Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  заходи

  1. У бібліотеці 179 проходить виставка живопису і графіки Олени Володимирівни Стривай «Радість літа».

  У бібліотеці 179 проходить виставка живопису і графіки Олени Володимирівни Стривай «Радість літа».

  Олена - корінна москвичка. Закінчила Московське Вище художньо-промислове училище (Строгановское). Увібравши в себе кращі традиції художнього мистецтва, вона створила свій неповторний стиль, який знайшов втілення в станкового живопису та графіки.

  Творчість Олени Стривай надзвичайно виразно зображенням краси природи: чистотою кольору, точністю ліній, ніжністю колірних акордів. В її картинах різноманіття яскравих фарб літа і сонячного світла. Переважання сліпучих помаранчевих, червоних, зелених тонів передає позитивне ставлення художника до навколишнього світу. Незвичайна манера виконання притягує і навіває радісне, літній настрій. З однаковим настроєм і ретельністю художниця пише і сосни, і озеро, і квіти і милих серцю тварин. Все, що зображує в своїх картинах Олена, дихає любов'ю, в кожному творі вгадується авторський заклик до уважного і дбайливого ставлення до всього живого. На виставці поряд з картинами, захопливими несподіваними фарбами і грою світлотіні, представлена ​​і сувора лаконічна чорно-біла графіка і живопис.

  Олена Строєва - художник зі стажем, свої роботи з 1991 року вона з успіхом експонує на численних виставках. Її роботи глядачі мали можливість побачити в галереях: «На Солянка», «Будинок Шаляпіна», «Арден», а також в Центральному Будинку художників, в залах Тимирязевской сільськогосподарської академії і Артманежа. Строєва Є.В. є членом Московського відділення Спілки художників Росії, Творчого Союзу художників Росії і Міжнародного художнього Фонду. Твори художника знаходяться в приватних колекціях Росії, Канади, Японії, Італії.

  Повернення до списку


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»