Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  «З животиком»: Діану Шуригін помітили в компанії з невідомим чоловіком

  Діана Шуригіна проводить час в клубах в компанії невідомого чоловіка з «лисиною і животиком». Молоду співачку шанувальники помітили в нічному закладі і засумнівалися в її щастя з чоловіком Андрієм Шлягіним.

  На думку фанатів, незабаром слід очікувати нового скандалу, так як Діана Шуригіна проводить час ні з чоловіком, а іншим чоловіком. У Мережі опублікували фотографію, де виконавиця позує з незнайомцем, посміхається в камеру і конструює «серце». Користувачі Мережі помітили, що її коханий Андрій Шлягін зі сторінки в соцмережі «ВКонтакте» зовсім прибрав інформацію про одруження на зірці програми «Пусть говорят». Сама артистка поширилися чутки не коментує.
  Скептики впевнені, що Діана Шуригіна шукає будь-які варіанти, щоб нагадати про себе. Вона зацікавлена ​​звернути увагу спонсорів для просування проектів. Спочатку відео з нею виявлялися популярними, проте незабаром рейтинги впали. Фанати ж припускають, що співачка вже знайшла собі нового коханого в особі невідомого чоловіка «з животиком».

  Читайте також:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»