Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Замовити SEO оптимізацію сайту в Дніпрі - Веб-студія «Зіна дизайн»

  1. Скорочений чек-лист на SEO оптимізацію сайту Можливо, на перший погляд вам здасться, що цей перелік...
  2. 2. Зрозуміла навігація
  3. 3. Швидкодія
  4. 4. Адаптивність (мобільність)
  5. 5. Захищеність
  6. 6. Зовнішні посилання
  7. Чому тільки Google? А як же Яндекс, Bing, Yahoo! інші пошукові системи?
  8. Як працює SEO?
  9. Практика: Як SEO працює зараз
  10. Як пошуковик визначає, який з сайтів краще задовольняє користувачів?
  11. Статистика переходів з пошуку
  12. показник відмов
  13. Звідки Google знає про переваги користувачів?
  14. З чого почати SEO просування сайту?
  15. Ключові слова
  16. якість сайту

  Скорочений чек-лист на SEO оптимізацію сайту

  Можливо, на перший погляд вам здасться, що цей перелік - чергове бла-бла-бла, самоочевидні речі, типу гасла «Do not be evil» в корпоративному кодексі Google.

  Але для сеошників це як статут служби, написаний кров'ю. Тому що кожен пункт - це досвід постійних робіт над сайтами, постійних відстежень змін позицій в пошукових системах, болю від падіння позицій і радості від виходу на перші місця.

  Отже, щоб вийти на першу сторінку результатів пошуку по вашій тематиці, забезпечте своєму сайту (в порядку важливості):

  1. Якісний контент

  Ясна, повне і цікаво подана опис ваших товарів і послуг. Чи не скопійоване у конкурентів і не написане першим-ліпшим з недорогих копірайтерів.

  2. Зрозуміла навігація

  Користувач повинен легко і швидко зрозуміти, як йому знайти потрібну інформацію на вашому сайті. Інакше він знайде її на сайтах ваших конкурентів.

  3. Швидкодія

  Якщо у пошукача буде на вибір два сайти - а) простий і швидкий і б) навантажений величезною графікою, масштабними відео, вражаючими ефектами і через це в кілька разів повільніший - перевага буде у першого. Ефекти і красивості теж потрібні, але не за рахунок швидкості і легкості.

  4. Адаптивність (мобільність)

  Сайт повинен сам, автоматично підлаштовуватися під мобільні пристрої. Це - світовий тренд, який відбувається прямо зараз і який буде тривати найближчі роки. Мобільна аудиторія сайтів постійно зростає і Google постійно підкреслює важливість адаптивності.

  5. Захищеність

  Якщо сайт зроблений любителями, у сайту відсутня технічна і його час від часу ламають хакери і використовують як рознощик вірусів і спаму, то і Google, і Яндекс взагалі викинуть цей сайт з пошуку, скільки б праці і грошей ви не вклали в його оптимізацію. Такі сайти навіть в кінці пошукової видачі показувати не можна.

  6. Зовнішні посилання

  Було б ідеально, якби на ваш сайт поставили посилання ваші конкуренти і профільні для вашої теми авторитетні сайти. Зрозуміло, що конкуренти не поставлять, але все інше - в ваших руках. Загальне правило: чим частіше ви згадували в інтернеті, тим ви більш знані й тим більше заслуговуєте виявитися на перших місцях пошуку.

  Це - основні вимоги SEO оптимізації сайту. Є ще безліч дрібніших нюансів, типу внутрішньої перелинковки, редиректів, мовних параметрів і т.п., але вони відіграють допоміжну роль. Детальніше про те, чому саме перераховані фактори є найважливішими, дивіться в розділі Як працює SEO?

  До змісту SEO FAQ

  Чому тільки Google? А як же Яндекс, Bing, Yahoo! інші пошукові системи?

  Дійсно, SEO розшифровується як «оптимізація для пошукових систем», а не «оптимізація для Google».

  Але якщо подивитися статистику використання пошукових систем в світі і в Україні, то доведеться визнати, що не дарма існує слово «гуглити» і не існує слів «Яндекс», «Бінго», «яхуіть».

  Статистика популярності пошукових систем в усьому світі з 2010 по 2018 рр
  Статистика популярності пошукових систем в усьому світі з 2010 по 2018 рр.
  джерело: statista.com

  Як видно, статистика використання пошукових систем в світі практично незмінна і більше 85% користувачів стабільно воліють Google.

  В Україні, як і в цілому в країнах, які перебували в «зоні інтересів РФ», російський Яндекс багато років займав істотну частку пошукового ринку. Але і в Україні Яндекс поступався Google навіть в довоєнні часи.

  Після блокування Яндекса в Україні його частка знизилася до, приблизно, 10%.

  Статистика популярності пошукових систем в Україні в 2018 році
  Статистика популярності пошукових систем в Україні в 2018 році.
  джерело: statcounter.com

  Таким чином, в SEO можна дотримуватися правила: якщо ви робите сайт оптимізованим для Google, то ви робите його оптимізованим для найбільшої аудиторії.

  До змісту SEO FAQ

  Як працює SEO?

  Історія: Як SEO працювало раніше

  На зорі інтернету, коли ще не було Google, вже існували Yahoo і Altavista і люди шукали через ці два пошукача. На хвилі популярності Altavista стала перетворюватися в мегапортал с, здавалося б, абсолютно логічною концепцією «все необхідне користувачеві на одному сайті».

  А потім прийшов Google з технологією PageRank і єдиною формою для пошуку в центрі порожньої сторінки і ... далі ви знаєте. Yahoo якось вижив, Altavista - немає.

  Приблизно 15 років, з початку нульових, два фактора залишалися головними, найбільш впливають на положення сайту в результатах пошуку Google:

  • текстове вміст сайту;
  • алгоритм PageRank - облік впливу посилань (ранжирування посилань).

  З текстовим вмістом все більш-менш зрозуміло - в текстах сторінок сайту має бути розумна кількість згадок ключових слів, які запитує у пошукача користувач. Плюс наявність цих слів у найбільш важливих тегах - title, h1-h3, strong, keywords, description.

  Другий фактор - PageRank - схожий на індекс цитованості в науці: чим більше посилань на наукову роботу з інших робіт, тим вона вагоміша.

  Також враховується авторитетність (вага) тих джерел, які посилаються: якщо хтось авторитетний і вагомий посилається на нову роботу, це додасть їй ваги більше, ніж посилання від декількох слабких джерел.

  Аналогічно в SEO: якщо на ваш сайт ведуть 10 посилань з каталогів організацій, в яких ви зареєструвалися, то це добре. Точніше, краще, ніж якби посилань не було. А якщо на ваш сайт ведуть 3 посилання з авторитетних у вашій галузі сайтів - то це подіє в рази сильніше.

  Тому основна стратегія пошукової оптимізації останні 10-15 років полягала в двох діях:

  1. Написання оптимізованих під потрібні ключові слова текстів.
  2. Отримання усіма правдами і неправдами посилань з інших сайтів.

  Які це могли бути посилання:

  • посилання з коментарів - тому з'явилася величезна кількість посилального спаму в коментарях, що фактично вбило багато форумів;
  • обмін посиланнями - вебмастера називали спеціальні сторінки, на яких вони розміщували посилання з обміну, «лінкопомийки»;
  • посилання з каталогів сайтів - що призвело до перетворення майже всього класу сайтів-«каталогів сайтів» в «лінкопомийки», практично ігноровані пошуковими системами.

  Вершиною цього процесу став розквіт бізнесу платного розміщення посилань на великих, авторитетних сайтах.

  Якийсь час працював просте правило: чим на більшу суму щомісяця купуєш посилань, тим надійніше твій сайт тримається в топі.

  Але збереження цієї ситуації в підсумку призвело б до того, що на перших місцях по всіх популярних запитів виявилися б чисто комерційні сайти з великими бюджетами. А це не завжди те, чого хоче користувач.

  Практика: Як SEO працює зараз

  Головне, що змінилося за останні роки - пошукові системи стали розумнішими і стали враховувати більше факторів.

  Google продовжує вирішувати своє основне завдання: визначати, який саме результат пошуку зробить користувача найбільш задоволеним.

  Для цього пошуковик враховує набагато більше параметрів, ніж раніше. Крім раніше актуального чинника текстового наповнення сайту і використання ключових слів в правильних тегах, додалися нові:

  • оригінальність тексту;
  • структурованість тексту - використання в тексті заголовків і підзаголовків, списків, таблиць, ілюстрацій (знову-таки оригінальних), відео;
  • наявність тематично доречних посилань, що ведуть на інші корисні користувачеві сайти;
  • швидкість завантаження сторінок сайту;
  • адаптивність сайту для мобільних пристроїв;
  • поведінкові фактори - в першу чергу час, яке проводять відвідувачі на сторінках сайту перед тим, як його покинути;
  • соціальні сигнали - посилання, лайки і коментарі з соціальних мереж.

  В принципі, все просто: Google визначає не те, який із двох ідентичних за ключовими словами сайтів краще оптимізований і містить більшу кількість зовнішніх посилань, а то, який із цих сайтів швидше сподобається відвідувачеві.

  Тому що відвідувачеві сподобається той сайт, який працює швидше, який зрозуміліше, зручніше, на якому кращої якості інформація.

  На таких сайтах люди проводять більше часу, частіше їх лайкають і частіше ставлять на них природні, а не куплені, посилання. Тобто просто згадують адреса сайту, коли спілкуються з іншими людьми.

  Власне, саме такі сайти і ви віддаєте перевагу відвідувати, вірно?

  Google просто це фіксує і ставить такі сайти вище в своєму рейтингу результатів пошуку.

  До змісту SEO FAQ

  Як пошуковик визначає, який з сайтів краще задовольняє користувачів?

  Наведемо приклад двох джерел даних, через які пошуковики можуть відслідковувати, наскільки добре ваш сайт задовольняє потреби користувачів.

  Статистика переходів з пошуку

  Найпростіший спосіб, яким пошукові системи визначають, який з сайтів в топі пошукової видачі краще за інших - підрахунок кількості кліків.

  Якщо ви подивіться в вихідний код сторінки результатів пошуку Google (в браузері комбінація клавіш Ctrl-U), то побачите, що посилання на сайти містять атрибут ping, через який в Google передається інформація про кожного кліка.

  Таким чином Google отримує інформацію, по яких сайтах клікають частіше, а по яким рідше. І сайти з більш розмітки описами отримують більш високі позиції.

  Роботу з цим фактором в SEO називають «оптимізацією сніпетів» - тому що сниппета називаються ті опису сайтів, які ви бачите в результатах пошуку. Звідки Google бере текст для фрагментів - це окрема тема. Поки що зауважимо, що в більшості випадків власник або SEO-майстер сайту може домогтися того, щоб в сніпеті було написано те, що йому потрібно.

  показник відмов

  Отже, Google зібрав статистику кліків і ставить на перше місце той сайт, по сніпетів якого клікають частіше за все. Тому що це добре написаний, що містить потрібні слова, правильно оформлений сниппет. І заголовок сайту, і його опис, і зовнішній вигляд посилання - все викликає у користувачів довіру і вони охоче клікають.

  Але що станеться, якщо користувач після кліка виявиться на погано зробленій, повільному сайті, на якому нічого не зрозуміло?

  Користувач буде не задоволений і швидко піде з сайту. У морі багато риби, в інтернеті багато сайтів, немає сенсу витрачати свій час на вивчення погано зробленого або гальмуючого примірника.

  І пошукова система може і це відстежити! У статистиці Google Analytics є спеціальний параметр «Показник відмов». Як сказано в керівництві Google Analytics :

  «Відмова - це сеанс з переглядом однієї сторінки на вашому сайті [...] наприклад, якщо користувач відкрив одну сторінку сайту і покинув його».

  Причому навіть якщо на сайті не встановлено код Google Analytics, то все одно можна це визначити по поведінці користувача:

  • ось користувач клікнув по посиланню в сніпеті і перестав взаємодіяти з пошуком;
  • а ось він уже повернувся через 20 секунд і пробує інший сайт.

  Значить, перший сайт користувача не задовольнив.

  Таким способом Google визначає ті сайти, у яких навіть можуть бути хороші клікабельні сніппети, але не задовольняє відвідувачів вміст.

  У підсумку в TOP Google потрапляють тільки ті сайти, які і привертають своїм описом у вигляді сниппета, і задовольняють користувача з точки зору вмісту, зручності і швидкодії.

  З цього простому наприклад видно, що в сучасному світі виграють не ті сайти, які хитрим способом переоптімізірованние під SEO, а ті, які зроблені з усіх точок зору правильно:

  • з технічної - швидкодія, надійність,
  • з дизайнерської - зрозумілий і зручний інтерфейс і оформлення, що розташовує до вивчення контенту,
  • з змістовної - якісний, унікальний, тематичність контент.

  Тому що це те, чого хочуть відвідувачі сайтів.

  До змісту SEO FAQ

  Звідки Google знає про переваги користувачів?

  Існує айтішной-конспірологічна теорія, що Google ніколи не видаляє інформацію. Навіть коли ви в своїй поштовій скриньці gmail.com видаляєте лист, а потім очищаєте кошик - Google всього лише ставить у своїй базі даних цього листа мітку «ніколи не показувати користувачеві».

  Причому в цьому є сенс навіть з чисто технічної точки зору - позначка інформації як «невикористаної» здійснюється в великих базах даних швидше і безпечніше, ніж видалення. Див., Наприклад, фрагмент з керівництва по базах даних Oracle.

  ->

  Зрозуміло, ми не можемо сказати, як насправді Google надходить з наявної у нього інформацією користувачів. Але можна точно стверджувати, що інформації про поведінку користувачів у Google о-о-дуже багато. Тому що в розпорядженні Google є такі джерела:

  • статистика запитів користувачів в самому пошуку Google;
  • статистика Google Analytics, яку встановлюють у себе самі ж власники сайтів (бо це найбільш якісна статистика з безкоштовних);
  • статистика контекстної реклами Google Adwords, також встановлена ​​на багатьох сайтах їх власниками (бо це найбільша рекламна мережа в світі);
  • статистика з браузерів Google Chrome - найпопулярнішого в світі браузера, встановленого у більш ніж 75% користувачів.

  Додайте сюди авторизовані в персональному акаунті Google Android-пристрої від телефонів і планшетів до хромобуков, соціальну мережу Google+, Google-карти, Google-документи і багато інших Google-сервіси.

  Так що чого-чого, а нестачі в даних про поведінку та вподобання користувачів у Google точно немає.

  До змісту SEO FAQ

  З чого почати SEO просування сайту?

  При всій складності SEO є всього дві головні теми, які обов'язково потрібно пропрацювати кожному сайту, який претендує на високі позиції в пошукових системах:

  • ключові слова,
  • якість сайту.

  Ключові слова

  Тут все досить очевидно - перш, ніж розкручувати сайт, потрібно зрозуміти, як саме люди формулюють запити у пошукових системах по вашій тематиці.

  А потім зробити так, щоб ваш сайт відповідав на запити людей з використанням цих же ключових слів.

  Це схоже на словесне отзеркаливание в НЛП: щоб простіше було переконати людину, потрібно говорити з використанням тих слів, які він використовує сам.

  Тому на першому етапі ви просто погоджуєте лексику свого сайту з реальною лексикою більшості ваших потенційних клієнтів.

  Для збору статистики популярності ключових слів є спеціальні інструменти типу Google Keyword Planner і Яндекс.Wordstat, є спеціальні програми і правила.

  Ця робота називається «формування семантичного ядра» і це те, з чого починається SEO оптимізація будь-якого сайту.

  якість сайту

  А ось тут все складніше і цікавіше.

  У сучасному SEO в першу чергу потрібно думати про те, що може перешкодити відвідувачам провести на вашому сайті більше часу і скористатися вашою пропозицією.

  Це працює як в звичайному маркетингу продажів: потрібно прибирати перешкоди, які заважають вашим клієнтам здійснити покупку.

  Якщо цього не зробити - то хоч би хитро ви ні оптимізували ваш сайт, але звичайні відвідувачі будуть швидко йти з вашого сайту. В результаті пошуковики це зафіксують і знизять ваші позиції. Детальніше дивіться розділ Як Google може визначати, який з сайтів краще задовольняє користувачів?

  Що може не влаштовувати людей на вашому сайті:

  • довге завантаження сайту,
  • незрозуміла або незручна навігація,
  • недостатнє опис послуг,
  • погані фото продукції,
  • занадто високі ціни на товари,
  • відсутність відповідного способу доставки або гарантії.

  Як бачите, частина причин - типу вартості або гарантії - взагалі не відносяться до SEO, але безпосередньо впливають на поведінку користувачів і, відповідно, на позиції вашого сайту в Google.

  Тому найкраща стратегія виведення вашого сайту на перші позиції в Google - пропонувати людям товари і послуги кращої якості і за кращими цінами, а сеошники повинні забезпечити відповідність сайту всім сучасним вимогам зручності та швидкодії.

  До змісту SEO FAQ

  ? інші пошукові системи?
  Як працює SEO?
  З чого почати SEO просування сайту?
  ? інші пошукові системи?
  Власне, саме такі сайти і ви віддаєте перевагу відвідувати, вірно?
  Але що станеться, якщо користувач після кліка виявиться на погано зробленій, повільному сайті, на якому нічого не зрозуміло?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»