Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Заробіток в інтернеті

  Як розкрутити сайт


  На цій сторінці мова піде як розкрутити свій сайт або блог, який заробляє в Інтернеті на рекламі і партнерських програмах , Якщо ж Ви намериваетесь розкручувати Інтернет магазин, або сайт за допомогою якого Ви будите надавати різні послуги і товари, в цьому випадку Вам слід перейти на сторінку - Як розкручувати Інтернет магазин .
  Якщо Ви задумалися над тим як розкрутити сайт, з цього випливає висновок, що він у Вас є. І перше, що я Вам настійно рекомендую, якщо Ваш сайт розміщено на безкоштовному хостингу, то необхідно його перевести на платний . Звичайно ж в цьому випадку Вам доведеться трохи витратитися, але ця трата варто цього, платний хостинг відкриває перед Вами значно більшу кількість можливостей для розкрутки сайту. У разі якщо Ви не зробите переклад саме зараз, то в недалекому майбутньому пошкодуєте про це.

  Отже як же розкрутити свій сайт в мережі Інтернет ?! Присутній багато різноманітних способів розкручування сайту, Ви можете перейти на сторінку Самостійна розкрутка сайту , Тут я постарався іздожіть покроково як розкрутити свій сайт з нуля.

  На даній сторінці я просто перерахую всі відомі мені способи розкрутки сайту, розповім Вам які способи заслуговують на увагу, а які ні, в чому плюси і мінуси цих методів.

  Як відомо всім існують платні і безкоштовні способи розкрутки сайту, також ми досить схематично розділимо сайти за тематичним змістом на:
  - сайти присвячені заробіток, тобто сайти які оповідають про різноманітні способи заробітку в Інтернеті.
  - розважальні сайти, до цього сімейства ми віднесемо будь блоги, форуми присвячені моді, красі, кохання, секс і т.д.
  Чому саме так, на мій погляд, до сайтів які присвячені темі заробітку і до сайтів які присвячені темі розважального змісту повинні застосовуватися різні способи розкрутки.

  Безкоштовні способи розкрутки свого сайту

  1) Спробуйте розповісти про своє дітище своїм друзям. Трівіальноно ?! Але насправді це діє безвідмовно. Як не смішно це писати, але на даний момент з амую відчутний прибуток я зараз отримую зі свого доброго друга, йому припало до душі моє заняття і він зробив подібний сайт, а тому він проходив реєстрацію всюди по моїм реферальним посиланнях, то я відповідно отримую% з його заробітку.

  2) Невпинно рекламувати свій сайт на всіляких форумах. У пошукових системах знаходите форуми і залишаєте там посилання на Ваш сайт, по одному такому посту переходять приблизно 30 - 70 разів на місяць. Вообщем здавалося б все просто, але і тут існують правила які потрібно дотримуватися:
  - необхідно обов'язково повністю заповнити свій профіль, встановити аватарку, створити пару тим на різні абстрактні теми і тільки після цього написати на форумі рекламне повідомлення.
  - писати рекламне повідомлення необхідно осмислено, щоб це повідомлення не розцінили як спам.
  - маленька хитрість - Ви реєструєте на сайті двоє людей, одним "автором" створюєте тему присвячену заробітку, народ заходить на неї, читає. Іншими користувачами створюються нові теми, а Ваша опускається вниз. Тоді Ви своїм другим "людиною" пишете в Вашій темі невеличкий коментар і вона знову вдало переходить на перше місце, як тільки тема опускається, Ви відповідаєте своїм "основним автором" на коментар і т. Д. Я так домагався, що мої повідомлення на форумах проглядалися по від 500 до1000 раз. Причому зовсім не потрібно для цього постійно жити на форумі, просто заходите сюди два рази в тиждень і розміщуйте повідомлення у Вашій темі.
  - якщо на форумі все проходить нормально тобто Вас не банять і не видаляють Ваше посилання, то запам'ятайте цей дуже хороший форум і наполегливо продовжуйте на ньому працювати, а якщо все таки забанялі Вас, то не впадайте у відчай і не слід намагатися кинути посилання повторно, краще пошукайте інший форум і залишайте свої повідомлення на ньому .
  - якщо Ви намагаєтеся розкрутити розважальний сайт, то в пошукових системах робіть запити: "форум про кохання", "форум про красу" і т. П., А ось якщо сайт присвячений заробіток в Інтернеті, то не слід писати "форум про заробіток", зі свого особистого досвіду знаю - це не ефективно, вибираєте будь-яке місто, наприклад Полтава і пишіть "форум Полтави", вибираєте перші 2 - 3 форуму, потім переходите до іншого міста. Це набагато ефективніше і міст Вам вистачить. Ще важливий аспект, обов'язково стежте за статистикою форуму, щоб він був досить активний, щоб за останні 10 хвилин, на ньому побували хоча б чоловік десять.

  3) Також можливо рекламувати на різних сайтах питань і відповідей:
  http://irc.lv/qna
  http://vorum.ru/
  http://otvet.mail.ru/
  http://www.askguru.ru/
  http://otvety.google.ru/otvety/
  З особистого досвіду видно, що дана методика більше прийнятним для розкрутки сайтів присвячених розважальної тематики.  4) Досить вигідний спосіб розкрутки сайтів - це їхня реклама в соціальних мережах:
  http://vk.com/
  http://my.mail.ru/
  http://twitter.com/
  http://loveplanet.ru/
  http://m.facebook.com/
  http://www.klikot.com/
  http://www.livejournal.com/
  Як же розкручувати сайт за допомогою соціальних мереж. План розкрутки приблизно наступний:
  - Ви безперервно набираєте друзів;
  - залишаєте рекламні повідомлення на своїй і інших стінах, в статусі, всі Ваші друзі будуть благополучно бачити і читати ці повідомлення;
  - створюєте групу і запрошуєте в неї людей.
  Ще досить вигідно купити посилання на свій сайт через Блогун , За допомогою цього сайту Ви можете за 50 - 130 грн. придбати від 5 до 20 вічних посилань на різні сторінки і щоденники. Перевірено на собі, ці витрати дуже доречні, вони економлять Ваш час і гроші, а в разі якщо Ваш бюджет може дозволити великі витрати, то рекомендую Вам біржі посилань , Ціни тут звичайно трохи вище, але і результат значно ефективніше. Хороші посилання швидко піднімуть Ваш сайт в пошукових системах.
  Важливе зауваження, деякі соціальні мережі, блокують переходи на сайти з безкоштовним хостингом, наприклад якщо Ви спробуєте рекламувати свій сайт в соціальній мережі "Вконтате", то користувач перед тим як перейти на Ваш сайт побачить наступне повідомлення: "Посилання, по якій Ви намагаєтеся перейти, веде на сайт, розташований на безкоштовному хостингу. Зазвичай такі сайти використовуються спамерами і шахраями для перенаправлення на потенційно небезпечні сайти, а також можуть містити віруси. " Подібний текст звичайно ж буде відбивати бажання у народу заходити на Ваш сайт. Щоб уникнути цього неприємного моменту Ви можете створити щоденник на http://www.livejournal.com/ і там рекламувати Ваш сайт з посиланнями на основні розділи сайту. Переходи з livejournal соціальною мережею "Вконтакте" не блокують.

  5) За допомогою спеціальних програм:
  Ці так звані спеціальні програми дозволяють Вам абсолютно безкоштовно розміщувати оголошення в Інтернеті, додавати Ваші сайти в різноманітні каталоги, проводити СМС розсилку. Ці програми Ви можете вдало скачати на сторінці: Корисні програми

  6) Реєстрація в пошукових системах:
  Вообщем - то, під виразом "розкрутити сайт" перш за все мають на увазі розкрутку сайту в пошукових системах. Для того щоб Ваш сайт шукали пошукові системи, тонеобходімо цей сайт в них зареєструвати.

  http://webmaster.yandex.ua/ - реєстрація в Яндекс.
  http://www.google.ru/intl/ru/addurl.html - реєстрація в гуглі.
  http://www.rambler.ru/doc/about.shtml - реєстрація в рамблере.


  Існує програма Addpromo, з її допомогою Ви можете зареєструвати свій сайт в різних пошукових системах і каталогах, н о, ця програма реєструють Ваш сайт в каталогах без розбору, де треба і де не треба. Всі знають, що каталоги діляться на "білі" і "чорні" і якщо Ваш сайт зареєстрований в великій кількості "чорних" каталогів, то пошукові системи його блокують назавжди. Є один хороший сервер 1PS , Він відносно не дорого може зареєструвати Ваш сайт в базі "білих", перевірених каталогів. Якщо Ви до свого дітіщу ставитеся серйозно, то рекомендую Вам скористатися послугами даного сайту, трохи пізніше ці витрати сповна окупляться. З ама по собі реєстрація в пошукових системах і каталогах - це тільки верхня частина айсберга. Щоб Ваш сайт почав відображатися на перших місцях в різних пошукових системах, необхідно використовувати Seo просування сайту . Якщо за допомогою seo правильно розкрутити сайт, то можна отримати від 5 000 до 10 000, а то і більше заходів з пошукових систем на місяць, а на цьому моменті вже можна дуже пристойно заробляти.

  Якщо за допомогою seo правильно розкрутити сайт, то можна отримати від 5 000 до 10 000, а то і більше заходів з пошукових систем на місяць, а на цьому моменті вже можна дуже пристойно заробляти

  Розкрутка сайту за допомогою автосерфінгу (можна платно і безкоштовно)

  Тут зовсім не обов'язково платити за перегляд вашого сайту. автосерфінг - це перегляд сайтів за гроші або кредити (найчастіше кредити). Ви можете працювати в даних системах і заробляти кредити, а вже на отримані кредити можна розкручувати свій сайт, я саме так і роблю. На мою даний спосіб підходить тільки для сайтів присвячених заробіток.

  Платні способи розкрутки сайту


  WebEffector - на сьогоднішній день, є найдешевшим і ефективним сервером для розкрутки. Тут народ знає як розкручувати сайт якісно і недорого.

  Розкрутка сайту в системах активної реклами, цей спосіб підходить лише для сайтів про заробіток. Особливо це приносить відчутну користь якщо у Вас є дійсно гідна пропозиція. Реклама на подібних сайтах коштує близько 16 грн. за 1000 переглядів, це означає, що за кожен перегляд Ви оплачуєте 1,6 копійок, до того ж людина, яка переглядає цей лист, отримує близько 1 копійки. Я впевнений, що ця людина зацікавиться кращим, ніж 1 копійка за перегляд, пропозицією.
  Також можливо розкручувати свій сайт в партнерських програмах контекстної реклами , Ваш сайт буде з'являтися в блоках посилань на багатьох ресурсах мережі.

  Існує багато інших способів розкрутки сайту, але я впевнений, що для початку цих цілком вистачить і інші способи првлекут набагато більші витрати, крім того, з мого особистого досвіду видно, що такий спосіб реклами як "розкрутка сайту в соціальних мережах" є більш ефективним, ніж багато платних способи.

  Читайте також: Заробіток на платних опитуваннях ; Розкажи всім про своє способі заробітку в Інтернеті ; Заробіток в соціальних мережах ; Заробіток на іграх в Інтернеті ; Заробіток на букмекерських конторах ; Заробіток на форекс ; Заробіток на грі в покер ; Заробіток на сайті ; сайти знижок ; Корисні блоки сайту

  Отже як же розкрутити свій сайт в мережі Інтернет ?
  Трівіальноно ?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»