Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  З чого почати: SEO Підручник для початківців

  1. ABC дослідження ключових слів
  2. Що потрібно знати про ключові слова з довгим хвостом
  3. Як знайти довгі ключові слова для вашої ніші?
  4. Оптимізація сторінок продукту для націлювання ключових слів із довгим хвостом
  5. Оптимізація опису продукту
  6. Як оптимізувати зображення продукту
  7. Оптимізація огляду продуктів
  8. SEO підручник для початківців: як відстежувати результати SEO
  9. SEO-підручник для початківців: висновок
  10. Хочете дізнатися більше?
  11. Juste Semetaite

  Здійснює думку про SEO Підручник для початківців дасть вам озноб?

  Я не звинувачую вас, це не найсексуальніша тема на інтернетах. Але давайте подивимося на світлу сторону - отримання вашого SEO права призведе до високих прибутків і довгострокового зростання, так що це безумовно варто боротися.

  Є кілька простих, швидких перемог ви можете переслідувати, щоб підвищити SEO вашого магазину електронної комерції.

  І цей нетехнічний, покроковий посібник SEO для початківців дасть вам сміливість вирішувати цю тему.

  ABC дослідження ключових слів

  Ми почнемо цей SEO підручник для початківців, пояснюючи ABC дослідження ключових слів . Пошукові системи розумні, але вам все одно потрібно допомогти їм з'ясувати вміст вашого сайту. Дослідження ключових слів є основою пошукового маркетингу. Коли все зроблено правильно, це не тільки допоможе вам створити більше трафіку, це гарантує правильним клієнтам право на землю на вашому сайті.

  Скажімо, ви круїз по переповнених коридорах торгового центру, дивлячись на те, щоб отримати собі гарну нову пару тренажерів ... Ви, швидше за все, витратите свої гроші в магазині кросівок, де у вікні відображаються останні моделі взуття, або універсальний магазин одягу, як Zara ? Ну, там у вас є.

  Дослідження ключових слів може допомогти вам зрозуміти, що шукачі веб-сайтів активно шукають і відповідають на ці вимоги, розширюючи пропозицію продукту або краще оптимізуючи ключові слова. Якщо ви продаєте комп'ютерні аксесуари, чи повинні ви орієнтуватися на людей, які шукають "футляр для ноутбука" або "рукав для ноутбука"? Яке ключове слово варто більше для вашого бізнесу?

  Один із способів відповісти на це питання - подивитися обсяг і тенденції пошуку. Можна використовувати такі інструменти, як Google Планувальник ключових слів або KeywordTool зібрати ідеї щодо ключових слів і отримати краще розуміння мислення вашого клієнта. Чим більше людей шукають ключове слово, тим більше можливостей.

  Очевидно, ви хочете, щоб ключові слова мали достатній обсяг пошуку, але, з іншого боку, вони є тими, на кого кожен має свої очі, так що конкуренція є божевільною. Ось де входять ключові слова з довгим хвостом.

  Що потрібно знати про ключові слова з довгим хвостом

  Отже, що це за ключові слова? Дозвольте мені пояснити, зрештою, це SEO підручник для початківців.

  Ключові слова з довгим хвостом - це фрази або ключові слова, які є суперспецифічними (і, як правило, довше, ніж найпоширеніші ключові слова), які відвідувачі використовують, коли вони знаходяться на пізньому етапі циклу покупки або готові зробити покупку.

  Ось приклад довгого хвоста ключового слова: ' cool harry potter sticker macbook '. Гей, не судіть про мене - ми всі маємо своє власне визначення прохолодно.

  Ключові слова з довгим хвостом зазвичай отримують значно менше обсягу порівняно з найпопулярнішими пошуковими термінами, але вони краще конвертують і часто коштують більше з точки зору потенційних продажів. Таким чином, навіть якщо ваші ключові слова з довгим хвостом не будуть ранг № 2 у Google, вони представляють величезні можливості і можуть генерувати багато доходу.

  Як знайти довгі ключові слова для вашої ніші?

  Ви можете виконати ці прості кроки, щоб знайти потрібні ключові слова для вашого магазину електронної комерції.

  # 1 Починати з ключових слів із великим обсягом

  Повертаючись до мого попереднього прикладу, припустимо, що ви продаєте комп'ютерні аксесуари. Щоб розпочати дослідження, перейдіть до програми планування ключових слів Google і знайдіть "комп'ютерні аксесуари".

  # 2 Використовуйте інструмент "Ідеї ключових слів" , щоб розширити своє мислення.

  # 2 Використовуйте інструмент Ідеї ключових слів , щоб розширити своє мислення

  # 3 Виберіть найбільш релевантні ключові слова, які ви можете вивчити далі.

  # 4 Виберіть одне з ключових слів і скопіюйте / вставте його в панель пошуку вище.

  # 5 Складіть список ключових слів із довгим хвостом, які найкраще відображають наміри ваших потенційних клієнтів.

  Іншим чудовим інструментом для вивчення є Übersuggest . Вона буде очищати Google для ключових слів із пропозиціями Google, додаючи кожне слово в алфавіті до вашого ключового слова.

  Вона буде очищати Google для ключових слів із пропозиціями Google, додаючи кожне слово в алфавіті до вашого ключового слова

  Оптимізація сторінок продукту для націлювання ключових слів із довгим хвостом

  Тепер, коли у вас є список ключових слів із довгим хвостом, настав час включити їх до сторінок продукту і почати забирати клієнтів у їхньому торговому шляху.

  Оптимізація сторінок продукту для цільових ключових слів із довгим хвостом є досить простим. В основному використовуються теги заголовків, метаописи, описи продуктів та інші елементи, щоб розкрити аспекти, які шукають люди.

  Якщо ви можете підключити ключові слова з довгим хвостом, це найкраща стратегія. Наприклад, якщо однією з фраз, які ви хочете оптимізувати, є «шкіряний сумка для ноутбука ручної роботи», ви можете легко використовувати її в заголовку H1 і тезі заголовка. Див. Приклад нижче.

  Приклад нижче

  Крім того, формула "Бренд - модель - тип товару - рік - (колір)" для тегів заголовків продуктів - це веселий спосіб використовувати атрибути продукту для націлювання на ключові слова з довгим хвостом і уникнути дублювання вмісту. Якщо ви продаєте багато схожих елементів, генерувати унікальні теги заголовків може бути важко. Але ця формула допоможе вам застосувати основи школи SEO та оптимізувати ключові фрази, а не окремі ключові слова.

  При реалізації, вона повинна піти щось на зразок цього: "Awesome Bags Mini Натуральна шкіра рюкзак Nude". Ви можете налаштувати формулу, щоб включити відповідну інформацію та інтегрувати мову, якою користуються ваші клієнти.

  Інші елементи, які потрібно розглянути, включають:

  Мета описів полягає в інформуванні користувача про те, чого очікувати на сторінці і заохочувати дії. Я не збираюся вам брехати, писати унікальні мета описи для кожної сторінки продукту - це біль, але не робити це призведе до втрати прибутку. Так потягніть себе і зробіть це. Переконайтеся, що ви включили точні відповідності для ваших ключових слів і розмістіть найважливіші ключові слова на початку.

  Оптимізація опису продукту

  Пошукові системи не можуть бачити зображення, тому переконайтеся, що опис продукту детально і корисно. Зайве говорити, що ви повинні писати унікальні описи, що містять ключові слова зірки для всіх продуктів. Мета полягає в тому, щоб як змусити клієнта зробити покупку, так і надавати пошуковим машинам м'які описи того, що знаходиться на сторінці. І ради Бога, не використовуйте описи продуктів від виробників або ви отримаєте заборону на пошукові системи. Якщо ви хочете заощадити час на цьому завданні, так це і сотні інших інтернет-магазинів, які призводять до десятків сторінок з невластивим змістом. Не добре.

  Як оптимізувати зображення продукту

  Зображення продуктів можуть допомогти вам покращити загальну ефективність SEO та покращити показники SEO. Додавши теги Alt, які є текстовими альтернативами зображенням, коли веб-переглядачі не можуть правильно відобразити їх, ви пов'язуєте ключові слова з зображеннями та переконайтеся, що ваші продукти відображаються в зображеннях Google і в веб-пошуку.

  Будьте розумні щодо оптимізації зображення продукту Alt tags:

  • Кожне зображення продукту на вашому сайті має мати оптимізований тег Alt.
  • Теги Alt не є місцем для підключення ключових слів. Ви повинні прагнути до використання описової мови, як і для імен файлів зображень. (Приклад того, чого ви не повинні робити: "купуйте окуляри онлайн за допомогою Ray-Ban")
  • Включіть модель або серійний номер продукту, якщо він має його.

  Оптимізація огляду продуктів

  Це стало другою природою для покупців онлайн, щоб шукати огляди продуктів перед покупкою. Підраховано, що близько 70% покупців потребують соціальних доказів для прийняття рішення. Якщо сторінки вашого продукту не задовольняють цієї потреби, ви втрачаєте величезний відсоток потенційних клієнтів і повинні негайно діяти, щоб виправити цю помилку.

  Додатковою перевагою показу відгуків клієнтів є те, що ви отримуєте безліч безкоштовного, унікального вмісту на сторінках вашого продукту! Крім того, пошукові системи повинні повертатися і переглядати свіжий контент частіше, що є великим стимулом для вашої загальної стратегії SEO.

  Існує цілий ряд різних програм, які можна використовувати для додавання відгуків до вашого інтернет-магазину, але Відгуки YotPo , Loox і Kudobuzz , здається, перевищує список.

  Приклади YotPo Reviews

  SEO підручник для початківців: як відстежувати результати SEO

  Єдиний спосіб дізнатися, які стратегії SEO оптимізації працюють - це уважно стежити за тенденціями та результатами. Так що ви відстежуєте і як ви відстежуєте його?

  Найбільш часто використовуваним інструментом є Google Analytics - він безкоштовний і надійний, але не дуже зручний, тому я не можу рекомендувати його як ваш перший вибір у цьому підручнику SEO для початківців. Якщо ви хочете розглянути інші інструменти, Moz Pro , Величний і SemRush пропонуємо повні рішення SEO.

  Найбільш важливими показниками для відстеження є дохід від електронної комерції SEO від органічного (без платного) трафіку пошуку, транзакцій електронної комерції, доходів від електронної комерції SEO від нових відвідувачів, доходів від електронної комерції SEO від конкретних цільових сторінок та допомога з перетвореннями за допомогою SEO електронної комерції. Ви можете запустити всі ці звіти в Google Analytics, якщо ви ще не хочете інвестувати в новий інструмент.

  SEO-підручник для початківців: висновок

  Це займе час і зусилля для всіх цих хакі, щоб занурити і почати одержувати сенс, так що не хвилюйтеся, якщо все це здається занадто складним у цей момент. Коли справа доходить до отримання SEO гра право, всі дрібниці мають значення. Не пропускайте невеликі налаштування, такі як оптимізація зображення продукту. Альтернативний текст або теги заголовків лише тому, що вони виглядають незначними.

  Це SEO підручник для початківців тільки для початку. Додаткові поради з електронної комерції на цьому шляху залишаються в курсі.

  Хочете дізнатися більше?

  Чи є ще що-небудь, про що ви хотіли б дізнатися більше і бажаєте було включено до цієї статті? Дайте нам знати в коментарях нижче!

  Juste Semetaite

  Juste Semetaite любить допомагати підприємцям з електронної комерції знайти свій голос за допомогою привабливих копій і творчих кампаній. Ви можете зв'язатися з Juste на Twitter @JusteSem .

  Якщо ви продаєте комп'ютерні аксесуари, чи повинні ви орієнтуватися на людей, які шукають "футляр для ноутбука" або "рукав для ноутбука"?
  Яке ключове слово варто більше для вашого бізнесу?
  Як знайти довгі ключові слова для вашої ніші?
  Так що ви відстежуєте і як ви відстежуєте його?
  Хочете дізнатися більше?
  Чи є ще що-небудь, про що ви хотіли б дізнатися більше і бажаєте було включено до цієї статті?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»