Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Замовити просування в соціальних мережах в Мінську. Створення, оформлення та розкрутка груп в facebook, instagramm, twitter, vk, ok.

  Якщо Ви хочете бути на хвилі сучасних технологій продажів, то просування в соціальних мережах - це те що потрібно

  Якщо Ви хочете бути на хвилі сучасних технологій продажів, то просування в соціальних мережах - це те що потрібно. Створення і ракскрутка груп в соцмережах не тільки популярно, але і дуже ефективно! Ми надаємо послуги з просування в Facebook, Twitter, Instagramm, Google+, VK, OK і ін.

  Ми беремо на себе створення та оформлення груп, створення і публікація новин \ статей \ акцій або синхронізація з Вашим сайтом. Нарощування цільової аудиторії передплатників відбувається тільки білими методами. Користуючись внутрішніми інструментами соцмереж для реклами і просування вашої групи або сторінки можна значно збільшити обхват потенційних клієнтів.

  Вартість просування в соціальних мережах може варіюватися від 50 $ до 200 $ за оду соцмережа і вище, залежно від Ваших потреб і можливостей. Ціна формується з переліку щомісячних робіт, а також суми поповнення внутрішнього рекламного рахунку кожної з соціальних мереж.

  Чим більше приділяти часу для розвитку і просування соцмереж, тим більшу можна зібрати цільову аудиторію, яка при правильному підході залишиться з Вами навіть після припинення робіт! Але не поспішайте зупинятися на досягнутому. Чим рідше ви будите нагадувати про себе, тим швидше передплатники будуть забувати про Вас.

  До базових робіт з соцмережами відносять: створення групи, оформлення групи, створення та публікація унікального текстового і графічного контенту, нарощування списку передплатників, настройка рекламних компаній і просування через внутрішні рекламні інструменти Instagramm, Facebook, Twitter, Google+, VK, OK і ін.

  Замовити просування в соціальних мережах в Мінську недорого зв'язавшись з нами +375 (17) 266-22-22 .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»