Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Yoast SEO - Оптимізація по фокусної ключовим словом

  Цей урок для вас, якщо все, що знаєте по SEO - це тільки те, що воно допомагає вам просунутися в пошукових системах нібито Google, Яндекс та ін. Ми поставимо плагін Yoast SEO і повністю оптимізуємо стандартну сторінку WordPress по фокусної ключовим словом.

  Якщо на вашому сайті не потрібно оптимізувати саме сторінки , А вам потрібно наприклад оптимізувати Записи або Товари (якщо у вас інтернет-магазин), то не турбуйтеся, це відео так само цілком вам підійде.

  У вигляді по ходу справи ми також розглянемо SEO-плагіни:

  • Cyr to Lat enhanced
  • Simple 301 Redirects

  Якщо ви трохи розбираєтеся в коді, і не хочете для настройки SEO використовувати ніякі плагіни, то я рекомендую почитати про довільні поля і метабокси .

  Але я хочу звернути вашу увагу на те, що плагін Yoast SEO хороший не просто тим, що додає поля SEO заголовок і мета опис, а тим, що дає рекомендації по використанню ключових слів на сторінці і по її загальної внутрішньої оптимізації.

  Цей урок для вас, якщо все, що знаєте по SEO - це тільки те, що воно допомагає вам просунутися в пошукових системах нібито Google, Яндекс та ін

  Вперше познайомився з WordPress в 2009 році. З 2014 року мене можна зустріти на WordCamp - офіційної конфе по WordPress, іноді там виступаю. Також в даний час веду курси по WordPress в Epic Skills .

  Якщо вам потрібна допомога з вашим сайтом або може навіть розробка з нуля - пишіть мені .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»