Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Замовити переклад тексту онлайн з англійської на російську

  1. Переклад з технічної англійської мови не складніше рерайта

  Якщо вірити статистиці, частка російськомовних ресурсів в світовій мережі становить всього лише близько 10%. Швидше за все, так і є. Проте, це величезна аудиторія і величезні обсяги інформації. Але на частку іноземних сайтів доводиться маса технічної інформації, яка може представляти інтерес для наших співвітчизників. З приходом в наше життя інтернету віртуальні кордону втратили значення. Інформація вільно і в найкоротші терміни перетікає з одного регіону в інший. При досить високій конкуренції серед сайтів свіжа інформація може бути потужним аргументом у боротьбі за позиції в рейтингах.

  Єдина проблема, яка заважає скористатися такою інформацією якомога швидше - це необхідність замовлення перекладу. Здавалося б, переклад тексту сьогодні не повинен представляти труднощі. В принципі, так і є. Однак слід зважати на те, що послуги професійних перекладачів статей аж ніяк недешеві. Не можна скидати з рахунків і специфіку інтернету - час тут може стати вирішальним фактором. Поки ви шукаєте бюро перекладів або незалежного перекладача, поки домовляєтеся про ціну, оплачуєте роботу, отримуєте текст, перевіряєте його, розміщуєте у себе на сайті, йде дорогоцінний час. І цілком може статися так, що, не дивлячись на всі ваші старання і витрачену чималу суму грошей, до того моменту, як ваш текст з'явиться на сторінці, інформація, представлена ​​в ньому, вже втратить свою актуальність.

  Машинний переклад з англійської, який багато хто намагається використовувати, себе абсолютно не виправдовує. Текст, отриманий в результаті такого перекладу, абсолютно непридатний до використання в якості контенту. Це означає що, його ще слід, як мінімум, редагувати. А це знову - час і гроші. Є ще один нюанс, який ускладнює використання іноземних джерел. Мало зробити правильний переклад на російську, необхідно врахувати всі вимоги, висунуті до текстового контенту, наприклад, seo-складову.

  Який же вихід? Невже регулярне використання іноземних ресурсів як джерел інформації є лише великим сайтам, які можуть дозволити собі чималі витрати на переклад технічного тексту з англійської мови на російську, а доля невеликих сайтів - лише вторинний рерайт? Насправді, все не так похмуро. Описані тут проблеми вирішуються дуже просто - достатньо замовити переклад тексту на біржі перекладачів Адвего.

  Переклад з технічної англійської мови не складніше рерайта

  Серед більш ста тисяч авторів, які працюють на Advego, безумовно, є люди, які досконало володіють іноземними мовами з технічним ухилом, для яких переклад з англійської, німецької, французької або будь-якого іншого, не настільки поширеного мови не складе труднощів. При цьому робота буде виконана в найкоротші терміни і в повному обсязі. Вам не доведеться шукати виконавців, домовлятися про терміни і займатися іншими організаційними питаннями. Зробити в Advego замовлення на переклад тексту не складніше, ніж замовити рерайт статті або коментар в блозі. До того ж тут ви цілком зможете доручити виконавцю всі етапи роботи - від пошуку исходника до розміщення тексту, наповнення контентом сайту, заощадивши таким чином дорогоцінний час.

  Чи варто говорити про те, що зворотний переклад на Advego також доступний. Сьогодні, коли багато російських компаній виходять на зарубіжний ринок, переклад технічних текстів на німецьку, англійську, французьку або іншу іноземну мову стає все більш затребуваним. Скористайтеся можливістю замовити переклад тексту на Advego і розмовляйте з зарубіжними партнерами на їх мові.

  Який же вихід?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»