Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Заходи та зауваження від гостьової проводки для SEO від @_lauramclo

  від Лори Маклофлін | Рекомендований учасник  Гостьова публікація є загальною стратегією для підприємств, які сподіваються підвищити повноваження своїх веб-сайтів

  від Лори Маклофлін | Рекомендований учасник

  Гостьова публікація є загальною стратегією для підприємств, які сподіваються підвищити повноваження своїх веб-сайтів. Зворотні посилання, які ви отримуєте від інших веб-сайтів, надають повноваження своїм власним і допомагають їм піднятися на вершину сторінки результатів пошуку Google, що, звичайно, призводить до збільшення трафіку та збільшення кількості потенційних клієнтів.

  Схоже, це досить простий процес, чи не так? Отримайте кілька посилань, і ви потрапите на вершину Google.

  На жаль, SEO - непостійна дисципліна і той, який постійно розвивається. Ще гірше те, що багато компаній намагаються перемогти систему з підступними клавішами і низькою якістю чи дублюючим контентом, залишаючи себе відкритими для удару від цифрової карми: покарання Google.

  Ще гірше те, що багато компаній намагаються перемогти систему з підступними клавішами і низькою якістю чи дублюючим контентом, залишаючи себе відкритими для удару від цифрової карми: покарання Google

  Якщо ви хочете зробити своє гостьове розміщення право, це може зайняти час і зусилля, але в кінцевому рахунку варто. Ознайомтеся з найпопулярнішими способами, які необхідно враховувати під час складання стратегії:

  DO забезпечують якісний контент

  Веб-редактори шукають цікаві історії, щоб розповісти, а також отримати нову інформацію. Запропонуйте їм, що і ви знайдете свою стратегію набагато більш успішною, ніж якщо б ви спробували обернути їм ті самі 10 найпопулярніших статей.

  Зазвичай можна судити наскільки добре ваш вміст наскільки унікальним він є. Наприклад, нові дослідження або результати опитування можуть бути дуже привабливими як для веб-редакторів, так і для їх читачів. Якщо у вас немає ресурсів, щоб зібрати разом, не хвилюйтеся. Унікальні перспективи сучасних або вічнозелених тем також можуть бути бажаними.

  Google також відзначить ваш якісний вміст.

  НЕ надсилайте дублікати

  Дублювання є скоріше за все, це мало б значення коли справа доходить до вашого SEO, так що якщо ви плануєте відправляти ідентичні гостьові повідомлення до десяти різних видавців, подумайте ще раз. Не тільки це, але якщо ваш бізнес спійманий затоплення в Інтернеті з однаковими статтями, ви навряд чи землю майбутніх розміщення з тим же галочкою редакторів.

  Зробіть свій вміст максимально унікальним, що має бути природним, якщо ви розглядаєте окремі аудиторії та тони різних веб-сайтів. Навіть аналогічні тематичні веб-сайти можуть мати абсолютно різні вібрації, як тільки ви їх прочитаєте. Просто подивіться цей музичний веб-сайт у порівнянні з цей .

  Інша річ, яку ви повинні підходити з якомога більшою автентичністю, - це ваш якірний текст. Є багато статей по всьому Інтернету, які будуть інформувати вас про кращі способи маніпулювати цим для вашого SEO отримати, але зовсім недавно, Google намагається затиснути на цей вид діяльності. Якщо ви дійсно хочете отримати це право, просто будьте природні.

  Зробіть переконатися, що веб-сайт має відношення до вашого бізнесу

  Макарони і сир, чай і печиво, млинці і сироп: деякі речі просто йдуть разом.

  Ваш бізнес з комірцями для домашніх тварин та блог утилізаційних очисних споруд? Не так багато.

  Можливо, ви відчуваєте, що посилання є посиланням, і цього достатньо, щоб підвищити ваш авторитет, але правда полягає в тому, що якщо ви отримуєте посилання з веб-сайтів, які не мають нічого спільного з вашим бізнесом, ви ризикуєте потрапити до Google. І якщо ви подивитеся на спам у Google, не розраховуйте на те, що ваш авторитет скоро буде покращено.

  Не примушуйте ваш вміст місцями, які він просто не підходить, а замість цього шукайте якісні, відповідні блоги, які виграють від цього. Ці відносини набагато більш природні, і, як Google продовжує руйнувати свій досвід користувачів і прополка нерелевантні, ваша важка робота буде окупитися.

  НЕ ВІДМІТЬ ключове слово dump

  Якщо ви збираєтеся розмістити ключові слова у вашій статті, не вкладайте в неї стільки ключових слів, що люди починають помічати ключові слова, тому що якщо у вас занадто багато ключових слів, це може відволікати. Ключові слова.

  Цей тип письма повністю відштовхує справжнього читача, так що, коли йдеться про гостьове розміщення, найважливішим є бути природним. Зрештою, якщо ви намагаєтеся класифікувати за ключовим словом, як рецепти сніданку або страхування автомобіля , ви, ймовірно, використовувати ці слова або деякі варіації їх в тілі вашого блогу в будь-якому випадку. Ви не повинні їх заповнювати .

  Зрештою, гостьова публікація не повинна бути спробою обманути Google
  Зрештою, гостьова публікація не повинна бути спробою обманути Google. Це повинно бути про хороший зміст і природні відносини, які краще з'єднують ваш бізнес з потенційними клієнтами, вже шукаючи ваші продукти і послуги.

  Сам Google заявляє про своє рекомендації з якості “Зробити сторінки в першу чергу для користувачів, а не для пошукових систем”. Якщо ви вирівняєте свою стратегію з цією інструкцією, ви повинні почати бачити стійкий підйом вашої рейтингу сторінок, не пошкоджуючи вашої репутації або ризикуючи покараннями - і люди можуть насправді сподобатися вашому вмісту.

  Лаура Маклофлін - це цифровий PR з минулим досвідом роботи в якості редактора та письменника. Віддалені від клавіатури, ви можете знайти її binging документальні фільми природи і мріяти про плани подорожей. Лаура працює з Glaze Digital у Північній Ірландії.

  Схоже, це досить простий процес, чи не так?
  Ваш бізнес з комірцями для домашніх тварин та блог утилізаційних очисних споруд?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»