Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Заняття 1. Підбір параметрів радника на оптимізаторі MT4.

  1. Як правильно оптимізувати радник?
  2. Крок перший оптимізація параметрів на короткій ділянці ринку.

  Оптимізація радника - це підбір параметрів стратегій, при яких радник не нестиме збитки на достатній глибині історії. Чим глибше історія на якій оптимізується стратегія, тим стабільніше буде торгувати радник в майбутньому.

  При оптимізації радників форекс трейдери стикаються з однією помилкою, яка згубна для депозиту - підгонка параметрів радника під нетехнічне поведінку ціни. При оптимізації завжди знайдуться параметри, при яких на історії, наприклад, завчасно будуть учиняться угоди в напрямку руху ціни, викликаної новинами. Передбачити засобами технічного аналізу в якому напрямку буде рухатися ціна після виходу новини з імовірністю більше або менше 50% неможливо. Оптимізатор MT4 підбере безліч варіантів, при яких прибуток на історії буде саме за рахунок отримання прибуткових операцій на новинах. В реальності ж торгівля з такими параметрами буде збитковою.

  У попередніх версіях радника до версії 2014.1, що б виключити підігнані під новини параметри ми кожен результат перевіряли вручну - тестували, відкривали кожен графік з угодами і виявляли підігнані результати оптимізації. Процес досить трудомісткий, враховуючи, що портфель нам потрібен з декількох десятків стратегій. Можна, звичайно, оптимізувати радник за тривалий період часу, наприклад, за 10 років для таймфрейма M15, тоді ймовірність підгонки під новини значно знизиться і кількість прибуткових і збиткових угод на новинах буде приблизно 50% на 50%, а перевагу в бік прибуткових угод буде за рахунок технічної залежності поведінки ціни. Але на це буде потрібно неприпустимо велику кількість часу, що оптимізацію робить безглуздою, оскільки за цей час ринок зміниться.

  Так само негативним моментом оптимізації радника на тривалому періоді є щось оптимізатор Metatrader 4 не вказує розподіл прибутку по всій ділянці оптимізації. Наприклад, прибуток може бути отримана тільки за 2008 рік, а весь інший час стратегія зазнає збитків. Що б такого не було, знову-таки потрібно кожен результат тестувати і перевіряти візуально.

  Отримані таким чином результати оптимізації без належного ручного аналізу в реальній торгівлі застосовувати не можна. Але, як показує практика, більшість трейдерів не приділяють достатньої уваги обробці результатів оптимізації в силу складності, трудомісткості і нерозуміння всіх деталей. Всі хочуть отримати найкращі параметри радника одним натисканням кнопки без додатка розумових зусиль. На жаль, одними засобами MT4 це неможливо.

  Як правильно оптимізувати радник?

  Щоб виключити можливість неправильного підбору параметрів для радника SICURO-EXPERT я розробив методику, за допомогою якої навіть початківець користувач зможе підібрати правильні параметри на оптимізаторі з мінімальним додатком зусиль.

  За моєю методикою оптимізація радника розділяється на 2 основні завдання:

  1. Звичайна оптимізація радника на короткій ділянці ринку.
  2. Виняток отриманих результатів, підігнаних під нетехнічне поведінку ціни шляхом повторної оптимізації з тими ж параметрами на іншій ділянці.

  Оптимізація радника за цією методикою автоматично дозволяє вирішити кілька проблем:

  1. Виняток підгонки,
  2. Рівномірність розподілу прибутку на всій ділянці оптимізації,
  3. Скорочення часу оптимізації.

  Користувачеві не потрібно замислюватися чи правильно він оптимізує радник, методика сама відсіває непотрібні результати.

  Крок перший оптимізація параметрів на короткій ділянці ринку.

  По суті це звичайна звична для всіх оптимізація параметрів радника на вбудованому оптимізаторі MT4.

  Перейдіть в тестер стратегій MT4, він же оптимізатор:

  Оптимізація радника - це підбір параметрів стратегій, при яких радник не нестиме збитки на достатній глибині історії

  У списках, що розкриваються виберіть:

  • Радник: SICURO-EXPERT;
  • Символ: EURUSD;
  • Модель: Контрольні точки. Можна і все тики, але процес буде дуже довгим. Якість котирувань на SICURO-EXPERT впливає несуттєво, тому оптимізацію досить проводити на контрольних точках.
  • Період: На ваш розсуд. Формувати портфель можна для будь-якого періоду.
  • Спред: Задавайте з запасом, наприклад, якщо реальний спред 10 п., То встановлюйте 20. оптимізатор не враховує такі показники як прослизання ціни і час виконання ордерів. Завищенням спреда ми врахуємо ці втрати.

  Встановіть період оптимізації. Для цього рекомендую відкрити графік валютної пари і визначити останню ділянку, на якому є і тренд і флет.

  Встановіть галочку напроти пункту «Оптимізація».

  Перейдіть в властивості експерта. Виберіть вкладку «Тестування».

  Виберіть вкладку «Тестування»

  Задайте депозит. Це не депозит, який ви будете використовувати в торгівлі, він повинен бути достатнім що б не відбувалося повного зливу коштів при оптимізації. При мінімальному лоті 0,01 і розмірі контракту 100 000, параметр депозит можна вказати $ 10 000.

  Якщо у Вас немає достатнього досвіду в оптимізації радників, зніміть галочку напроти пункту «Генетичний алгоритм». Генетичний алгоритм значно скорочує час оптимізації, але при неправильному підході ви не отримаєте необхідної різноманітності стратегій для формування гарного портфеля, адаптованого до різних поводженням ринку.

  Натисніть кнопку «OK» і перейдіть у вкладку «Вхідні параметри»:

  Натисніть кнопку «OK» і перейдіть у вкладку «Вхідні параметри»:

  Переведіть радник в режим оптимізації.

  У списку параметра «Task» виберіть пункт «Optimization_of_parametrs».

  Задайте наступний параметр «maxDrawdown», прискорює оптимізацію . Глибина максимальної осідання залежить від різних параметрів стратегії і індивідуальна для кожного користувача. Точно ви зможете визначити цей параметр, коли у вас будуть результати оптимізації. При першому формуванні портфеля «з нуля» при «RiskPerTrade = 1» параметр «maxDrawdown» при оптимізації на ділянці від року і більше можете встановити 30, при оптимізації на ділянці 2-3 місяці рівним 10-15. Надалі, коли у вас будуть власні результати оптимізації, ви зможете уточнити цей параметр для повторних оптимізацій.

  У параметрі «Save_result_optimization» пропишіть назву файлу з розширенням «.csv» в який будуть записуватися результати оптимізації.

  Параметр «RiskPerTrade» можна встановити рівним 1, при заданих раніше «maxDrawdown = 30», і депозиті 10000. Якщо «RiskPerTrade» зменшіть до 0,1, як у відео, то і «maxDrawdown» зменшуйте до 3-х.

  Параметр «Deposit» встановіть такий же, як і у вкладці Тестування $ 1000.;

  Встановіть TimeFrame такий же, як і в настройках тестера.

  У параметрі «comment» можете вказати свій коментар, який при торгівлі буде присвоюватися кожній угоді, досконалої радником:

  Далі переходимо безпосередньо до підбору параметрів.

  Далі переходимо безпосередньо до підбору параметрів

  На проти параметрів, які будемо підбирати необхідно поставити галочку, задати стартове значення, крок і кінцеве значення (стоп). Детальний опис параметрів дивіться у відео.

  Після того як всі параметри для оптимізації радника задані, натисніть кнопку «OK» і запустіть оптимізатор в тестері стратегій MT4, натиснувши кнопку «Старт».

  Після завершення процесу оптимізації переходите до наступного кроку - обробка результатів оптимізації і виключення стратегій, підігнаних під нетехнічне поведінку ціни .

  Опис стратегій:

  Стратегія BounceSHinZone - відскік всередині каналу SICURO-CHANNEL від кордонів у флеті.

  Стратегія BounceSHoutZone - відскік всередині каналу SICURO-CHANNEL від кордонів по тренду.

  Опис стратегій на перетині ліній індикатора Sicuro-Index в відео по оптимізації радника.

  Як правильно оптимізувати радник?
  Як правильно оптимізувати радник?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»