайт у веб-переглядачі та ввімкніть назву перезапису сил у Yoast

  Напишіть спеціальні назви для всіх ваших повідомлень і оптимізуйте їх для SEO та CTR.

  Мета-роботи "Індекс" - чи хочете ви, щоб ваш сайт з'являвся в пошукових системах чи ні.

  Ви хочете, щоб всі ваші публікації в блогах індексувалися, але ви не хочете, щоб автономні носії або посилання були проіндексовані. Ви можете індивідуально деіндексировать кожну публікацію також у вікні Yoast під кожним постом.

  Дата в попередньому перегляді фрагмента - Ви бажаєте, щоб ваша дата відображалася в результатах пошуку, оскільки це збільшує шанси людей натискати.

  Якщо ви індексуєте Категорії, обов'язково додайте вміст, специфічний для кожної категорії, і не залишайте його лише списком повідомлень.

  Теги дуже зручні для взаємодії з користувачем, але страшні для SEO, тому не індексуйте їх.

  Якщо на вашому сайті є декілька авторів, збережіть архіви авторів, інакше вимкніть його. Не індексуйте дані або архіви авторів, оскільки вони будуть відображатися як дубльований вміст, який є великим SEO-ні.

  Підсторінки Noindex - Щоб припинити індексацію сторінок, які відображаються під час натискання кнопки "далі".

  Google більше не використовує мета-ключові слова, і це може зашкодити вашому рейтингу, якщо ви їх використовуєте, тому не витрачайте свій час.

  3. Соціальні

  Додайте URL-адреси соціальних медіа, щоб Google знав профілі соціальних мереж. Крім того, він додає відкриті дані графіка на ваш сайт. Це також допомагає соціальним медіа-сайтам, таким як Facebook, Twitter і Google, надавати вміст правильному профілю в їхній мережі.

  Увімкніть дані відкритих графіків, щоб можна було додати певні зображення та назви до своїх повідомлень у Facebook та Twitter.

  Ви можете вибрати, як ваші Twitter акції відображаються тут

  Це налаштування можна використовувати для підтвердження облікових записів у Pinterest, щоб можна було використовувати Rich Pins.

  4. Мапи сайтів XML

  Одна з найбільших річ про плагін Yoast SEO є той факт, що він автоматично генерує карту сайту для вашого сайту, так що вам не доведеться використовувати інший плагін для цього.

  Що таке карта сайту?

  Ну, карта сайту в основному сторінка на вашому сайті, як це, що ви подаєте в пошукових системах, тобто Google, що дозволяє їм знайти вміст на вашому сайті простіше, і це дозволяє їм індексувати ваш контент швидше.

  Як подати мапу сайту до Google?

  • Ваша мапа сайту буде розміщена на сайті yoursite.com/sitemap_index.xml
  • якщо це не так, перейдіть до XML-карти сайту у плагіні Yoast SEO, щоб знайти свою карту сайту, натиснувши посилання
  • Йти до Консоль пошуку Google
  • На лівій бічній панелі натисніть "Сканувати" -> "Мапи сайтів"
  • Попередня URL-адреса без назви вашого сайту
  • Перевірте його, а потім подайте карту сайту
  • Зробіть те саме для всіх інших файлів Sitemap

  Це потрібно зробити лише один раз, оскільки ваша карта сайта автоматично оновлюватиметься новими повідомленнями, і Google автоматично отримає нову карту сайту.

  Якщо на вашому сайті є кілька авторів, і ви хочете, щоб їх окремі сторінки відображалися, увімкніть це.

  Ви, безумовно, бажаєте, щоб ваші повідомлення та сторінки були на карті сайту, ви не хочете, щоб ваші медіа, якщо ви не індексуєте їх.

  Тут можна виключити певні публікації

  Якщо ви індексуєте категорії або мітки, додайте їх до файлу sitemap. Прочитайте розділ "Назва та мета".

  5. Додатково

  Хлібні крошки - це навігаційна функція, яка є плюсом, коли мова йде про SEO, оскільки вона допомагає у структурі вашого сайту, однак мені особисто не подобається те, як вона виглядає.

  Найпопулярнішою структурою є "Назва блогу >> Категорія >> Ім'я посади".

  Ось як це увімкнено на блозі Yoast Ось як це увімкнено на блозі Yoast

  Також ось як це дозволило WPbegineer Також ось як це дозволило WPbegineer

  Ви можете включити їх, але я особисто не люблю, як це виглядає, тому я не використовую їх.

  Видалити / Категорія / - Ви хочете, щоб URL-адреса вашої сторінки була якомога коротшою, а отже вилучення категорії з URL-адреси - це плюс плюс.

  Перенаправлення - замість того, щоб розглядати зображення як іншу сторінку, ви можете перенаправляти їх до блогу, до якого ви приєдналися. Це допомагає підтримувати жорсткість вашого сайту та індексувати лише сторінку, а не сторінку та зображення окремо.

  Стоп-слова в Slugs - Зробіть це вручну для кожної публікації, оскільки корисно мати іноді стоп-слова.

  6. Інструменти

  Інструменти

  Об'ємний редактор дозволяє редагувати теги заголовків і метаопису всіх ваших повідомлень у блозі, не переходячи кожну з них окремо.

  Якщо ви перейдете до розділу імпорту, ви можете імпортувати налаштування Yoast із zip-файлу. Ви можете знайти файл zip для всіх параметрів, згаданих у цій публікації натиснувши тут .

  Використовуйте функцію експорту, щоб експортувати свої налаштування, якщо ви переміщуєте сайти, або якщо ви хочете поділитися своїми налаштуваннями з іншими людьми, наприклад, як я зробив вище.

  Якщо ви використовували інші плагіни SEO на своєму сайті, перш ніж використовувати Yoast (раді бачити, що ви перейшли на легку сторону сили), ви можете скористатися імпортом з інших плагінів, щоб отримати всі дані з іншого плагіна .

  7. Консоль пошуку

  Можна авторизувати плагін Yoast за допомогою консолі пошуку, щоб безпосередньо отримати помилки сканування в панелі інструментів WordPress.

  8. Преміум

  Yoast SEO Premium коштує $ 69 / рік, і я особисто використовую його для декількох сайтів. Наразі я не використовую його для цього сайту, оскільки мені не потрібні додаткові функції.

  Вона включає в себе менеджера переспрямування (тому вам не потрібно використовувати окремий плагін для цього), а також ви можете встановлювати та оптимізувати кілька ключових слів фокусування в одній публікації. Інші особливості включають соціальні превью тобто ви можете побачити, як ваш пост буде виглядати в соціальних медіа, а також ви отримуєте підтримку від команди Yoast.

  9. AMP

  Що таке AMP?

  Проект "Прискорені мобільні сторінки" (AMP) - це ініціатива з відкритим кодом, що дозволяє видавцям створювати дружні для мобільних пристроїв вміст, який одночасно завантажується в Інтернеті. В основному, Google штовхає AMP сторінок, як він завантажується швидше на мобільному телефоні. Проект Прискорені мобільні сторінки (AMP) - це ініціатива з відкритим кодом, що дозволяє видавцям створювати дружні для мобільних пристроїв вміст, який одночасно завантажується в Інтернеті

  Як увімкнути AMP?

  1. Активувати Плагін AMP від ​​WordPress
  2. Активувати Клей для плагінів Yoast SEO AMP
  3. Ви можете перейти до розділу AMP програми Yoast, щоб змінити дизайн сторінки, а також сторінки, на яких увімкнено AMP
  4. Якщо з'являться помилки, ви побачите їх на сторінках Пошуковий вигляд >> AMP у консолі Webmaster Console.

  10. Оптимізація повідомлення за допомогою Yoast

  Коли новачок у SEO отримує плагін Yoast Seo, вони завжди починають оптимізувати свої посади, однак вони ніколи не налаштовують плагін правильно. Дотримуйтесь наведеного вище керівництва, щоб налаштувати плагін перед оптимізацією повідомлень.

  Я буду писати статтю про дослідження ключових слів у майбутньому, проте тим часом перевірте Brain Dean's статті на ньому, це найкращий ресурс на ньому.

  Тепер давайте поговоримо про оптимізацію вашої публікації за допомогою плагіна SEO Yoast і поговоримо про оптимізацію зеленого світла Yoast.

  Якщо ви використовували плагін Yoast SEO раніше, ніж це буде здаватися досить стандартним для вас; однак для тих, хто цього не зробив, це поле Yoast під кожним постом.

  Як тільки ви виберете ключове слово фокусу, вам будуть надані пропозиції для реалізації у вашому вмісті.

  Вони являють собою 2 коробки, один для SEO і один для читаності, який має свої власні поради та рекомендації. Більшість з них досить прості, однак, я розбиваю кожне в цьому посібнику і пояснюю, чому ви повинні їх використовувати.

  • Ключове слово фокусу відображається в першому абзаці копії - насправді не так важливо!
  • Щільність ключових слів - я не хвилююся так багато про щільність ключових слів з кількох причин
   1) Yoast враховує лише ключове слово з точною відповіддю. Наприклад, якщо я використовую "плагін Yoast SEO" як ключове слово, а потім використовувати тільки "Yoast SEO" у статті, він не враховується.
   2) Це не просто мати своє ключове слово в статті більше, ви повинні мати слова, пов'язані з темою разом з синонімами і латентного семантичного індексування тексту. Ключові слова LSI не тільки допомагають зробити контент більш розмовним, але й допомагає Google краще зрозуміти вашу сторінку.
  • Мета-опис - Завжди переконайтеся, що ваш мета-опис - це потрібна довжина, інакше він буде обрізаний в результатах пошуку.
  • Мета Опис Ключове слово - Маючи ключове слово фокусу в мета опису дає дуже мало вигоди SEO, тому я не турбуюся з ним. Я використовую мета-опис, щоб передати добру USP (унікальну продажну пропозицію), щоб спонукати своїх читачів натиснути на мій результат над іншими.
  • Ключове слово в заголовку - допомагає, якщо у вашому заголовку ключове слово фокусу, однак, не робіть цього, якщо він відчуває себе не на місці. Спершу потрібно писати вміст для людей, а потім Google, а не навпаки.
  • Alt tags - використовуйте теги alt для кращого опису та пояснення зображень. наприклад "Це панель інструментів плагіна Yoast SEO" - це хороший альт-текст, який містить ключове слово, але все ще є природним.
  • Стаття довжина - У світі SEO, довше майже завжди краще, однак, не здаватися на якість тільки писати більше змісту, зосередитися на якості, а потім кількість. Більшість моїх статей, як правило, складають 1500-2000 слів, а деякі статті, наприклад, " Як почати блог і заробити гроші - більше 6000 слів.
  • SEO Назва - Завжди переконайтеся, що ваш SEO назву потрібної довжини, інакше вона буде отримана відрізана в результатах пошуку. Використовуйте назву як засіб для пояснення того, що таке стаття.
  • SEO Назва Ключове слово - Маючи ключове слово в назві SEO, особливо на початку це величезний + ве, коли справа доходить до SEO, однак, не робити це, якщо він не виглядає природно.
  • URL-адреса ключового слова фокусу - наявність URL-адреси вашої публікації як sitename.com/keyword/ - це величезний плюс і більшу частину часу він працює природно
  • Повторне використання ключового слова - не використовуйте одне й те саме ключове слово для більш ніж однієї статті або публікації, ви не хочете, щоб кілька статей конкурували за один і той же Google

  Ви встановили SEO плагін Yoast ще?

  Так що у вас є! Я сподіваюся, що ця стаття допомогла вам оптимізувати ваш плагін Yoast і почали свою подорож, щоб розчавити ваш SEO

  Використання WordPress і хочете швидкий бонус Hack To Boost Your SEO?

  Швидкий хостинг WordPress : швидкі сайти Google, так що я завжди намагаюся зробити спосіб завантаження мого сайту швидше. Швидкий хостинг WordPress : швидкі сайти Google, так що я завжди намагаюся зробити спосіб завантаження мого сайту швидше

  Один з найважливіших основ мати швидкий веб-сайт, щоб мати хороший хост WordPress. Я використовую SiteGround для цього блогу, і вони є єдиними господарями, які рекомендують всі 3 WordPress, Joomla і Drupal на своїх офіційних сторінках хостингу! Один з найважливіших основ мати швидкий веб-сайт, щоб мати хороший хост WordPress

  SiteGround має 3 різні плани, які задовольняють різні потреби. SiteGround  має 3 різні плани, які задовольняють різні потреби

  Я особисто використовую план GrowBig, і це було дивовижний удар для долара, як для 5,95 $ на місяць я можу розмістити необмежену веб-сайтів.

  Читати далі: Теми огляду StudioPress

  Швидкість для мене це дуже важливо, дуже важливо! Я завжди намагаюся переконатися, що мій блог є якомога швидшим і мати хороший хост має вирішальне значення в цьому рівнянні.

  SiteGround Технологія швидкості є однією з найбільших причин, яку я вибрав їх. Вони використовують найсвіжіші сервери NGINX, твердотільні накопичувачі (SSD), PHP7, CloudFlare і сервери з підтримкою HTTP / 2. Простіше кажучи, він має кращі технології для вашого сайту; апаратне і програмне забезпечення! SiteGround  Технологія швидкості є однією з найбільших причин, яку я вибрав їх

  Як ви можете бачити на малюнку вище, цей сайт тепер завантажується <1s у Pingdom і з зображення вище Google PageSpeed ​​Insight оцінка цього сайту вище 90 з 100, в той час як більшість блогів в моїй ніші, як правило, нижче 70.

  Середній час завантаження на SiteGround становить 1,3 секунди, що на милях перевищує кількість інших хостів за тією ж ціною! Середній час завантаження на SiteGround становить 1,3 секунди, що на милях перевищує кількість інших хостів за тією ж ціною

  Один клік безкоштовно CloudFlare CDN : Ви можете підвищити безпеку і швидкість, дозволяючи CloudFlare в один клік SiteGround . Один клік безкоштовно CloudFlare CDN : Ви можете підвищити безпеку і швидкість, дозволяючи CloudFlare в один клік  SiteGround

  Крім того, швидкий відгук буде налаштувати параметри, щоб відповідати картині вище, щоб зробити ваш сайт ще швидше!

  Натисніть тут для 60% знижки на SiteGround

  Ура,

  Джеремі

  Читати далі: Divi код знижки

  Як подати мапу сайту до Google?
  Використання WordPress і хочете швидкий бонус Hack To Boost Your SEO?
  Що таке карта сайту?
  Як подати мапу сайту до Google?
  Як увімкнути AMP?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»